İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar neden siyah Tayt giyer ?

valla aldatmak bi tayta kaldıysa ooo. bende askılı badiye karşıyım ama herkesin özgür iradesi herkes vücudum güzel diye giyinmiyo sonuçta neyle rahat ediyosa neyi seviyosa onu giyiyo. moda diye çıkarıyolar insanlarda giyiyo . günümüzde sadece erkekler aldatmıyo kadınlarda aldatıyo bence kişilik meselesi allah doğru yoldan saptırmasın.

valla aldatmak bi tayta kaldıysa ooo. bende askılı badiye karşıyım ama herkesin özgür iradesi herkes vücudum güzel diye giyinmiyo sonuçta neyle rahat ediyosa neyi seviyosa onu giyiyo. moda diye çıkarıyolar insanlarda giyiyo . günümüzde sadece erkekler aldatmıyo kadınlarda aldatıyo bence kişilik meselesi allah doğru yoldan saptırmasın.

İşte bakınız ne güzel söylüyorsunuz moda diye çıkarıyorlar bizde giyiyoruz diyorsunuz... Bizler Modacıların oyuncaklarımıyız... Taklit etmek yerine taklit edilmeyi tercih ederim ben her zaman..

İşte bakınız ne güzel söylüyorsunuz moda diye çıkarıyorlar bizde giyiyoruz diyorsunuz... Bizler Modacıların oyuncaklarımıyız... Taklit etmek yerine taklit edilmeyi tercih ederim ben her zaman..

o da senin tercihin işte tayt yoksa başka şeyler var dikkat çekmek için giyilen. sen sevmiyorsun ama o taytı da yüzbinlerce kişi giyiyodur eminim.

o da senin tercihin işte tayt yoksa başka şeyler var dikkat çekmek için giyilen. sen sevmiyorsun ama o taytı da yüzbinlerce kişi giyiyodur eminim.

Yani bu yazıda taytı dikkat çekmek için giyidiğini söylüyorsunuz.. Açık sözünüze hayranım :)

Yani bu yazıda taytı dikkat çekmek için giyidiğini söylüyorsunuz.. Açık sözünüze hayranım :)

çoğu insan dikkat çekmek için giyiniyo zaten tayt yoksa başka şeyler var.gecenlerde gördm kadının biri eşofman giymiş daracık zaten bide arkasında yazılar vardı :) tayt hadi vücudu saran bişey eşofamnda mı öyle:)

Vallla tayt giyene hiç de saygı duymuyorum kımse kusura bakmasın =) ben de giydim ama dısarda duymadgm laf kalmadı erkekler laf atıp durdu ve cok rahatsız olmustum nerdeyse aglıycaktım ki giydgim taytında üstüne uzun tshort giymiştim.kendimi garip hissettim erkekler tahrik oluyo arkadaslar tayta karsı zaafları var ! sevglmle de tayt giyen bi kız yüzünden ayrıldık ona atacağı mesaj yanlıslıkla bana geldi ve su yazıyordu ' bugün giydigin tayt ince corap gibiydi dışarda görsem kacırırımm seni :) '' okuyunca nevrim döndü neye ugradıgımı sasırdım ve kendısını bana soyle ınandırmaya calstı o kız bızım buroda calısıyordu ona abı gıbı nasıhat etmeye calıstım kapalı gıyınsın diye muhaha ne kadar komık di mi :))) 3 yasında cocuk kandırıyolar akıllarınca neysee tayt demeyin bana bidaha haha )

Son düzenleme:
Ya kusura bakma lovely17 yanlış anlaşılmak istemem.. Ama vücut dili denilen bir olay vardır.. Bu vücut dilini giymiş olduğun elbise ile gösterebilirsin,yaptığın makyaj ile gösterebilirsin, sıktığın parfüm ve hareketlerin ile gösterebilirsin.. Biz burada dışarıda olanları söylüyoruz. AVM.OTOBÜS DURAĞI ve metroda gördüklerimiz.. Bu daracık taytları tanımadığı insanlar önünde rahatca giyen bayanlar çalıştığı iş yerlerinde giymezmi ? Kesinlikle giyer.. Orada bizim eşlerimiz çalışıyor erkek demezmi bu ne iş ya.. Kadına pak popo meydanda geziyor ne iş bu.. İnternetten araştırır öğrenir.. Buradaki yorumları okur erkek ve derki haaa demekki dikkat çekmek için giyiyor sonucuna ulaşır.. ve kadına salça olur kadında pas verdimi al işte aldatıldın.. Ben bunun korkusu ile yaşıyorum :KK43:( Tamam her erkek bir değil ama herkesin bir sabır taşı var bence..

her tayt giyen kadın aranıyor mu sizce?! kadınları giyimine göre değerlendirerek erkeklerin gözünde biz küçük düşürüyoruz! isteyen istediği şekilde giyinir kimse milletin bulunmaz hint kumaşı sanılan kocasının peşinde değildir zira! ben böyle düşünenin zihniyetinden korkarım arkadaş!

Britney senin için çok kötü bir tecrübe olmuş ,çok üzüldüm canım.

Ben tayt giyiyorum :) bugune kadar da tayt giydiğim için kimse laf atmadı :26: atamaz da zaten ,ortalığı ayağa kaldırırım .
Ama ben çekici değilim belki bu da etkendir .Hani olur ya bazı insanlar en seksi kıyafetleri giyse bile ,seksi olamazlar :26: ben de o gruptanım .

Son düzenleme:
Britney senin için çok kötü bir tecrübe olmuş ,çok üzüldüm canım.

Ben tayt giyiyorum :) bugune kadar da tayt giydiğim için kimse laf atmadı :26: atamaz da zaten ,ortalığı ayağa kaldırırım .
Ama ben çekici değilim belki bu da etkendir .Hani olur ya bazı insanlar en seksi kıyafetleri giyse bile ,seksi olamazlar :26: ben de o gruptanım .

ya canım sorma ne kadar uzuldum o olaydan sonra ayrıldım o da zaten senı ınandıramam bu saatten sora deyıp cekıp attı aradan ıkı ay gectı gecen gun nasılsın dıye mesaj atmıs utanmadan :KK43: ben de giyiyordum da ıste sora rahatsız oldum bacak baldır kısmım kalın ondan heralde anlamadm niye oyle baktıklarını

tayt bende cok sık kullanırım tuniklerle tayt pantalonlar var onlar daha kalın onlarıda seviyorum bence gozlerde bu duruma asina oldu tayt giydigimde kimse cok farklı birseyler giymisim gibi bakmıyor bazı kızlarda cok tatlı duruyor cok begeniyorum ama bacakları kalın olanlar kalından ziyade kilolu bayanlarda guzel durmuyor ama herkesin kendi bilecegi iş neticede isteyen giyer

Vallla tayt giyene hiç de saygı duymuyorum kımse kusura bakmasın =) ben de giydim ama dısarda duymadgm laf kalmadı erkekler laf atıp durdu ve cok rahatsız olmustum nerdeyse aglıycaktım ki giydgim taytında üstüne uzun tshort giymiştim.kendimi garip hissettim erkekler tahrik oluyo arkadaslar tayta karsı zaafları var ! sevglmle de tayt giyen bi kız yüzünden ayrıldık ona atacağı mesaj yanlıslıkla bana geldi ve su yazıyordu ' bugün giydigin tayt ince corap gibiydi dışarda görsem kacırırımm seni :) '' okuyunca nevrim döndü neye ugradıgımı sasırdım ve kendısını bana soyle ınandırmaya calstı o kız bızım buroda calısıyordu ona abı gıbı nasıhat etmeye calıstım kapalı gıyınsın diye muhaha ne kadar komık di mi :))) 3 yasında cocuk kandırıyolar akıllarınca neysee tayt demeyin bana bidaha haha )

ooof hic yerinde olmak istemezdim , taytlardan hayatim boyunca nefret ederdim :KK70:

Ooooohhh çook rahat , çok da güzel , çok da keyifle giyerim ben. Bugüne kadar ne yan gözle bakanı gördüm ne de laf atanı duydum. Duyarsam dağıtırım zaten , duymadığım ve görmediğimde varsa kendi pislikleri ...

Herşeyi kullanmanın bir usulü vardır , nasıl rengarenk bol makyaj vb. abuk duruyorsa altı kaval üstü şişhane giyinmek çirkin oluyorsa taytında bunlardan farkı yok.

Giyerim ama Tuniksiz giymem Külotlu coraptan cok bir farki yok resimdeki gibi giyilmesi cok cirkin benim gözümde tüm hatlar cok belirginlesiyor :KK36:

ya canım sorma ne kadar uzuldum o olaydan sonra ayrıldım o da zaten senı ınandıramam bu saatten sora deyıp cekıp attı aradan ıkı ay gectı gecen gun nasılsın dıye mesaj atmıs utanmadan :KK43: ben de giyiyordum da ıste sora rahatsız oldum bacak baldır kısmım kalın ondan heralde anlamadm niye oyle baktıklarını

Ah canım ya tahmin edebiliyorum ne kadar üzüldüğünü :KK50: bir de hangi yüzle arıyorsa artık seni , pes doğrusu.

Ben çok kalın olanlarından giyiniyorum :26: eğer seninkisi ince ise ondan rahatsız olmuş olabilirsin .

ben dizaltı elbisemın altına gıydım uzerıne de cızme.. sevgılım benı oyle gordu bır adım bıle yurumem senınle boyle dedı kolumdan tuttugu gıbı attı yurdun onune cabuk gıy bı pantolon gel dedı...

bnde cok severımm cızmeyle uzerıne uzun tshırt bırdecekett favorımdırr ama bnde gıyemyrum mlsfff erkk arkdsım anında eve gonderyrr gıydıgımdee :KK43:(( kılolulara yakısmıyrr bnce ama zayflar ıcınn bırebır derımm :nazar:

yorumları okudum ve inanamıyorum yani.. Çoğu bayan yazmış dikkat çekmek için giyiyorlar, birisi yazmış neden giyiyorlar anlamıyorum vs vs..
Ben taytı çok kullanıyorum dışarı çıkarken. Fiziğim güzel, bana yakışıyo, giydiğimde sırıtmıyo,çok rahat,yağmur botlarımı, ugglarımı giydiğim zaman da çok güzel kombin oluyor.
Sadece ugg değil bir çok özellikle kışın birçok kıyafetle çok da güzel kombin oluyor. Bu güne kadar da hiç tayt giydim diye laf atan da olmadı.
Zaten benim oturdugum yer de, gittiğim yerler de belli. Erkeklerden dönüp de hiç bakan olmuyo. Abazan erkeklerin oldugu yerler belli zaten.
Ay tayt giyen bayanlar dikkat çekmeye çalışıyo diyen zihniyetler sayesinde tayt olayı bu şekilde abes karşılanıyo, ki ben bu güne kadar ilk defa burda gördüm tayta karşı sanki jartiyerle dolaşıyormuşuz gibi tepkileri.
Bana yakışıyo, giydiğim zaman her yerim bıngıl bıngıl etmiyo. Kadife taytlar çıkmış kış için tavsiye ediyorum bu sene çok moda :KK66:

Arkadaşım sen tayta istediğin gibi bak. Emin olabilirsin tanıdığım tum erkekler hatta belli bir ortamda konusu açıldıgı zaman da hiç tanımadığım erkekler dende defalarca duydum. Tayta normal kıyafet gözü ile bakana rastlamadım sevgilisine tayt giymesine izin veren bir çocuk dedi ki benim arkadaşım giyiyor birşey demiyorum zaten göze batan alımlı bir fiziği olsa asla giydirmem dedi. O zaman bende sevgilime hak verdim artık giymek için ısrar etmiyorum. Bizim üniversitenin forum sitesinde bir zamanlar sık sık bu konu tartışılırdı. Çoğu erkek şu yorumu yazardi sıska bacakli ve şişko bacakli kızlar lütfen giymeyin şu taytı. Bazıları da kızlar tayt rahat bahanesi ile karşımıza gelmeyin. Hadi tayt rahat üzerine uzun bir şey giymek de çok mu zahmetli falan diyordu. Daha şimdiye dek tayt giyen bir kıza normal bakan görmedm. Ben elbisenin altına giydigm zaman da ise sevgilim bana minicik etekli çorapsiz ucuz görünümlu bir kız gösterdi gözümde şundan farkın yok dedi. Kendiside gayet modern saçma konular yüzünden beni asla kıskanmayan biri

hayretler içerisindeyim, tayt giyen kadına normal gözüyle bakılmaz yorumunu bile okudum bu başlıkta, hem de bir kadınlar tarafından.

kışın özellikle tayt en rahat şekilde kombinlenen kıyafet, ve dar pantalondan bir farkı olduğunu düşünmüyorum. ugg'lar ve yağmur botları, veya uzun çizmeler, üzerine tuniğimsi daha bol üstlerle harika gözüküyor. üzerine bir kabanla her yere giderken giyebilecek bir şey.

benim çevremde, yaşadığım yerde, girdiğim ortamlarda taytla ve tayt giyen kadınlarla ilgili böyle iğrenç yorumlar yapan kimseye şahit olmadım, öyle basit yorumların yapıldığı ortamlara da girmem zaten.

taytın üzerine kısacık bir bluz tabi ki kötü durur, çünkü darlığından dolayı hem kalçayı hem de ön bölgeyi belli eden bir kıyafet, ama "kıyafet" bu, öyle bir bahsedilmiş ki, sanki iç çamaşırıyla dışarı çıkılıyor.

bu özel bölgeleri belli etme konusuna gelince, bunu sadece tayt değil, pantolonlarda belli eder. kumaşına göre herşeyin.
önemli olan nasıl kombinlendiği.

abaza erkeklerin bakışları falan diyen insanlara gelirsekte... o insanlar sadece tayt giyildiğinde değil, elbise de, şortta, dar pantolonda, hatta bol pantolon üzeririne dar bluz da bile bakıyorlar. bu insanın nasıl bir ortama girdiğine göre değişir.

fiziği güzeldir, yakışıyordur, giyer.
hep pantolon-etek giymekten sıkılıyordur, farklılık arıyordur, giyer.
rahattır, dar pantolonlar gibi sıkmaz, giyer.
bu sadece o kişiyi ilgilendirir.
üstüne kısa bluzler ile giyilince hoş gelmiyor bana ama giyeni yargılamak benim haddime değil, teşhir için giyiyor demem asla... belki nasıl durduğunun farkında bile değildir. arkada gözlerimiz yok ya...

tunikle birlikte kombinlenince beğeniyorum taytları. ne renk olursa olsun.

tayt giyen kadına, erkekler dik dik bakıyorsa, bu kadının hafifliğini değil, erkeğin görmemişliğini gösterir. dönüp bakmayacaklar erkekler de çok

X