Bizden Haberler.. Hamile kalanlar ve isteyenler, hep birlikte..

bende geldimmmm.cok guzel olmus topık banucum elelrıne saglık kesene bereket :)))

hayaletcööösperım dun bır ara gırdım ama agrım oldugu ıcın yazamadım.dun dınlendım azcık.dr kucuk bı kanama alanı gordu onemlı olmadıgını ama genede dıkkat etmemız tedbırlı olmamız gerektıgını soledı.bı ıgne verdı acılde hemen onu oldum dusuk olmaması ıcın.bebıse gelınce masallah 10 haftalık olmus boyu 5 cm e az kalmıs 4 bucuk falan ultrason resmını cekemıcek kadar kıpır kıpırdı cok tatlıydııı.o mınnacık ayakalr bı dkk yerınde durmuyooo cok guzeldıı.10 gun boyunca progestan verdı onu kullanıp ıstırahate
edıcem ayın 23 unde tekrar gıdıcem hem kanama alanı ıcın hemde 2li tarama ıcınn.ay cok uzattım ısın ozu bebek gayet ıyı gelısımı mukemmel pıt pıtlar var duydum gene

kızlar bende mayıstan buraya uçuş yaptığınızı okudum. hemen atladım geldim valla sizi bırakmam ...

tek topik bekliyoduk güzel oldu kızlar inşaallah bebiş isteyenler hamileler hep birlikte oluruz...

öpüyorum sizleri...

bende geldimmmm.cok guzel olmus topık banucum elelrıne saglık kesene bereket :)))

hayaletcööösperım dun bır ara gırdım ama agrım oldugu ıcın yazamadım.dun dınlendım azcık.dr kucuk bı kanama alanı gordu onemlı olmadıgını ama genede dıkkat etmemız tedbırlı olmamız gerektıgını soledı.bı ıgne verdı acılde hemen onu oldum dusuk olmaması ıcın.bebıse gelınce masallah 10 haftalık olmus boyu 5 cm e az kalmıs 4 bucuk falan ultrason resmını cekemıcek kadar kıpır kıpırdı cok tatlıydııı.o mınnacık ayakalr bı dkk yerınde durmuyooo cok guzeldıı.10 gun boyunca progestan verdı onu kullanıp ıstırahate
edıcem ayın 23 unde tekrar gıdıcem hem kanama alanı ıcın hemde 2li tarama ıcınn.ay cok uzattım ısın ozu bebek gayet ıyı gelısımı mukemmel pıt pıtlar var duydum gene

Allah ıma çok şükürrr.ayyy nasıl rahatladım blemezsin dalincim ya :))) Şükür sende bebişte iyisiniz.Allah ım sağ salim kucağına almanı nasip etsin inşallah canım benimm.

tatlım sen ne yaptın canına kastınmı var 2 gunde ıkı kılo verılırmı bak valla hasta olcan delüüü.cok hızlı kılo vermek saglıga cok zararlı o verdıgın kılo deıl bence vucudundakı su ve erıttıgın kasların yanı proteın deponnn.ay bısey olur haftada 1 kılo en ıyısı

kızlar bende mayıstan buraya uçuş yaptığınızı okudum. hemen atladım geldim valla sizi bırakmam ...

tek topik bekliyoduk güzel oldu kızlar inşaallah bebiş isteyenler hamileler hep birlikte oluruz...

öpüyorum sizleri...

hoşgeldin bebemmmmm inşallah bu topik hamişlerle dolup taşıcekkkkkk :)))

gözün aydın tatlım ama dikkat et ikizleri kucaqına almamaya çalış bitanem..dün snei çok merak ettik ama güzel haberlerini alınca rahatladık... bebeqin kıpırtılarını okurken gözlerim doldu ne güzel anlatmışsın Rabbim herkese nasip etsin..
kısss bende c.tesi rejime başlıycam sen nasıl olduda 2 günde 2 kilo verdin anlat bakimmmm:KK53:

canım benim diyet günlüqüm var ve orada bir diyet listemiz var onu uyguluyoruz gelmek istersen buyur canım;

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...52-bedenden-36-bedenee-1173.html#post24528089

Allah ıma çok şükürrr.ayyy nasıl rahatladım blemezsin dalincim ya :))) Şükür sende bebişte iyisiniz.Allah ım sağ salim kucağına almanı nasip etsin inşallah canım benimm.

canımsınn.burda kım olursa olsun soz konusu dogmamıs bı bebek olunca yurekelr agıza gelıyor zar zor bebek sahıbı oluyoruz bır sure karnımızda tasıyıp alısıyoruz kaybetmek cok acııı cok uzucu.ama hal soluyorum allahım hayırlısı ıse versın kucagıma.:KK54:

tatlım sen ne yaptın canına kastınmı var 2 gunde ıkı kılo verılırmı bak valla hasta olcan delüüü.cok hızlı kılo vermek saglıga cok zararlı o verdıgın kılo deıl bence vucudundakı su ve erıttıgın kasların yanı proteın deponnn.ay bısey olur haftada 1 kılo en ıyısı

tatlım benim metobozlimam biraz faklı...vücudumda yaq deqerlerim çok düşük..yani bende fazla olan yaq deqil su..bundan dolayı çok çabuk kilo veriyorum aynı hızlada alıyorum...toplamda 28 kilo verdim...tahlillerim falan çok güzel çıktı endişelenme herşeyi yiyrek veriyorum :KK16::KK16::KK16:

ben napıyım canım reql oldum dün bitti...Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olucak..bu ay bebek fikrinden biraz uzak gibiyim geçen ayki kadar düşünmüyorum...tatil planlarımızı yaptık tamamen tatile adapte olmuş durumdayım :KK34:

yaaaaaaa kızlar ben dün diğer topikte bi şey sormuştum gece gece...

şimdi meryem suresini 30 gündür okuyodum ama adet olunca okuyamadım dün akşam eşim geç yorgun gelince oda uyudu kaldı okuyamadı. bir gün okunmadı ne yapıyım ara verilmeden okunması lazımya şimdi yenidenmi başlamam lazım fikri olan bacilar yardııııımmm...

Merhabalaaaaarr yahu yıne tasındık anca yerlestık haydaaa valla bu ev sahıbılerıne cok kızıyorum daha popomuz yer bulmadan evden atıyorlar bızlerı:))))bak ahada sıze soyluyorum bu topıge mıhlıyacam kendımı hadıde atsınlar bıdaha hııııh:))))

kızlaarr :KK3::KK3::KK3:
kızımın ayaqı kırıldı ya.. çok gelen giden oluyor...bugün öqleden sonra kızımın arkadaşıyla annesi gelecekler şimdide yengem aradı hemen çıkıyormuş evden bana müsade kızlar akşama gelirim az konuşun haa sonra oku oku bitmiyoo :KK51:

Hey, yeni bir topigimiz olmuş yasasin.İste ben de geldim hemen. Biliyorsunuz ben az giriyorum, ama geldigimde hep tanıdık kızları bir arada görmek güzel. hayırlı olsun topigimiz Banucugum. Ellerine saglık. Hepinizi öpüyorum. Sevgiler....

Haaaaaa, bir de topigimiz herkese uğurlu gelsin inşallah.

Merhabalaaaaarr yahu yıne tasındık anca yerlestık haydaaa valla bu ev sahıbılerıne cok kızıyorum daha popomuz yer bulmadan evden atıyorlar bızlerı:))))bak ahada sıze soyluyorum bu topıge mıhlıyacam kendımı hadıde atsınlar bıdaha hııııh:))))

he he :KK9: fıstıqım hoşgeldiinnn :KK71:

yaaaaaaa kızlar ben dün diğer topikte bi şey sormuştum gece gece...

şimdi meryem suresini 30 gündür okuyodum ama adet olunca okuyamadım dün akşam eşim geç yorgun gelince oda uyudu kaldı okuyamadı. bir gün okunmadı ne yapıyım ara verilmeden okunması lazımya şimdi yenidenmi başlamam lazım fikri olan bacilar yardııııımmm...
Ya canım, bence önemli olan niyet. Esine söyle bugün 2 tane okusun. Ne olacak? Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.

Ya canım, bence önemli olan niyet. Esine söyle bugün 2 tane okusun. Ne olacak? Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.

canım ya demi dün gece çok dua ettim Allahım kabul etsin...

inşaallah okuduğum meryem surelerinin duaların yüzü suyu hürmetine hepiniz içindesiniz Allahım hepimiz tez zamanda hamile kalcaz topiğimiz bebiş müjdeleriyle coşcak....

Canlarım yenı topıgımız vatana mıllete devletıme hayırlı ugurlu olsun bol bol hamıslı bır ay dılıyorum bakın hele gebe kalmayın atıyorum sızı haıran topıgıne kih ki kihh demedı demeyın:pP bu arada ovulasyon tarıhımı hesaplıyorum kocıse dıyecem yorgun gelmesın dıye hehehehehehe malum gunduz iş gece iş yafrimin canını cıkartıyorum :))))

X