Bizi Ağlatan,Bize "Keşke" Dedirten Aşk Filmleri

ben de beğendim benjamin buttonu, alcatrastan kaçışı biliyrum ama izlemedim, aslında o kadar çok aşk filmi kültürüm olmadığını anladım bu başlık sayesinde, aydınlandım -tatlicadiarzu- ben daha çok ağır aksak, psikolojik filmler izliyorum galiba :1shok: ama ben de sana iki tane çok sevdiğim kore filmi söyleyeyim dört mevsim ve yağmurdan sonra. gerçi yağmurdan sonra japon filmi sanırım :1closedeyes:

alcatrastan kaçısı izle yaa gerçek hayat öyküsü ben öyle filmlere hasta oluyorum
bi de korku filmi var onlar o da gerçek hayattan alınmaydı öyle filmlerden çok etkileniyorum
yarında senin dediklerini izleyim kaydirigubbakcemile5

alcatrastan kaçısı izle yaa gerçek hayat öyküsü ben öyle filmlere hasta oluyorum
bi de korku filmi var onlar o da gerçek hayattan alınmaydı öyle filmlerden çok etkileniyorum
yarında senin dediklerini izleyim kaydirigubbakcemile5

izlerim haftasonu canım, yorum da yaparım sonra a.s. onlar filmini açtım zamanında ama tırsak bir şekilde tekrar kapadım, korkuyorum ben ciddi ciddi öyle filmlere hiç gelemiyorum :eek:

izlerim haftasonu canım, yorum da yaparım sonra a.s. onlar filmini açtım zamanında ama tırsak bir şekilde tekrar kapadım, korkuyorum ben ciddi ciddi öyle filmlere hiç gelemiyorum :eek:

hele ben gecenin 2siydi cuma günüydü çok iyi hatırlıyorum tek başıma izlemiştim
nasıl ödüm koptu anlatamamdelikafadulden
normalde korku filmlerinden hiç korkmam bu da diğerleri gibidir diye oturdum izledim sonrasında tipimi görseniz çok gülerdiniz-tatlicadiarzu-
neyse canım bende yarın bu 2 filmin yorumunu yaparım a.s.

hele ben gecenin 2siydi cuma günüydü çok iyi hatırlıyorum tek başıma izlemiştim
nasıl ödüm koptu anlatamamdelikafadulden
normalde korku filmlerinden hiç korkmam bu da diğerleri gibidir diye oturdum izledim sonrasında tipimi görseniz çok gülerdiniz-tatlicadiarzu-
neyse canım bende yarın bu 2 filmin yorumunu yaparım a.s.

tamam canım, iyi geceler. a.s.

Ben de izledim sonunda a moment to rememberı, izlerken türk filmlerine benzettim, başları çok sıkıcıydı, doktorla diyaloglar falan gereksizdi. Ama izlenebilir bi film ağlama noktasına geldiğim sahneler de oldu, önerenlere teşekkürler.
Film soran arkadaşlara "australia" izlemediyseniz önerebilirim, yakın zamanda onu izledim ve güzel filmdi.

O kadar çok varkı zaten sulu gözlü bir insanımdır ama en cok,ps:i love you da aglamıştım günlerce etkisinden cıkamamıştım,onun dışında sevgi fırtınası,babam ve oğlum ve ıssız adamda aglamıştım :a015:

Uçurtmayı Vurmasınlar
Babam ve Oğlum Sağla sümük ağladım özellikle bu filmde
Birde p.s. i love you var

Son düzenleme:
Uçurtmayı Vurmasınlar
Babam ve Oğlum Sağla sümük ağladım özellikle bu filmde
Birde p.s. i love you var

p.s. i love you bu filmin sonunda noluyo
ben kadın öbür adamla yatınca sinir olup devamını izlemedim:1closedeyes:

The Notebook'u şimdi izledim. İçim dışıma çıktı ağlamaktan senağlama Ölümsüz aşk diye buna
diyorlar heralde senağlama

titanik filmindee ağladımm hala izlerkenn ağlarım çok duygusall yaa gerçekk aşk işde bu dedirtiyo bnece:):)

titanıc,melekler şehri,babam ve oğlum(aşk filmi olmasada)ıssız adam(onunda son sahnesinde film koptu)senağlama

P.S. I Love You'yu izledim, izlediğim en mükemmel filmlerden biriydi :asigim:

Tavsiye edenlere çok teşekkürler a.s.

En çok ağladığım filmi unutmuşum :roflol:

"Australia"

Hayatımda hiçbir filmde böyle hıçkıra hıçkıra ağladığımı bilmiyorum.

İzlemeyen varsa tavsiye ederim a.s.
nicole kidman li olan avustralyamı bahsettiğim ???

başta titanik allahım her izlediğimde hala ağlıyorum yawwwww.
kasımda aşk başkadır. çok güzeldi buda, izlemeyenler izlesin bence. ay gelmiyor şimdi aklıma geldikçe yazarım.!!!...

X