blastosist 5.gün embriyo transferi ile gebe kalan?

Merhaba kızlar, benimde iki adet 5. Gün embriyom, dondurulmuştu ve perşembe ayın 18i test günüm dua edin kızlar bu 4. Denemem inşallah pozitif sonuç alabilirim, benimde dualarım sizinle...

rabbim sanada sağlıklı rahat doğum nasip etsin inşalalhh sen transferden kaç gün sonra test yaptırdın canım

Amin canım. İnşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım. Transferim pazar olmuştu. Test ertesi hafta pazartesi. Yani 7 gün sonra yaptırdım.

Amin canım. İnşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım. Transferim pazar olmuştu. Test ertesi hafta pazartesi. Yani 7 gün sonra yaptırdım.

benim ayın 12 de tranfer edildi test günüme 24 dedi yani 12 gün sonra senin neden 7 gün sonra olduki acaba :KK37:

Merhaba kızlar, benimde iki adet 5. Gün embriyom, dondurulmuştu ve perşembe ayın 18i test günüm dua edin kızlar bu 4. Denemem inşallah pozitif sonuç alabilirim, benimde dualarım sizinle...

rabbim sana bayram hediyesiolarak bebeğini versin canımm aminnnnnnn...benim bu ilk senin 4 ü görünce üzüldüm :KK43:(( inşalalh bu son olur canımm

Selam canım.. Benim kuzucuğum 6. gün transfer edildi bana.. Bugün hamile olduğumu öğrendim.:nazar::nazar::nazar: Tek embiryo transfer edilmişti.

canımmm çooook sevindimmm Allah tamamına erdirsinn.. hatırladın mı beni???

canım inşalalh bende senin gibi hamişimdir aminnnn.bebeğinin cinsiyeti ne canım bide benim test günüm arefe günü 24 de ben 23 de gitsem bişey olurmu acaba

inşallah canımmmm.. 23 kaçıncı günün oluyor. ben transfer günü dahil 14. gün yaptrmştım ama 1 günden bişi olmaz heralde. en fazla değerin normal test gününe göre biraz düşük çıkar ama o da sorun değl :KK66:

benim oğlum var canım Mehmet Aras'ım.. darısı sizlere inşallah canımm..

canımmm çooook sevindimmm Allah tamamına erdirsinn.. hatırladın mı beni???

inşallah canımmmm.. 23 kaçıncı günün oluyor. ben transfer günü dahil 14. gün yaptrmştım ama 1 günden bişi olmaz heralde. en fazla değerin normal test gününe göre biraz düşük çıkar ama o da sorun değl :KK66:

benim oğlum var canım Mehmet Aras'ım.. darısı sizlere inşallah canımm..

Amin canım çok sağol. Kusura bakma hatırlayamadım :KK17: Başka bir topikte mi yazıştık ?

rabbim sana bayram hediyesiolarak bebeğini versin canımm aminnnnnnn...benim bu ilk senin 4 ü görünce üzüldüm :KK43:(( inşalalh bu son olur canımm

Sağol canım benim Rabbim sesini duysun hepimizin yardımcısı olsun, ben kaderciyim biraz hep hayırlısını istedim Rabbimden demek ki daha zamanı gelmemişti hiç isyan etmedim vardır bunda da bir hayır dedim, yarın test günüm, görelim Rabbim neyler, neylerse güzel eyler...

Son düzenleme:

benim oğlum var canım Mehmet Aras'ım.. darısı sizlere inşallah canımm..[/QUOTE]

TRANFER GÜNÜMÜ SAYARSAN 12.GÜNÜ OLUYO DR SAYMIYOR O GÜNÜ BEN YİNEDE ARICAM SORCAM GEL DERSE 23 DE GİDERİM ALLAHIN İZNİYLE POZİTİFİ GÖRCEM BENDE

Amin canım çok sağol. Kusura bakma hatırlayamadım :KK17: Başka bir topikte mi yazıştık ?

eylül ekim ayında tüp bebek yaptıracaklar topiğindeydim geçen sene..

bebesko canım inşallah pozitifi alırsın. burdaki diğer arkadaşlarımızda inşallah. dualarımız sizlerle..

sağol canım benim rabbim sesini duysun hepimizin yardımcısı olsun, ben kaderciyim biraz hep hayırlısını istedim rabbimden demek ki daha zamanı gelmemişti hiç isyan etmedim vardır bunda da bir hayır dedim, yarın test günüm, görelim rabbim neyler, neylerse güzel eyler...

sizde ne sorun vardı canım çok heyeceanlıyım senin sonucunuda çok merek ediyorum yarın mutlaka buraya yaz canım dualarım seninle

bebesko canım inşallah pozitifi alırsın. Burdaki diğer arkadaşlarımızda inşallah. Dualarımız sizlerle..

bugün 5.günümüz hiç bi değişiklik yok sık sık idrara gitmenin dışında gece 3-4 defa uyanıp gidiyorum çok sinir bozucu bişey :KK43:(( allahında izniyle meleğim benledir inşalalh çok istiyorum çokkkkkkkkkkkkk:KK49:

sizde ne sorun vardı canım çok heyeceanlıyım senin sonucunuda çok merek ediyorum yarın mutlaka buraya yaz canım dualarım seninle

Sorunumuz pko canım benim rahim filmiyle başladık bir laparoskopi ameliyatı sayısız yumurta takibi yumurta gelistirici iğneler catlatma iğneleri ve 3 tüp bebek hepsinde sonuç negatif bu dördüncü deneme bildiğin gibi, 4 yıldan fazladır uğraşıyoruz anlayacağın benim hikayem böyle canım Rabbim bu yolda emek verenlerin yüzünü güldürsün kimsenin kucağını boş bırakmasın...

bebesko canım inşallah pozitifi alırsın. burdaki diğer arkadaşlarımızda inşallah. dualarımız sizlerle..

Canım benim ilk tüp denememdi. Geçen sene o topikte yoktum. Sanırım benim nickimle aynı başka bir arkadaş var. :KK34:

sorunumuz pko canım benim rahim filmiyle başladık bir laparoskopi ameliyatı sayısız yumurta takibi yumurta gelistirici iğneler catlatma iğneleri ve 3 tüp bebek hepsinde sonuç negatif bu dördüncü deneme bildiğin gibi, 4 yıldan fazladır uğraşıyoruz anlayacağın benim hikayem böyle canım rabbim bu yolda emek verenlerin yüzünü güldürsün kimsenin kucağını boş bırakmasın...

inşalalh bugün hamileyim diye yazacaksın canımmmmmm dualarıım senle:KK52::KK52::KK52:

çok sevindim benimde dün yapıldı transferim ya çok heycanlıyım inşallah senin gibi bende hamile olurum hayırlısı ile 5. gün benimde transferim oldu allah sağ salim kucana almayı nasip etsin

Canım çok sağol sen kimseyi dinleme evde bol bol dinlen su iç protein ağırlıklı beslen ve en önemlisi kabız olma tadını çıkar sürekli dua et ilk bir haftada tutunma oluyormuş zaten hakkımızda hayırlısı...

X