blastosist 5.gün embriyo transferi ile gebe kalan?

sagol canım ınşşş.............daha goremedım keselerı canım beklıyorum yıne rabbım cumlesıne tatlı bebişler nasıp etsın canım senın kızmı resımdekı ççok tatlı maşallahhhhh
Kız canım,on aylık,sağolasın
Keseleri de görürsün,kalp atışlarını da,yeter ki stres yapma opuyorumnanaktan

tamam canım ınşşşşşşşşşşşşşş.................çok sağol................

:1hug:Hallisna,hadi bakalım,sakin ol ve olumlu düşün.
Blast bu,boru diiil he he he kaydirigubbakcemile5
Yarın için bol şans

benım de blastosist transferı su an hamıleyımmm :CüvCüv:ınsallah rabbım kucagıma saglıkla almayı nasıp eder ısteyen herkese de en yakın zamanda da yollasın bebıslerını

benım de blastosist transferı su an hamıleyımmm :CüvCüv:ınsallah rabbım kucagıma saglıkla almayı nasıp eder ısteyen herkese de en yakın zamanda da yollasın bebıslerını
RABBİM sağlıkla büyütüp kucağına almanıda nasip etsin inş...
transferim bugün yapıldı benim.. söylendiği üzere 2tane blast embriyo yerleştirildi..
resimlerinide verdiler,ne şekilsiz ne değişik,ne tatlı şey bunlar:)
RABBİM sonucundada sevindirsin inş sağlıkla..

halısna ınşş canım onıkı gun sonra sevınırız beraber ınş canımmmmmmmmmm

RABBİM sağlıkla büyütüp kucağına almanıda nasip etsin inş...
transferim bugün yapıldı benim.. söylendiği üzere 2tane blast embriyo yerleştirildi..
resimlerinide verdiler,ne şekilsiz ne değişik,ne tatlı şey bunlar:)
RABBİM sonucundada sevindirsin inş sağlıkla..

Canımcığım tedavini nerede yaptırdın. Ben 2. denememde yine yıkıldım.acaba bendemei blastosist aşamasında transfer yaptırsam mı.

Benim de çarşamba günü blast transferim olacak...Benim için dua edin arkadaşlar...Duaya çok ihtiyacım var...

Canımcığım tedavini nerede yaptırdın. Ben 2. denememde yine yıkıldım.acaba bendemei blastosist aşamasında transfer yaptırsam mı.
hayırlısı olsun.. inş en kısa zamanda kavuşuruz meleklerimize.. ben brüksel tüp beek merkezinde tedavi gördüm..

halısna ınşş canım onıkı gun sonra sevınırız beraber ınş canımmmmmmmmmm
inş canım bende senin gibi pozitif sonucumu verebilirim inş.. sağlıkla-hayırla..

Benim de çarşamba günü blast transferim olacak...Benim için dua edin arkadaşlar...Duaya çok ihtiyacım var...
RABBİM yardımcın-yardımcımız olsun inş.. anneliği nasip etsin bize...:Saruboceq:

merhaba melilayda inşallah 12 gün sonra pozitif sonuç alırsın,bu arada içini rahat tut hiç stres yapma,bol c vitamini al.Allah hepimizi bebişlerimize kavuştursun amin.

herkese merhaba,
ben bişey sormak istiyorum. 1. denememde 2 tane embriyo koyuldu tutmadı. daha sonra dondurulmuş 5 taneden bri işe yarar olduğu için 1 tane koyuldu o da tutmadı. doktorum bu sefer uzun tedaviye geçti ve 30 yumurta toplandı 24 ü döllendi ama ne olduğunu görebilmek için 5.ci gün transfer yapacağını söyledi fakat 5. 2 gün 2 embrio 6, gün hiç kalmamıştı. bunun üzerine tüğp bebek tedavisini kesip bizi aile hekimine gönderdi o da şimdi bir sürü test verdi yarın onları yaptırıcaz. Aranızda bu süreci yaşan var mı?

X