Boğa erkekleri hakkında

userrry

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
119
16
selaaam herkese,
boğa burcu ve ay burcu yay tanıdığım biri var yükseleni ne tam olarak bilmiyorum doğum saatini bilmiyoruz, (doğum saatini bilmesem bile bazı gezegenlerin burçlarını kesin olarak biliyorum astrolojiyle ilgilenenlerde beni aydınlatırsa sevinirim mesela venüs burcu da boğa, merkürü ikizler, erkeklerde kadersel eş için cerese bakıyorlardı galiba o da başak) tecrübelerimi olabildiğince aktarmaya çalışıcam. ilk öncelikle bu kişiyle neredeyse 1.5 - 2 yıl bir tanışıklığımız var sevgili hiç olamadık çünkü çok kere iletişim bitti ve başladı nedenleri ise flört sürecinin uzun sürmesi ve belirsizlikten nefret eden bir yapım olduğundan dolayı adının konmasını istedim nerden baksanız sevgili gibiydik tek ismi konmamıştı biz neyiz dediğimde sürekli flörtüz sevgili değiliz gibi cevapları moralimi alt üst ediyordu... en sonunda dayanamadım ve bu şekilde devam edemeyeceğimi belirttim ve bitirdim aradan biraz zaman geçtikten sonra tekrardan hortladı 😄 benimde olan bir duygum olduğu için tabii ki cevap verip konuşmaya başladık ve bu süreç biraz böyle devam etti sonrasında bana dediği şey şuydu; ilk başta evet seninle bir ilişki düşündüm fakat sonrasında o kadar zorladın ki geri çekildim kişisel de algılama artık kimseyle ilişki istemiyorum, ayak bağı gibi görüyorum dedi. bunu söylediğinde ister istemez gözlerim doldu çünkü bayaa bir duygum vardı neyse velhasılll bu kişiden anladığım özellikler şunlar; (boğa erkekleri nezdinde konuşuyorum eğer ki yazdıklarım sizin tecrübelerinizle bire bir tutuyorsa belirtin lütfen)
-duyguları olsa bile belli etmeyi sevmez
-aşırı yavaş yaşar her şeyi hemen sevgili olmaz nereden baksanız 1 2 yıl boyunca konuştuk kopukluklar girdi araya ama olamadık işte
-düşüncesiz ve kaba
-bitirseniz bile bir kaç ay sonra veya bir kaç hafta sonra hiçbir şey olmamış gibi sizi yoklar napıyorsunuz ya da ona karşı cevabınız ne gibi kısaca hem sizi merak eder hem de bakalım konuşacak mı konuşmayacak mı benle
-rahatına, konforuna çok düşkün en basit olarak arabayla bir yere gidiyorsunuz yoldaki hafif bir çıkıntı bile onu rahatsız eder çok ve sürekli söylenir şikayet eder
-dilinin asla ayarı yok bazı söylenmemesi gerekenleri bile yüzünüze çat çat söyler o kadar ağrınıza gider ki üzüldüğünüzü bile anlamaz (buna bahanesi de şu olur; çok hassasın ben napiyim bu kadar her şeyi takarsan çok yaşamazsın gibi gib)
-libidosu çok yüksektir cinsellik esnasında duygusuyla düşünemez tamamen size cinsel bir obje gözüyle bakar, ve bu yüzden iradesiz bir insan gibi geliyor anlık cinselliğine yenik düşüp aldatabilme olasılığı var gibiii

Son düzenleme:
X