Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Bordo mantıklı mı?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Çoğunluk ne derse tersini uygularım, trend, moda, akım, yılın tarzı... zırvalıklarından nefret ederim

Benim zevkim, benim evim

Niye zilyon tane kadının yorumuyla, tercih yapayım?

Biz mi her gün oturacağız sanki o koltuklarda?

Kumaş için fikir danışsan amenna, çok isabetli.

Lakin en azından rengine, yaşam alanındakiler karar vermeli
Danışmadan
Bu da sizin fikriniz tabi kendinizce haklı olabilirsiniz ben ise emin olmadığım konularda her zaman birilerinden fikir alırım danışan dağı aşmış danışmayan düz yolda şaşmış derler ya o hesap sonradan pişman olmamak için en başta çok araştırıyorum tabi zevk meselesi ama sadece zevkime göre evimi döşemek istemiyorum sonuçta büyük eşyalar sürekli alınmıyor ve seçim yaparken her türlü durumu düşünmem gerekli bunun için de fikir almak istedim özellikle bordo takımı olanlardan. Yine de yorumunuz için teşekkür ederim.

Ben salonda vizon,bej tarzi renkleri daha huzurlu buluyorum.Kirmizi ve tonlarini genelde mekanlarda kullaniyorlar rahatsiz etsin de musteri cabuk kalksin diye.Bence bordo yapmayin

Bu da sizin fikriniz tabi kendinizce haklı olabilirsiniz ben ise emin olmadığım konularda her zaman birilerinden fikir alırım danışan dağı aşmış danışmayan düz yolda şaşmış derler ya o hesap sonradan pişman olmamak için en başta çok araştırıyorum tabi zevk meselesi ama sadece zevkime göre evimi döşemek istemiyorum sonuçta büyük eşyalar sürekli alınmıyor ve seçim yaparken her türlü durumu düşünmem gerekli bunun için de fikir almak istedim özellikle bordo takımı olanlardan. Yine de yorumunuz için teşekkür ederim.
Köşe koltuk
L mobilya
Adı her neyse
Siyah aldım
Bordo iddialı bir renk
Villada yaşamıyorsanız, tavanınız 5 metre değilse
Olduğundan daha sıkıcı olur ev
Aynı yorum altın varak için de geçerli

Koyu renk koltuk = pişmanlık
Toz falan feci duruyor.
Kesinlikle katılıyorum mor- siyah takımım var çek yat tarzı , hiç kullanmadığımız odada gelenin yatması için aldık sırf. Haftada bir süpürüyorum evi o koltuklar sanki aylardır süpürge değmemiş gibi duruyor her defasında:kızgın:

Bordo boğar bence sütlü kahve deve tüyü rengi veya bej rengi yaptırablrsn açık renkler evi daha aydınlık gösterir

X