Boş gebelikmi gec döllenme mi?

vaylamine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2024
27
8
33
Tüp bebekle 11 Aralık'ta transfer oldu pozitif gördükten sonra 6 hafta da ilk ultrasona çağırdım gittiğimde iyi olsa Kes sesini gördük ama bebeği görmedik Doktor bir hafta sonra tekrar çağırdı 7 haftada yiyorsa kesesi dışında hiçbir gelişim yoktu doktor bebek gelişimi olmadığını ve boş gebelik olduğunu söyledi bana ilaçlarımı bırakmama bir hafta bekledikten sonra kendisine düşeceğini ya da kürtaj olmamı önerdi Ben de bir hafta ya da iki hafta daha Beklemek istiyorum benim durumumu yaşayıp da bebeğin gelişimi olup da hamile kalan var mı lütfen acil cevap.Perşembe günü başka doktora gideceğim o zamana kadar 8 haftalık oluyorum inşallah bana dua edin arkadaşlar bebeğim gelirse Rabbim kimsenin sevincini yarıda bırakmasın inşallah

Eklentiler

• 20240119_185026.jpg
    20240119_185026.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 40
Başka doktora mutlaka git ve vajinal ultrason yaptır, başka doktorda görenleri biliyorum

Aynen öyle yapacağım kendi Doktorum tüp bebek yapan doktora alttan muayene etti o iki kere muayeneye gidince o fark etti yollak kesesinin olduğunu ama bebeği göremediğini ilaçlarımı bırakmamı söyledi direk ama ben içimde bir umut var bekliyorum ve perşembe gününe kadar bir hafta daha geçsin öyle gideceğim başka doktora

X