Gebeliğe Hazırlık Boş kese yüksek hcg lütfen fikir verin

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meyrese

Guru
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
30
11
Hanımlar ben 17 eylülde adet oldum sonra 14 ekim ve 13 kasımda çok az kahverengi akıntı oldu ben de adet sanmıştım zaten doğum yapalı 13 ay oldu emziriyorum düzensiz normaldir diye düşünüyorumdum.çarş hcg baktırdım 22966 görünce şok oldum ilk evladım da hemen olmamıştı hemen biraz heyecan yaptım

Bugün 2 farklı doktora gittim biri 6 hafta 19mm boş kese 1 hafta sonra ge l dedi

Diğeri 7 haftalık boş kese dedi

Kafam çok karışık nw yapmalıyım sİzce 1 haftada düşer mi yoksa illa müdahale mi edilmeli
Lütfen bilgisi olanlar fikir verebilir mi şimdiden teşekkür ederim

Hanımlar ben 17 eylülde adet oldum sonra 14 ekim ve 13 kasımda çok az kahverengi akıntı oldu ben de adet sanmıştım zaten doğum yapalı 13 ay oldu emziriyorum düzensiz normaldir diye düşünüyorumdum.çarş hcg baktırdım 22966 görünce şok oldum ilk evladım da hemen olmamıştı hemen biraz heyecan yaptım

Bugün 2 farklı doktora gittim biri 6 hafta 19mm boş kese 1 hafta sonra ge l dedi

Diğeri 7 haftalık boş kese dedi

Kafam çok karışık nw yapmalıyım sİzce 1 haftada düşer mi yoksa illa müdahale mi edilmeli
Lütfen bilgisi olanlar fikir verebilir mi şimdiden teşekkür ederim
Benimde adet tarihim sizinki gibi ve aynı sorun var kese var bebek yok ilk iki hafta bir keseydi sonra iki kere dediler ikinci kese oluşmuştu iki kese de bebek yok diyorlar

X