Boşanamıyorum yardım edin

Gece gece nasıl üzüldüm nasıl üzüldüm.
Diliyorum size zarar vermek isteyen,o düşünce de olan herkes ama herkes elleri ayakları kırılsın da gelemesin.
Gözleri kör olsun da sizi göremesin.
Daha ne diyeyim ki..!!

Evladınızla size huzurlu mutlu bir hayat diliyorum.
Nerede yaşıyorsunuz?
Yurtdışına çıkma gibi bişey hiç düşündünüz mü?
Bende ancak bu konuda yardımcı olabilirim isterseniz..

O evden ve onlardan kurtulmanıza çok sevindim. Tek diyebileceğim çocuğunuzdan vazgeçmeyin onun için sabredin inşallah hayırlısı ile çözümlenir

Gözü dönmüş bir aile ve kurban olarak sizi seçmişler resmen! Konunuzu okurken korku filmi içinde hissettim kendimi desem abartmış olmam herhalde. Nolur bebeği görmesine bile izin vermeyin böylesine şiddet yanlısı bir aile ve eşin. Ama bu tip adamlar polisten korkar, gücü ancak kendinden güçsüzlere yeter diye düşünüyorum. Devleti alın arkanıza ve hiçbir şey talep etmeyin gerekirse kendinizi ve bebeğinizi kurtarmaya bakın bu aileden. Allah yardımcınız olsun. İnşallah kurtulursunuz bir an evvel.

Merhaba arkadaşlar. Eski konumun linkini nasıl ekleyeceğimi bilmedığım icin alıntıladım.
Ben evden polis esliginde cıktım. Eşimden şıkayetci oldum. Şimdi bebegimle gizleniyorum. Sorunum şu ki. Gitmeden önce dilekcemi ve vekaletimi verdigim avukatım yan cizdi. Resmen karşı tarafı tutuyor. Beni de eşimi de tanıyan bir avukat ve anlam veremedigim sekilde dolaylı yoldan davama bakmak istemiyor. Kaldım ortada. Dava açamıyorum. Hukukçu arkadaslar yardımcı olabilirler mi. Davayı ben açmazsam karşı taraf önce acarsa aleyhime olur mu. Karşı taraf anlasmali dava acmak istiyor ama bana ulasamadigi icin protokolu isleme koyamiyor ancak ben yaptiklari yanına kar kalmasın istiyorum cunku bosanmak kurtulus olmayacak. Cocugu gorme bahanesi ile yine iskencelere devam edecek. Bulundugum yerden dava acmamamin sebebi desifre olmak istememem. Ne kendim acabiliyorim ne de bu sekilde uzaktan avukat ayarlayabiliyorum. Lüften akıl verin.
Off ne diyeceğimi bilemiyorum, uzun uzun yazdıklarınızı okudum. Binlerce yürek tek bir soru neden bu adamla evlendin, neden çocuk olana kadar durdun? Keşke öncesinde boşansaydın. Yazdıklarından naif biri olduğunu hissediyorum. Hiç birini hak etmiyorsun. İlk günlerden kendilerini belli etmişler. Eşin psikopat bi tip çocuğun peşini bırakmayacaktır sana rahat vermeyecektir. Keşke kaçıp dünyanın öteki ucuna gidebilsen.

Konunuzu nefesim kesilerek okudum, inanamadım yaşadıklarınıza. Nasıl mümkün olabilir böyle birşey. Nasıl onca sene bunları kabul ettiniz. Bu aşk falan değil, olsa olsa Stockholm sendromu falandır.

Bence en güzeli kadın hakları dernekleri. Size her konuda yardımcı olurlar. Hem boşanma davasında, hem de gizlenme konusunda. Bu konularda daha tecrübeliler. Bir de gerçekten yurt dışına çıkma ihtimaliniz varsa çıkın. Çocukla şahsi ilişki mecburen kurulacak babayla. Böyle bir adamla ne siz görüşün bir daha, ne de çocuğunuz görüşsün. Ailece psikopatlar. İnşallah her şeyden kurtulur ve çok mutlu olursunuz.

tv ye çıkın inanın en iyi çözüm bu.bu gibi adamlar es...a e...l gibi yayınlarda kuzu oluyorlar.onlar size avukatta bulur arkanızda da durur.tek başınıza mücadele etmeyin programı dolayısıyla da devleti arkanıza alın
Yaa haberlere cıkıp beni öldurecek diyip evine tuzak kuran bi abla vardi. Artik yok.
Cok uzgunum ya. Ne desem bilemedim.

Bu avukatı davama bakacak hakim ayarlamısti. Ve adli yardımlı acacaktı. Yani para vermeyecektim ama ben yasadigim yeri terkedince taraf degistirdi.
Pardon da daha dava açmadan davaya bakıcak hakimi ne bildiniz de bi de o hakim size avukat buldu? Siz bence zaten boşanmayın. sizde boşanma ruhu yok. Zaten malum bu kadar şeyi yapan adama hala aşığım diyebiliyosunuz. Niyet önemli, niyet herşeydir, bi işe önce niyetlenerek başlanır. sizin boşanmaya niyetiniz yok ki zaten boşanabileceksiniz. Yine de yaşadıklarınıza üzülüyorum. Hiçbir hemcinsim bu kadar aciz duruma düşmesin ruhen :dua:

Son düzenleme:
Yaa gecen gun aklima geldiniz inanin.buhranli bir donemde okumustum hikayenizi ve cok bunalmistim taa buradan.
Öncelikle cokkkk sevindim o hayvanlardan kurtulduginuz icin.neden polise gitmiyorsunuz.herseyi detayli anlatin koruma karari cikarttirin.o hayvani dogduguna pisman edin

Bu konu ne kadarda ilgi çekmedi ya :110: biri hikayeden beni dövüyor eve kapattı dese konu alır başını gider herkes birilerini arar falan bilemedim :işsiz:
konu sahibi bana tutarsız geliyo biraz mesela, belki ondandır. Yarın eşim beni buldu mecbur eve döndüm falan diycek gibi geliyo nedense. daha dava açmadan davaya bakıcak hakim avukatı bulmuştu diyo mesela?? Ayrıca başka bi avukat bulmak da bu kadar zor değil diye düşünüyorum. Boşanamıyorum falan diye konu açıcak bi durum göremiyorum kısaca. İsteyen gayet de boşanır.

Son düzenleme:
konu sahibi bana tutarsız geliyo biraz mesela, belki ondandır. Yarın eşim beni buldu mecbur eve döndüm falan diycek gibi geliyo nedense. Dava açmadan davaya bakıcak hakim avukatı bulmuştu diyo mesela. Ayrıca başka bi avukat bulmak da bu kadar zor değil diye düşünüyorum. Boşanamıyorum falan diye konu açıcak bi durum göremiyorum kısaca. İsteyen gayet de boşanır.
Kocasınin şehrinde avukat ayarlamış ve başka şehire kaçmış şimdide o şehirde avukat tutmak istemiyor çünkü sonuçta zarf gidince hangi şehirden gittiği üzerinde yazıcak ha doğrudur değildir bilemem kk da ne saçma konulara kendini heder eden kadınlar gördü bu gözler ondan bu konuya tepkisiz kalınması beni şaşırttı.
Ayrıca ilk konusunda çok kızmıştım konu sahibine bi insan 7 yıl kendini o durumda bırakır mı herkes kendine yakıştırdığını yaşar diye düşünmüştüm

Bu avukatı davama bakacak hakim ayarlamısti. Ve adli yardımlı acacaktı. Yani para vermeyecektim ama ben yasadigim yeri terkedince taraf degistirdi.
Bu şekilde bi yorumu var. Dava açılmadan davaya bakıcak hakim nasıl belli olur ben bunu anlayamadım. Hakimin belli olduğu yetmemiş bi de kendisine avukat bulmuş. Ben bu olayı uydurma buluyorum.
Kocasınin şehrinde avukat ayarlamış ve başka şehire kaçmış şimdide o şehirde avukat tutmak istemiyor çünkü sonuçta zarf gidince hangi şehirden gittiği üzerinde yazıcak ha doğrudur değildir bilemem kk da ne saçma konulara kendini heder eden kadınlar gördü bu gözler ondan bu konuya tepkisiz kalınması beni şaşırttı.
Ayrıca ilk konusunda çok kızmıştım konu sahibine bi insan 7 yıl kendini o durumda bırakır mı herkes kendine yakıştırdığını yaşar diye düşünmüştüm

Bu şekilde bi yorumu var. Dava açılmadan davaya bakıcak hakim nasıl belli olur ben bunu anlayamadım. Hakimin belli olduğu yetmemiş bi de kendisine avukat bulmuş. Ben bu olayı uydurma buluyorum.
Anladım o kadar detay bilemiyorum belki kişiler tanıdık yardımcı olmak istediler mesela hakimi tanıyor avukatı ayarladı o hakim davana ben bakıcam dedi bilemiyorum varsayım yapıyorum

Anladım o kadar detay bilemiyorum belki kişiler tanıdık yardımcı olmak istediler mesela hakimi tanıyor avukatı ayarladı o hakim davana ben bakıcam dedi bilemiyorum varsayım yapıyorum
Öyle sparişle dava bakabiliyo mu hakimler ben bilmiyodum açıkçası :KK57: Ayrıca madem ki tanıdık bi telefona bakar başka bi tane daha avukat bulması.

Öyle sparişle dava bakabiliyo mu hakimler ben bilmiyodum açıkçası :KK57: Ayrıca madem ki tanıdık bi telefona bakar başka bi tane daha avukat bulması.
İşte artık memelekette neler oluyor bilemiyorum :KK48: tanıdıklara siparişle birçok şey yapılabiliyor ama dediğin gibi mademm bulmuş tekrar bulabilir

X