Boşandıktan sonra nasıl cinsel hayatınız?😞

Amaaan valla ben olsam her gece birini bulurum. Libido bu yani,evlilik başlayınca başlayıp bittiğinde sona ermiyor ki? Utanılacak bir şey değil.

Sende çözüm önerisi buluyoruz kabul etmiyorsun .
Piskolojin bozuk belli .
Hevesli olan sensin konu açmışsın dayanamıyorum diye .

Başka eş dusunmuyorsunuz,mast ile rahatlayamiyorsunuz,zor bir durum.Libido nasıl düşer diye soruyorsanız (ki ben olsam bunu istemezdim) anti depresanlarin libido düşürdüğünü duymuştum.

E niye yapmiyosun ki biriyle seks?
Birincisi ayrılsam bile hayla evliyim kağıt üzerinde. İkincisi kimseyle seks yapmak gibi bı düşüncem yok. Hayatıma birini soktum evlendim hayatımın kabusunu yaşadım. Piskolojim alt üst. Bı daha kimseyi çekemem. Ve şu her istediğinle seks yapa bilirmi insan bu nasıl bı kafa? Bu sıradan bı şey mi yani nebilyim ne diyeyim 🤔

Başka eş dusunmuyorsunuz,mast ile rahatlayamiyorsunuz,zor bir durum.Libido nasıl düşer diye soruyorsanız (ki ben olsam bunu istemezdim) anti depresanlarin libido düşürdüğünü duymuştum.
Ben bu böyle bı konu açtım linclediler. Beni Kimseyle konuşulacak bu şey değil napiyim belki burdan işe yarar bı bilgi bula bilirim diye doktora gitmeyi düşündüm ama ne diyeyim ki bilemdim bu her kesin başına gele bilir bu kadar acımasız kırıcı olmayalım ben kötü bı şey yapmadım sonuta her kes bı merak için soru sormak için vs. Giriyo buraya😞

Komik değil, burada insanlar maaşım yetmiyor diye konu açıyor, yaşadığım yerde sıkılıyorum arkadaşım yok diye konu açıyor. Bu konu da sonuçta parasızlık gibi arkadaşsızlık gibi bir ihtiyacından mahrum kalma hali. Derdini de kadınlarla paylaşıyor neresi komik.
Teşekkür ederim🙏

Birincisi ayrılsam bile hayla evliyim kağıt üzerinde. İkincisi kimseyle seks yapmak gibi bı düşüncem yok. Hayatıma birini soktum evlendim hayatımın kabusunu yaşadım. Piskolojim alt üst. Bı daha kimseyi çekemem. Ve şu her istediğinle seks yapa bilirmi insan bu nasıl bı kafa? Bu sıradan bı şey mi yani nebilyim ne diyeyim 🤔
Haklısın,ben de bu konuda seninle aynı fikirdeyim.Ben bu hissimi nasıl azaltirim diye sordun ona cevap verdim sadece

Ben bu böyle bı konu açtım linclediler. Beni Kimseyle konuşulacak bu şey değil napiyim belki burdan işe yarar bı bilgi bula bilirim diye doktora gitmeyi düşündüm ama ne diyeyim ki bilemdim bu her kesin başına gele bilir bu kadar acımasız kırıcı olmayalım ben kötü bı şey yapmadım sonuta her kes bı merak için soru sormak için vs. Giriyo buraya😞
Ben kötü bir şey yazmamıştım aslında.
Esas sormak istediğin şey libidoyu(yani isteğini) nasıl azaltabilirim değil miydi ?
Ben ona cevap yazdım sadece.Tabiki sorabilirsin, fikir alabilirsin,sadece dertleşmek için de yazabilirsin,ben alay eden gruptan değilim seni kıracak bir şey yazmadım

Not : Ayrı yaşamakta olan bir kadınım

Diyet yapın, özellikle libido yükselten gıdalardan uzak durun.
Oruç tutmakta libidoyu baya düşürür diye biliyorum.
Ama şuan yaşadığınız durum psikolojik, evliyken sürekli reddedilmek, üstüne ayrılmak ve yokluk psikolojisi sizi büyük ihtimalle bu duruma düşürüyor.

Zamanla azalacaktır merak etmeyin.

Ömer sanırım 45 filan vardır bu kız 26-27 yaşlarındaydı bizim görüştüğümüz süreçlerde (evlerin ayrılmasından biraz sona tanışmışız) çocuğu da yoktu.

yani yaşına göre ve y.dışında tek başına kalmış, mesleği olmayan, memleketinden ilk kez evlenip çıkmış vs. bir kadına göre görece normal aslında
sadece keşke Türklerle değil başka insanlarla takılsaydı çünkü Türkler afedersiniz aç kurt gibi üşüşüyor böyle kadının başına yabancılar daha normal insani yaklaşıyor, sadece seks yapıp geçecek bile olsa mesela kadının lafını çıkartmıyor dedikodusunu etmiyor. (yaşadığımız yerde yabancı azdı herkes birbirini bilirdi)
kızın zaten psikolojisi normal değildi bizim millet de tuz biber olmuştu.
Kimsenin kimseye üşüştüğü falan yok.kaç tane konu açılıyor hergün kimse benimle ilgilenmiyor diye.bu arada ilişki yaşadığı kadını reklam eden erkek de kalmadı.dedikodu da.kendinizi güncellemelisiniz. Bu arada moral bozucu olacağı için cevabınızı okumayacağım.gerçekleri bilin istedim.

Evet cinsellik sıradan bir şey. Ne özelliği var ki? Bir kişiyle evlenip sorun yaşadınız diye cinsellik rafa kaldırılamıyor ki,bunun canlı örneği sizsiniz. Canınızın seks istemesi,libidonuzun yüksek olması ve mastürbasyonla da rahatlayamamanız çok normal çünkü sağlıklı bir kadınsınız. O nasıl kafa bu nasıl kafa diye hayret etmişsiniz ama esas kendi kafanızdan çıkanların bir mantığı yok.

çalışmıyor musunuz? Çalışmak spor yapmak bunlar vücudu yoran ve dizginleyen şeyler evde köfte gibi yatıyorsanız tabıkı aklına gelir insanın bu tarz şeyler kafanızı meşgul edin

Of tamam sende acındırma kendini. Kimsenin linçlediği yok. 1-2 üye gülmüş sadece onun dışında herkes kendince güzel fikirler vermiş.
Onlara cevap vermeyip diğerlerini ciddiye alıyosun sende

Beni yanlış anladınız Belki de hiç açmamaliydim böyle bı konuyu ama nebiliyim kimseye degilmeyecek özel konu olduğu için belki burda bilgisi olanlar yaşayanlar vardır diye bı tavsiye vs. Ama dalga geçiyorsunuz teşekkür ederim 🙏
Ya sana kıyamam ben özür dilerim gülelim diye söyledim tamam ciddi bir şekilde cevap veriyorum. Bu durumun yaşanması doğamız gereği çok normal zaten bunları hissetmiyorsanız sorun var demektir. Şuan da hayatınıza birini almak istemediğinizi bu durum yüzünden de zorlandığınızı görüyorum. Çok fazla bu durumu hissettiğin de kafanı dağıtmak için ne bilim yürüyüş olur spor olur film dizi izlemek ya da üzücü olaylara bakarsaniz daha da dengelemis olursunuz kusura bakmayın tekrardan

Ya sana kıyamam ben özür dilerim gülelim diye söyledim tamam ciddi bir şekilde cevap veriyorum. Bu durumun yaşanması doğamız gereği çok normal zaten bunları hissetmiyorsanız sorun var demektir. Şuan da hayatınıza birini almak istemediğinizi bu durum yüzünden de zorlandığınızı görüyorum. Çok fazla bu durumu hissettiğin de kafanı dağıtmak için ne bilim yürüyüş olur spor olur film dizi izlemek ya da üzücü olaylara bakarsaniz daha da dengelemis olursunuz kusura bakmayın tekrardan
Rica ederim canım🙏☺️🌸

İstemiyorum. Gerçekten çok korkuyorum cesaretim yok. Yaşadıklarımı tekrar yaşarim diye nebiliyim öyle şey düşünmüyorum. Kimseyle konuşmaya yeninden başlamaya inanmaya çalışmaya vs. Çok yiprandim yoruldum.kirildim. sadece bu isteği nasıl azalta bilirim. Gerçekten sunir bozucu bir şey sürekli aklımdan çıkmıyo mast yapıyorum yetmiyo. Rahatlayamiyorum.
Seni anlıyorum. O yeniden birşeylere başlama isteğin olmuyor hevesin gelmiyor. Ama elden gelecek pek birşey yok gibi suanlik kendinizi kontrol etmekden yada kendinizi tatmin etmekden baska
Ama ilerde belkide yeni birşeyler yaşama hevesiniz uyanırsa mutlaka gecikmeyin insanları taniyin ve birşeyler yaşamakdan korkmayin. Cinsellikte yemek su gibi bir ihtiyaçdir çünkü

Rica ederim canım🙏☺️🌸
çalışmıyor musunuz? Çalışmak spor yapmak bunlar vücudu yoran ve dizginleyen şeyler evde köfte gibi yatıyorsanız tabıkı aklına gelir insanın bu tarz şeyler kafanızı meşgul edin
Spor yapıyorum zaten bı buçuk yaşında kızım var maşAllah öyle bı spor yapdiriyoki tüm gün peşinde koşuyorum. 😄😄 Ne uyuması

Evet cinsellik sıradan bir şey. Ne özelliği var ki? Bir kişiyle evlenip sorun yaşadınız diye cinsellik rafa kaldırılamıyor ki,bunun canlı örneği sizsiniz. Canınızın seks istemesi,libidonuzun yüksek olması ve mastürbasyonla da rahatlayamamanız çok normal çünkü sağlıklı bir kadınsınız. O nasıl kafa bu nasıl kafa diye hayret etmişsiniz ama esas kendi kafanızdan çıkanların bir mantığı yok.
O nasıl kafa neden söyledim bilmiyormusun? Ben olsam her gün biriyle seks vs. Ben onun için söyledim böyle bı şey doğrumu?sence

X