Boşanma evreleri ?

Acıların hiçbiri kalmıyor ki boşanma acısı kalsın
Allah yardımcınız olsun
Ben bu süreçte Uğur Koşar'ın kitaplarını okudum çok namaz kılıp çok dua ettim hamd olsun atlattım bir çok şeyi
Tam ben atlatmışken adam pişman olup geldi tabi bütün kapılar yüzüne kapandı
İnternette ayrılık acısı diye bişey görmüştüm kadınlar ayrılınca ağlar sızlar ilk 6 ay, erkeler de eğlenir keyfine bakar 6 ay sonra erkekler ağlar kadınlar güler biz resmen böyle olduk ayrılığın 7.ayında kapıma dayandı :)

Aa bide takımı giyip geliyo 🙄 sizi kızdırmak için heralde 😑 valla bende o mahkemede inşallah güçlü dururum insanın bi garibine gidiyor ama daha yeni evliyim geçen sene nikah masasindayken şimdi mahkeme salonu çok kötü bisey ya.
Takımı giyse iyi benim aldığım gözlük babamın aldığı saat daha neler neler
Altınları kaçırmalar daha nice pislikler
Ben 1,5 yıldır bu illeti atmaya çalışıyorum
Ama İnan bu yaptıklarını görünce Dahada mutlu oluyorum sen beni bu aç göZlü pislikten kurtardın diyorum
Mahkamede numaradan ağlamalar annesi babası öyle ne numaralar ne oyunlar
Sana tek tavsiyem haklarını almadan boşanma

Acıların hiçbiri kalmıyor ki boşanma acısı kalsın
Allah yardımcınız olsun
Ben bu süreçte Uğur Koşar'ın kitaplarını okudum çok namaz kılıp çok dua ettim hamd olsun atlattım bir çok şeyi
Tam ben atlatmışken adam pişman olup geldi tabi bütün kapılar yüzüne kapandı
İnternette ayrılık acısı diye bişey görmüştüm kadınlar ayrılınca ağlar sızlar ilk 6 ay, erkeler de eğlenir keyfine bakar 6 ay sonra erkekler ağlar kadınlar güler biz resmen böyle olduk ayrılığın 7.ayında kapıma dayandı :)
Canim merhaba eşin ayrılığın ilk zamanları nasıldı barısma girişimi oluyor muydu benimki tamamen sildi hayatına bakıyo ama ilerde bir gun ben toparlanınca döner mi acaba diye merak ediyorum

Merhaba arkadaşlar bu siteyi takip ediyordum bi yazayım dedim.Bende boşanma surecindeyim bi an dipteyim bi an yükselişte duygu karmaşası yaşıyorum.Bi güzel anılar geliyor aklıma bir kötü bazen içim daralıyor agliycam aglayamiyorum,her sokağa çıkışımda insanlarin gözleri üzerimde boşanmak bukadarmi zormuş.erkek tarafı sonucta rahat nasıl olsa erkekya suçu karşı tarafa çok rahat atabiliyor ama biz kadınlar hemcinslerimzdende darbe yiyoruz meşhur teyzeler.
Suanda işe giremiycem bazı nedenlerden dolayi.peki size soruyorum bu süreci ben nasıl atlatırım odamda yarim kalan ceyizim ve gelecek olan ceyizim ben onları ne yapicam her bi esyasinda hatiram var çok zor.peki ben mahkemeye nasıl çıkıcam esimin suratını gördüğümde ayakta durabilirmiyim sevmistim çünkü ve daha 1 sene dolmadı evliligimize 4 aydır ayrıyız konuşmuyoruz.o an onu gördüğümde dik durabilcekmiyim😞peki ya sonrasında ne yapicam? Evet ise giricem ama erkekler malum bir daha ben guvenebilcekmiyim karsimdakine😞

Şimdi size kafamdaki deli sorulari soruyorum

Siz boşanma sürecinde ne yaptınız
Mahkemede neler yaşadınız
Sonrasında eş kişisi pişman oluyormu acaba
Boşandıktan sonra nasıl toparlandiniz
Karşınızdaki insana ben bir evlilik yaptim dediginizde tepkileri ne oldu.
Boşanmış kadınla evlenmemis erkek anlasabilirmi(evlenirlerse)

Son sorum değerli üyeler bu surecimde kitap ve film önerisi verebilirmisiniz? 😊
Sorun neydi ki özel değilse 😔

Canim merhaba eşin ayrılığın ilk zamanları nasıldı barısma girişimi oluyor muydu benimki tamamen sildi hayatına bakıyo ama ilerde bir gun ben toparlanınca döner mi acaba diye merak ediyorum
Merhaba
evet benimki de silmişti çocukları bile görmüyodu gözü keyfine bakıyordu sonra ne olduysa geri dönmek istedi aklı başına geldi sanırım ben kabul etmeyince sen beni bıraktın boşandın diye beni suçlamaya başladı saçma sapan
sen onu bırak dönmesini bile bekleme işte o zaman dönüyolar er ya da geç bizimki erken oldu biraz dönüşü ben bu kadar çabuk beklemiyodum doğrusu

Merhaba
evet benimki de silmişti çocukları bile görmüyodu gözü keyfine bakıyordu sonra ne olduysa geri dönmek istedi aklı başına geldi sanırım ben kabul etmeyince sen beni bıraktın boşandın diye beni suçlamaya başladı saçma sapan
sen onu bırak dönmesini bile bekleme işte o zaman dönüyolar er ya da geç bizimki erken oldu biraz dönüşü ben bu kadar çabuk beklemiyodum doğrusu
Aynı aynı ben şimdi hamileyim doğum yapmak üzereyim ne cocuk dogdu mu diye merak ediyo ne dön diyo kadın erkek karışık tatillere gidiyor takılıyor, ben cekismeli dava actım eline tebligat gitti ne cevap verecek bklım

X