bosanmak ıstıyorum

Allahin belasi bu kaynanalar ya ve kaynanalar isterse alinsin EN IYI KAYNANA OLU KAYNANADIR..............canim benim cok uzuldum esinin bu densizliklerine onu herhakiyle ceken sen ama beyimiz bodrumda bilmem neresini gezdirip ava cikicak neymis kafasi dagilacakmis aslinda iyi bir merdaneylede o kafa rahatca dagilir ya neyse ...................kafasiz kaba bencil bir baba yazik degil mi arkadasim sana bak iyi bir ailen varmis revami boyle okuz kadinlarin yetistirdigi beyinsiz adamlara omur tuketmek yarin bir gun oglun cekip gidecek kaldi ki erkek cocugu ya sen sana da donup anne cekmeseydin bana mi sordun derken arkanda zor gecmis yillar birakacaksin omur curutuceksin hayatimiza bak arkadasim ne kisa kelebek omru gibi seni yetistirmis ailene bak birde karsidaki cehalet abidelerine iyi dusun burcu avuclarindan akan giden ve bir kez yasayacagin hayati oglun bile olsa biranda feda etme birgun yanliz kalinca boyle bir adama tahammul etmis olmak sana ne kazandiracak hele askta bitmis tukenmisse ASK BESLENMEK ISTER EMEK ISTER YOKSA OLUR GIDER.....umarim aldigin her kararda mutlu olursun

yazdıklarınızı göndermeden önce dönüp hiç okuyormusunuz?
yüzünü görmediğiniz bir kadın ve adam için bu kadar ağır ithamlarda bulunmanız doğrumu?
ne demek öküz kadın,beyinsiz adam felan.
yrıca topik sahibi arkadaşta bu laflar için "hoop ne oluyorsun.kızsamda o benim kocam sonuçta.ağzını topla" diyeceğine teşekkür ediyor.
hanımlar hak ettiğiniz saygıyı görüyorsunuz...
tasalanmayın:içelim:

Eşinizin davranışlarının sebebi onun ailesiyle konuşmuyor olmanızdan olabilir, bunun arkasınada sığınıyor olabilir yada doğum sonrası depresyona erkeklerde giriyomuş bundan da kaynaklanabilir. Tabi ki bunların hiç biri sizi bu kadar üzmesinde onu haklı çıkartamaz. Sonuçta sizde dünyaya bir bebek getirmişsiniz bunun mutluluğunu yaşayacağınız gün annesiyle olan tartışmanız en güzel gününüze gölge düşürmüş.Yaşadıklarınızın üzerinizde oluşturduğu baskıları tam olarak anlayamam ama benim tavsiyem hemen boşanmayı düşünmektense öncelikle karşı karşıya gelip bir konuşmanız bunuda yapamıyosanız bir evlilik danışmanlığı almanızdır.Madii külfeti inanın boşanma davası aşamasında ve sonrasında yapılacak maddi manevi herşeyden daha azdır(maddiyattan bahsettiğiniz için yazdım).Sizin ve bebeğiniz için en doğru kararı almanız dileğiyle.

yüzünü görmediğiniz bir kadın ve adam için bu kadar ağır ithamlarda bulunmanız doğrumu?
yrıca topik sahibi arkadaşta bu laflar için "hoop ne oluyorsun.kızsamda o benim kocam sonuçta.ağzını topla" diyeceğine teşekkür ediyor.

bızde normalde eslerımıze argo yada kufurlu bırakın onları kırıcı bıle konusmuyoruz oda bır yana annelerının agır sozlerıne bıle susuyoruz susuyoruz susuyoruz zaten omrumuzun bır kısmı susmakla ve kıbar davranmakla gecıyo ben bu piskolojı bolumune ıcımden gectıgı gıbı yazmak konusmak yerı geldıgınde argo konusmak ıcın ıcımı dokmek ıcın gırdım sız ne kadar ayıplarsanız ayıplayın sonuc olarak pisologlarda bunu yapmamızı soyluyolar yakın gordugumuz kısılerle yada boyle ınternet bolumlerınde rahatlamamızı sız ıstedıgınız kadar ayıplayın bız boyle desarz oluyoruz ve rahatlıyoruz bırakında su sorunlu hayatımızda atalım ıcımızde sakladıklarımızı

valla sana katılmadan edemicem arkadasım yaa.unutmayalım ki bizlerin anneleride birer kaynana...ve ileride sizde kaynana olacaksınız ve bu böyyyle sürüp gidecekk..

burcu_ege şu kaynanaların bazıları gerçektende çileden çıkarır insanı bilirim canım..seninkide onlardan biri işte..seninde dedigin gigi evlatlarının yuvalarını türlü oyunlarla bozmaya çalışan kaynanaları ALLAHA HAVALE EDELİM en iyisi...merak ettigim neden hep kaynanalar ugraşır bu yuvalarla ? oysa onların birde babası var ve eşlerimiz onlarında evlatları degilmi.onlar niye kıskanmıyor hır çıkarmıyor.çok sinir oluyorum yaa.burada çok az okuyorum kayınpederiyle sorunu olanları.onlarda ogullarını seviyor ama gelinlerinden ayırmaya çalışmıyor.demekki nedirrr şu bir gerçek ki baazı kaynanalar gerçekten ogullarını kıskanıyorrr..:eek:klava:

boşanın anam boşanın

şu sitede çekte otur kardeşim o senin evin o çocuğun o kocanın anası orasıda senin evin diyecek kimse yokmu?

Bırak bodruma gitsin sıkma valla bak beni duy olur mu?

teşekkürler canımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aynen katılıyorum:1closedeyes:sözü edilenlerin yaptığı kabalıklara mazeret cehaletse...bu küçük hanımların tahsilleride var....mazeretleri ne olaki:sm_confused:demekki tahsil kabalaşmayı engelleyen bir edinim değilsengözlerimebaksanab:1closedeyes:

tesekkur ederım aslında hep bu fıkrı savunurum hepımız bır kere dunyaya gelıyoruz kımse kımseyı cekmek zorunda degıl ve ben daha 24yasındayım yarın son bır kez daha konusucam ve ben omrumu mutlu olmayan bır evlılık ıcın harmımıcam madem annesınden kopamıyo sozunden cıkamıyo gıtsın onla yasasın ama bunu soylemek ıstıyorum evlatlarının yuvalarını mutlulukları cekemeyıp turlu turlu oyunlarla terbıyesızlıklerle bozmaya calısan cadı kaynanalara allah reva vermesın en buyuk cezalarla cezalandırır rabbım onları ınsallahkötükedihüso

ooo canim kaldiki 24 yasindasin genceciksin bahar mevsimisin sakin sakin kimseye TAVIZ verme sende bir anne kuzususun senide kimsenin hirpalamaya hakki yok avcunu yalasin o sut kuzusu gitsin anasinin eteginden ayrilmasin konus birsans ver duzeldi duzeldi baktin caba harciyor belllllki.................ama baktin tavir ayni hic ugrasma gitsin kiymetli anasina gitsin BIRSABAH UYANINCA YUZUNE BAK SOR KENDINE BU INSANI OMRUMUN HER SABAHINDA GORMEK ISTIYORMUYUM ?cevabin senin asil KADERININ CEVABI.......olucak ah be guzelim genelinde turk toplumunda kim cekmiyor bu kaynanalardan Allah yardimcin olsun

Son düzenleme:
Nedense formdaki bazi arkadaslar Ingiliz kraliyet soyundan geldigi icin cok nazik kibar konusuyorlar cok merak ettim acaba kendileri bu tarz kelimeleri hic kullanmiyorlarmi?????????????eminim KULLANMIYORLARDIR(!) herkez diledigi yorumu yapabilir cunku bir kadin derdini actigi zaman onu kizkardesimizi dinler gibi dinleyip onunla uzulup bunu ona yapanlara en ust noktada kiziyoruz ve yoruma bu sifatlari ekliyoruz evet sahsima tahsilliyim heryerde hakettigim saygiyida goruyorum bence herkez once kendi yorumuna kafa yorsun tabi ANLAYANA

Allahin belasi bu kaynanalar ya ve kaynanalar isterse alinsin EN IYI KAYNANA OLU KAYNANADIR..............canim benim cok uzuldum esinin bu densizliklerine onu herhakiyle ceken sen ama beyimiz bodrumda bilmem neresini gezdirip ava cikicak neymis kafasi dagilacakmis aslinda iyi bir merdaneylede o kafa rahatca dagilir ya neyse ..........bak canim insan evlat sahibi olunca hakikaten farkli duygular tasiyor belki haklisin bebegini babasiz buyutmek en son istedigin ama boyle bir ortamda buyumesi nasil bir durum mutsuz uzgun kirik kalpli bir anne kafasiz kaba bencil bir baba yazik degil mi arkadasim sana bak iyi bir ailen varmis revami boyle okuz kadinlarin yetistirdigi beyinsiz adamlara omur tuketmek yarin bir gun oglun cekip gidecek kaldi ki erkek cocugu ya sen sana da donup anne cekmeseydin bana mi sordun derken arkanda zor gecmis yillar birakacaksin omur curutuceksin hayatimiza bak arkadasim ne kisa kelebek omru gibi seni yetistirmis ailene bak birde karsidaki cehalet abidelerine iyi dusun burcu avuclarindan akan giden ve bir kez yasayacagin hayati oglun bile olsa biranda feda etme birgun yanliz kalinca boyle bir adama tahammul etmis olmak sana ne kazandiracak hele askta bitmis tukenmisse ASK BESLENMEK ISTER EMEK ISTER YOKSA OLUR GIDER.....umarim aldigin her kararda mutlu olursun

hemfikirim canım kim ne derse desin herkes iyi muhteşem gelin olsun bende olmayım yahu :teytey::teytey::teytey:

bızde normalde eslerımıze argo yada kufurlu bırakın onları kırıcı bıle konusmuyoruz oda bır yana annelerının agır sozlerıne bıle susuyoruz susuyoruz susuyoruz zaten omrumuzun bır kısmı susmakla ve kıbar davranmakla gecıyo ben bu piskolojı bolumune ıcımden gectıgı gıbı yazmak konusmak yerı geldıgınde argo konusmak ıcın ıcımı dokmek ıcın gırdım sız ne kadar ayıplarsanız ayıplayın sonuc olarak pisologlarda bunu yapmamızı soyluyolar yakın gordugumuz kısılerle yada boyle ınternet bolumlerınde rahatlamamızı sız ıstedıgınız kadar ayıplayın bız boyle desarz oluyoruz ve rahatlıyoruz bırakında su sorunlu hayatımızda atalım ıcımızde sakladıklarımızı

kaynanalar ,gelinlerin namuslarindan fiziklerine ailelerinden ev kadinliklarna kadar herseyine en agir yakistirmalari yapiyorlar,kocalar eslerine hakaretten fiziksel siddete heryola basvuruyorlar bizde sorunlari okurken tipki en yakin arkadasin gibi dinliyoruz kim ayiplarsa ayiplasin sana yapilan tavira tepkim boyle olurdu bazi kraliyet ailesi soyundan gelen arkadaslar begenmese bile yorumum ayni olurdu boyle kaynanalardan ve eslerden nefret ediyorum bazilari kultur bekciligi icin yazi yazicagina sorunu olan insana yardimci olsalar cok daha iyi olurdu ama onemli degil sen akilli bir kadinsin benim ne demek istedigimi cok iyi anlamissin tesekkur ederim

kelimelerin bittiği yerdeyiz canım eğer boşanmak istiyrsan gerçekten boşan
bu hayatta çekilmez ya

argo konuşmayı sen yapmadın.seni sadece tasdik ettiğin için yadırgadım.
kaldı ki sen kaynanana veya eşine bu lafları etseydin inan daha az garipserdim.canı yanmış,yanlışta olsa laf ediyor derdim.
bende sinirlenince laf sayarım.ama başkasına laf ettirmem.Çok üzgünüm çoookarkasından öküz,kafasız diye konuşturduğum kocamın yarın barışıp koynuna girersem,asıl hakareti kendime etmiş olurum çünkü....
ama dış kapının mandalları gelipte burda seni sakinleştireceklerine,eşine varana kadar hakaret ederek daha beter gaza getirmeye çalışıyorlar.
sana tavsiyem,böylelerine kulak asma.onların ilacı olsa başlarına sürerler.
seni daha beter doldurup kendileri evlerine gidip o çok şikayet ettikleri hayatlarını yaşamaya devam ediyorlar ama.madem öyle sende boşan.senin dururmundaki herkeste.
türkiyede evli çift kalmaz.
kendi yapamadıklarını ucuz kahramanlıklarla sana yaptırmaya çalışan çok okumuş kültürlü insanlara uymamanı dilerim.
haaaa dersen ki,"bende böyle düşünüyorum.isteyen benim eşime,kaynanama ağzına geleni sayabilir,hatta bende beraber sayarım"...oda senin düşüncen tabi,saygı duyarım.
ama yineliyorum.
saygı gösterdiğin ölçüde saygı görürsün...karşındakiler bunu anlamıyorsada yolunu ayırırsın...
ne olursa olsun çirkefleşmeye,kendi değerini düşürmeye gerek yok...:nazar:

sevgili burcu bende bir kaynana mağduruyum ve benzer nedenlerden dolayı 8 ay önce eşimden ayrıldım çok çektim ve benim hiç cicim ayım doya doya mutluluğum olmadı neden annesi ailesi ve eşimin hep onların yanında oluşu.aynı senin eşin gibi ben seni çok seviyorum seninle hiçbir problemim yok senin yanında çok mutluyum derdi tek problem aileler derdi(aileler derken yazıkki benim günahsız ailemide katardı ailemi savunmak için söylemiyorum gerçekten öyle) ama ne oldu hep annesinin boyunduruğundaydı annesi bana küfür etti evden kovdu ağzını açıp bişey demedi bide üstüne o yaptı bende tabi gitmek istemedim tek istediğim bana zaman vermesiydi ama yapmadı hep sıkboğaz etti burnumdan etirdi herzaman daha neler neler ve sonuç 2 yıl sonunda dayanamadım ve bitirdim benim çocuğum yok.ama sonrasıda zor oluyor inan manevi yönden çünkü aptal birkadın yüzünden yuvan yıkılıyor hayallerinden elinden uçup gidiyor BENDE ALLAHA HAVALE EDİYORUM O ADİ KADINI YUVAMI YIKTI RABBİM BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN İNŞALLAH ŞU MÜBAREK AYLARDA.ama canım senin bir çocuğun var çok fevri davranma inan seni okadar iyi anlıyorumki tek istediğin sevgisi ilgisi ama vermiyor nedeninide oğru biliyorsun annesi.onunda istediği zaten sizi ayırmak bebişin için o kadının eline koz verme onun istediğini yapma canım biraz daha dayan evlilik terapisi alın olmadı tek sen git nasıl davranacağını uzmandan öğren ama hemen ayrılmayı düşünme canım Allahım sabrının mükafatını o sübyan yavrun yüzü suyu hürmetine versin inşallah ve analı babalı bir ömür mutluluk içinde huzur içinde büyüsün canım Allahım yardımcın olsun ve sabrını artırsın o adi kadınıda emeline ulaştırmadan bildiği gibi yapsın inşallah

Hele biraz sakin ol...Elbetteki evlilik arkadaşlık gibi değil öncelikle bunu kabullenmelisin.Hamilelik ve minicik bir bebeğe sahip olmak senin kadar onu da yormuştur.Hem bir de annesiyle bozuşmuşsunuz bu da annesinden çok size zarar vermiş.Sonuçta senin için ne kadar sinir bozucu olsa da o eşinin annesi.Senin annenle o böyle şeyler yaşasaydı sen eşine karşı neler hissederdin.Bak yeni anne olmuşsun hem de erkek annesisin,bir sen de gelinine karşı yanlışlar yapabilirsin o zaman sizin kavganızda acaba oğlun ne yapmalı,evlendiği kişi haklı bile olsa oğlun neler hissedecek seninle onun arasında kaldığında.Hem bak insan hamile iken hele yeni doğum yaptığında çok da sağlıklı düşünemiyor hormonlarımız bizi çok yoruyor.Eşin de her nekadar belli edemese de mutlaka yorulmuştur.Fedakarlık yapmak hep kadınlara mı düşecek diyeceksin ama malesef böyle.Bence eşine karşı kendini soğutma hem bak onun üstüne küçücük bir kuma gelmiş.İnşallah sorunlarınızı halledersiniz.Kayınvalidene karşı da artık senin de bir kayınvalide adayı olduğunu düşünerek davran.Bak oğlanlar da kolay büyümüyor.....(Haaa,zannetme ki seni haksız buluyorum azıcık sakin düşünmeni istiyorum sadece...)

bana kalırsa hemen yarın kalkıp ayrılma derim.sende doğum sonrası kısa dönem bir depresyon yaşıyor labilir her zamankinden daha alıngan davranıyor olabilirsin.bence sen biraz daha düşün ha bu arada aldığın kiloları ver geçmişteki görüntünden daha çekici bir kadın ol daha dikkatli davran sınırların olsun ama tekrar çekicilik kazanmalısın bence onu pişman etmelisin sana yaptıkları için seni istemesini sağlamalısın tekrarki değerini tekrar kazanasın sonra istersen ayrıl ama onu süründürmeden bunu asla yapma seni böle çaresiz bir kadın olarak hatırlamasına asla izin verme dene pişman olmayacaksın

canım hemen karar verme dur düşün bakalım eşinle güzelce konuş değişmesinin sebebbinin gerçekten annelerimi olduğunu öğren öfkeyle kalkıp zararla oturma canım benim

canım eğer eşin ailesine çok düşkünse sende sevmesende seviyormuş gb yapmalısın...başka çaren yok çünkü...hatta eşin ailesini kötülese bile sen kızmalısın onlar senin ailen öle söyleme demelisin...çünkü bi evet öyleler desen senden kötüsü olmaz...onlar oynuyorsa sende oynicaksın en azından eşinle ii mutlu olmak için:...

Allahin belasi bu kaynanalar ya ve kaynanalar isterse alinsin EN IYI KAYNANA OLU KAYNANADIR

nasıl böyle bir ithamda bulanabiliyorsunuz...
kayınvalide herşeyden önce bir insandır...
sizin anneniz kayınvalide olmayacak mı?
yok olması sizin başınızı göğe erdirmeyecek yapmayın böyle ya...
benim kayınvalidem dünyanın en iyi insanıdır...
Allah onu başımızdan eksik etmesin...

ister oku ister okuma iş diplomada bitmiyor ama burcu_ege çok haklısın öyle bir ayrımı neden yaptığını anlayabiliyorum canım konu okumakla adam olunması yada olunmaması değil herşeyden önce kayınvaliden bir anne anne duygularıyla yaklaşmalı insan olmalı bence arada benim kayınvalidemde bana eşim için onu ben 4 saat sancıyla doğurdum beni üzemez hergün beni aramalı falan diyor evet o onun canı ciğeri anası buna mani olan engel olmaya çalışan yok benim kanımca zaten anasını sevmeyen karısını hiç sevmez fakat herşey kararında olmalı bıraksınlar evlatları mutlu olsun ortada heleki bir bebeğiniz varsa. Hemen aceleci olma sinirlerin gerilmiş dayanma gücün kalmamış olabilir ama eşinde geçiş dönemeinde olabilir bak doğum yapmışsın eminim biriken sizi sıkıntıya sokan başka şeylerde vardır üst üste gelince bazen çiftler birbirine böyle tavırlar alabiliyor sen biraz daha sabatkar ol canım boşancam deyip boşanmaya karar verip bazı insanlara zafer kupası kaldırtma seni adam gb dinleyene kadar eşinle ilgilen konuş senin tatlı dilin gülen yüzün iyi davranışın senden bişey eksiltmez eminim eşin bunu bir zaman anlayacaktır sağlıcakla ve mutlulukla kal arkadaşım üzülme...

X