bosch camasir ve bulasik makinesi kullanan var mi

duygutekin1336

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
130
15
26
bugün bosch bayisine gittik çamaşir ve bulasik makinesi baktim çamaşir makinesinin 10 kiloluk olanina baktim iç haznesi kazani bana küçük geldi boyuda halbuki mesela youtubeler de görüyorum baya büyük gözüküyor ama biz baktigimiz zaman gercekten kuçük duruyordu ayni şey bulaşik makinesi icinde. kız bize fabrikadan getittiriyoruz dedi onlarda aynisidir dimi boyut olarak . benim evdeki regak 8 kilolugun iç haznesi daha büyük valla. sorum bosch markada camasir ve bulasik makinesi kullananlar bu konuda bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim

Bizim evde kullandığımız Bosch marka çamaşır makinası ve 7 kg' lık bir kapasitesi var. Neredeyse 10 yıldır kullanıyoruz diye hatırlıyorum. Bu zamana kadar ufak tefek arızaları olmuştur ama bizi bu süreçlerde hiç üzmedi.

Videoların çekiş açısı ve kamera ayarlamaları sebebiyle daha büyük görünüyor olabilir, sonuçta kapasitelerinin dışında standartlar hep aynı oluyor

10 kiloluk diyorsa o kadarlıktır,ebatini ne yapacaksınız ki siz ? Videoda çekimden dolayı öyle görünüyordur.

Ben bir senedir kullanıyorum camasir makinesi 9 kg ama 9 kg camasir atmıyorsunuz bir program 4 kg başka bir program 9 kg başka bir tane 5 kg falan . Saçma bir sistemi var ama gerçekten çok güzel temiz yıkıyor ben o konuda çok memnunum. Bulaşık makinesine diyece bisey yok çok çok iyi

İkisini de Bosch kullanıyorum
çamaşır makinesi attığım gibi çıkarıyor sadece ıslatıp veriyor gibi birşey
Bulasikla sorun yasamadim

Ikiside bosch 16 yildir kullaniyorum. Camasir makinem(6kg) daha eylulde tamirci cagirdik. Bulasik makineside 9 yillikken cagirmistik. Oda egede sahil sehrinde olanlar bilir sulari cok kirecli oldugu icindi.
K.validem benim evliligimde 2 kez camasir makinesi degistirdi. Bulasiktada kac kere servis cagirdilar. Markalari bekoydu.

X