Boy Farkı

Bence seninki hastalık. bunun için terapiste gidebilirsin her şey kader kısmet değil değiştirebilirsin bu huyunu
Bence de hastalık.böyle delirdiğime bakmayın çok zor böyle yaşamak.kendi hâlime bırakılsam müge anlıdaki Nazmiye ye dönerim valla 😂😂 nasıl caps atmadılar şaşırdım.

Bütün bacak kadar boylular toplanıp birbirinizi gazlayıp duruyorsunuz çok güldüm yaa.😂😂 devede de boy var deyin de tam olsun.gerçi bu sefer laf kocalara gidecek.eee kısa boyu bu kadar övüyorsunuz kısa boylu erkeği niye beğenmiuorsuniz.eee adamcağızların suçu ne o zaman.
ben boyumu konunun neresinde yazmışım gösterir misin?
kısa yada uzun olduğuma dair bişey yazmış mıyım?
kısa boyu övdüğüm bir yorumumu göster?
kısa boylu erkeğe laf ettiğim bir yorumumu göster?
bekliyorum.

Şu yazdığın cümlenin doğruluğuna inandığım tek zaman senin mesajlarını okuduğum zamanlar.
Gerçek bir kadın düşmanısın. Hayat böyle çok zor olmalı.
Bir uzman yardımı almazsan başkalarını kıskanmaktan öte bir şey yaşayamayıp kuruyup gideceksin.
Birşeyler yaşasam da kıskanıyom ki 😂😂

Bebek gibi sevmek,sevilmekte boyla alakalı şeyler değil.Birinin sırf boyu uzun diye sevgili olmam,bana olan sadakatine,sevgisine, saygısına,ilişki için gösterdiği emeğe bakarım.Kısa boylu kadınlara saldıran üyenin ilişkileri genelde cinsellik üzerine döndüğü için bebek gibi sevilmenin ne demek olduğunu bilmez demek için ona vurgu yaptım.
iyi halt ettin.görüyoruz konulardan nasıl sevildiğinizi.😂😂 kocam ben hastaliktan kirılırken elime bebemi verip kaçtı diye konu açıldı geçen.millet gülüp geçti.bu kadar herşeye gülüp geçerseniz sevildiğinizi düşünmeniz de normal.kandır kendini gitsin.

iyi halt ettin.görüyoruz konulardan nasıl sevildiğinizi.😂😂 kocam ben hastaliktan kirılırken elime bebemi verip kaçtı diye konu açıldı geçen.millet gülüp geçti.bu kadar herşeye gülüp geçerseniz sevildiğinizi düşünmeniz de normal.kandır kendini gitsin.
O konuyu bilmiyorum,o konuyla benim konumu bagdaştırmanız da ayrı komik.😂😂😂😂normal değilsiniz ve daha da kötüsü bunun sizde farkındasınız.😂😂

Tamam tamam sakinleştim.geneldr kisa boylu erkeklere laf ediliyor da.kusura bakma.
insanların değiştiremeyeceği fiziksel özellikleri hakkında eleştiri yapmak doğru değil
kiloyla ilgili konulara fazlalık varsa verilmesi gerektiğini yazarım her zaman
çünkü kilo alınıp verilen bişey
ama kimse boyunu uzatıp kısaltamaz
kadınların topuklu ayakkabı gibi bi avantajı var ama onun dışında bi çare yok
topuklu ayakkabı da kısmen çare oluyor 20 cm topuklu giyilmez çünkü
kısa adam boyunu uzatamaz, uzun adam kısaltamaz
arada uyum varsa bunların hiçbiri dert değil

Yani o şekilde çift çok var sanırsam, bu çok uzun erkekler sanırsam daha çıtı pıtı kızları seviyor madem öyle Allah mesut etsin :hamarat:
Yani çatlasak da patlasak da yapacak birşey yok 😂 doğa bu şekilde dengeliyor demek ki.benim boyum iyidir mesela.bana da hep normal boylular geldi.gerçi bana göre normal.

Son düzenleme:
Birşeyler yaşasam da kıskanıyom ki 😂😂
Aysenimi ne yaşadın da bu hale geldin? sevdiğin adam kısa boylu kadına aşık olup mu evlendi?. Evlendirme programlarına çıkabilirsin.😅 bak bu şekilde uzun boyu olmasina rağmen dalyan gibi adamdan yüz bulamayıp kısmetini tvde arayip evlenen birini tanıyorum 😂

X