Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Boyadan ötürü yanmış saça ne yapılır?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Bütçe ne kadar? Ben down under Nude kullaniyorum memnun gibiyim
Yeterki iyi gelsin saçlarım uzasın. Bu arada b12 vitamini kullanmami söylediler saç uzatıyormus. Bir de biotin diye bi hap varmış her gün bi tane kullanacakmissin o da iyi geliyormuş onları almayı düşünüyorum

baya bakım yapman lazım ama saç kremi kullanmayın hem saçı döküyor

Ben aksine saç kremi tavsiye ederim saç uçlarına kullanılması şartıyla çünkü saç kremi saçı korur nemlendirir.. çok yanıksa saç ciddi problemliyse de saç maskesi tavsiye ederim :KK66:

cnm benim annemin sacı röfle sırasında yanıp dökülmüştü kuaförde pat pat ve annem ağlaya ağlaya cıktı kuaförden düşün ve suanda ikimzde selectıv protec die bi mavi su var onu kullanıoruz benim saclarım inanamadığım kadar uzadı annemin sacıda öyle gürleşti canlandıki ve cabukta uzatıo istanbuldaysan eminönünde var 8 yada 10 liraya bulabilrisin ve 6 ay kullanabiliosun belkide daha fazla kuaförlerde satıo ama 35 tl ye
Bu mavi su saçı tararken rahat açmak için değil mi?

boyadan ,işlemden yıpranan saçlara hindistan cevizi yağı çok iyi geliyor. Aktarlarda var katı bir yağ elinize aldığınızda elinizin ısısıyla eriyor saçları inanılmaz nemlendiyor.o püskül halini yüksek oranda azaltıyor tavsiye ederim.

canım seffaf büyük bir şişe banyodan sonra sacın nemliyken kuaförler 3-5 kere sıkın diyor ama ben daha cok sıkıyorm sacım cok gür çünkü yani cnm sacın nemliyken kullanıosun sac kremi kullanmana gerek yok ipek gibi yapıyor sacını ve parlatıyor benim sacımın uzaması durmustu inan durmustu yani onu kullanmaya basladım şimdi cm veremicem ama inanamayacağım kadar uzadı yani saclarım küttü kısa küt hemde şimdi göğüslerimde ben kuaföre sordum bu bakım için ama benim saçımı uzatıyor dedim bakım yaptığı için sacın canlanıyor ondan uzuyor cabuk dedi ama mavi su olarak satılan cok urun var ben selectıv protec kullanıyorum
Merhaba selective mavi suyu hala kullaniyormusunuz memnuniyetiniz devam ediyormu? saclarim yanık ve uzamıyor benimde fayda saglarmi

Merhaba selective mavi suyu hala kullaniyormusunuz memnuniyetiniz devam ediyormu? saclarim yanık ve uzamıyor benimde fayda saglarmi
Ben bu mavi suyun bu kadar mucizevi bir ürün olduğunu düşünmüyorum:KK43:

Maalesef benımde saçlarımı Kuaför facıasında yandı.
Sarı röfle saç için gıttığım kuaförden komple platın sarı ile çıkınca kulak ızamın altı püskül püskülü olup gerı geldım, üzerıne kan degerlerım düştüğünden saç dökülmesi de başladı. Toka tutmayan. Tokaları parçalayan saçlarım kede kuyruğu kadar kaldı..
Uygulamadığım kur kalmadı benımde. Isırgan kuru ve lavanta kuruyle başladım. organık bır şampuan aldım. Sacıma kımyasal bırsey surmedım. Dökülmem olduğu ıcın doktora da gıtmıstım sac köklerını besleyen tamamen doğal eczanelerde satılan ılaclar var onlardan bırını kullanmaya basladım ve yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Saçlarımı sac kurutma makınasıyla bıle kurutnadm ve hep ördüm. 45 günde bır uçlarından aldırdım. Sac dökülmem durmasıyla beraber şuanda saçlarım dıp kısmından 1 karıştan daha fazla uzamış durumda.. Saçı yanan arkadaşlar bu uzamanın kıymetını çok çok ıyı bılırler....

Uğraşmadan olmuyor en azından bu yaptıklarım sayesınde Yanık sacımı kullanabılıyorum. Bunalıma gırmeden de kestırıyorum

bi kawanoza zeytin yagi koy bir cay bardagi kadar icine 2 3 dis sarimsak koy 2 3gün beklet. sonra sarimsaklari cikar bir yumurta kir icine kapagi kapat calkala sonra sacina sur 3 saat falan beklet ama sacina jelatin cek yumurta hemen kuruo. haftada 1kez dene sonuc alirsin. benim balyajdan sonra yanip koptu bu sekilde sacimi kurtardim. yumurta protein die saci beslio yag yumusatio sarimsak uzatio. :)

Canım Benim saçım dökülüyor ve çok yavaş uzuyor ben buna bir çare bulmam lazım. Benim de saçlarım önceden çok yanmış yıpranmıştı, ben üçlü kür uyguladım ve saçımı kesmeden kurtardım. Önce 3 ürün satın aldım, Gliserin, hindistan cevizi ve saf katkısız keratin. Bir de argan yağı. Bunların içinde kilit olanı katkısız keratini önce saça yükledim sonra hindistan cevizi ile yumuşattım. hem anında kalıcı onarıldı hem de yumuşacık oldu. Gliserini de su katarak sprey yaptım saçıma her fırsatta sürüyorum. En son da bir iki damla arganla parlatıyorum. Bunu yazarken saçınızın ne kadar toparlayacağını hissedebiliyorum.

Kızlar boyadan yıpranmış saçlar için bulduğum MASKEEE:

Saç kremi 1 yemek kaşığı

Gliserin 1 çay kaşığı

B5 vitamini 1 çay kaşığı

Keratin 1 çay kaşığı

E vitamini 1 çay kaşığı

Hindistan cevizi yağı 1 tatlı kaşığı

Tüm malzemeleri iyice karıştırın. Bir fırça yardımıyla saç diplerinizden başlayarak boya sürer gibi sürün. Saçta sürülmemiş yer kalmayacak şekilde kalan malzemeyi tüm saça sürün. Parmaklarınızla ovalayarak iyice yedirin. Saçınızı varsa bone yok ise kadın yaratıcılığına bağlı bir biçimde poşetle güzelce hava almayacak biçimde sarın… Durulayın..

yeni keşfettiğim birşeyi paylaşmak isterim. benim de saçım işlemler sonucu yer yer koptu ve yandı. bir süredir şampuan kullanmıyorum. sadece akşamları bakım sürüyorum sabahları duruluyorum. bakım herhangi bakım olabilir dove un yıpranmış saçlar bakımını kullanıyorum. saçım pamuk gibi oldu yumuşacık. ve ne gariptir ki gün aşırı yağlanan saçlarım şu an yağlanmıyor. saçı sertleşmiş yıpranmış herkese denemesini tavsiye ederim.

Çok seğil ama yanmış gibi sanki eski yumuşaklığı yok.Saç kremi sürdüğümde yumuşacık oluyo ama artık olmuyo galiba biraz yandı yada yıprandı.Zeytin yağı ve badem yağı yanmış saçlara iyi gelir diyolar sizce ne yapmalıyımsenağlama
keratin botox yaptirabilirsin

X