Saç Şekillendiriciler Braun saç düzleştiricileri arasında kararsız kaldım yardım edermisiniz

melissa7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
418
19
mrb
şu anda arçelik saç düzleştirici kullanıyorun memnun değilim tabakaları soyuldu saçlarım boyalı olduğu rengini solduruyor bende braun alamaya karar verdim ama bunlar arasında kararsız kaldım

yardım edermisiniz....1 hafta içinde almayı düşünüyorum

1-Braun Satınlıner Ion-shıne ES2 Saç Düzleştirici,

2-ES 2 IONTEC SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

3-Braun Satin Hair Colour ES3 Saç Düzleştirici

4-BRAUN ES 3 MN IONIC SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

saçların boyalı olduğu düzleştirici rengini korumuyor mu...

ben tam marka ve modeli bilmiyorum ama braun çok güzel bende kullanıyorum şu mavili olan varya ondan işte

ben de braun kullanıyorum, satin ion lu olanından, saçlarım boyalı, ama seramik olduğu için saçı çok yıpratmıyor, yıpratsa da etkileri geç gözükmeye başlıyor. bi de saç koruyucu serum kullanıyorum ben saça uygulamadan önce, gerçekten işe yarıyor, kuaförde önermişlerdi, hem de saçı yumuşacık ve pırıl pırıl yapıyor :nazar:

teşekkürler arkadaşlar en iyisi ben
1-Braun Satınlıner Ion-shıne ES2 Saç Düzleştirici,veya
2-ES 2 IONTEC SAÇ DÜZLEŞTıRıCı alayım

teşekkürler arkadaşlar en iyisi ben
1-Braun Satınlıner Ion-shıne ES2 Saç Düzleştirici,veya
2-ES 2 IONTEC SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ alayım

evet canım bence de, almışken iyisini al, ionlar saçı parlatıyor hem. kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar 1-Braun Satınlıner Ion-shıne ES2 Saç Düzleştirici,
2-ES 2 IONTEC SAÇ DÜZLEŞTıRıCı
bu ikisi aynı ürün mü
internet sayfasından bakıyorum aynı kafam karıştı

bu ikisi aynı ürün mü

evet canım, aynı sanırım, benimki de bundan . göstergesi ve iyon veren kısmı yeşil. onun gibi yeşil olan başka ürün yok braun'da.a.s:kahve:

bu ikisi aynı ürün mü
bence saç şekillendirici alırken profesyonel marka olmasına özen göstermek gerek braun epilatör konusunda uzman saç konusunda ise bence remington veya babyliss al her ikiside kuaförlerin kullandığı markalar benim saç düzleştiricim remington 8102 saç maşam ise babyliss nanoteknolojik olan ürün kesinlikle ikiside süper güvenerek alabilirsin çünkü bu markalar kuaförlere veren ve saç şekillendirici konusunda uzman ürünler braun düşünme derim

bence saç şekillendirici alırken profesyonel marka olmasına özen göstermek gerek braun epilatör konusunda uzman saç konusunda ise bence remington veya babyliss al her ikiside kuaförlerin kullandığı markalar benim saç düzleştiricim remington 8102 saç maşam ise babyliss nanoteknolojik olan ürün kesinlikle ikiside süper güvenerek alabilirsin çünkü bu markalar kuaförlere veren ve saç şekillendirici konusunda uzman ürünler braun düşünme derim

öyle mi CADIARZU teşekkür ederiz bu bilgi için , melisa arkadaş sen bu fikri düşün bi hihoyyyt

remington mu alsam yoksa babyliss nanoteknolojik olanlardan mı braun mı

şimdi çok kararsız kaldım..

internette baktım 105,00 tl

bi mağazaya sordum 170,00 tl dediler bu kadar fiyat aralıyı olur mu ya netten almak daha iyi

bence almışken iyisini al derim. paradan hiç çekinme... sonra pişman olursun neden almadım diye. bend e braunun düşük modelini almıştım ilk alışımda, saçlarım kötü oldu, keşke biraz daha fazla verseydim demiştim. sonra mecbur değiştirdim üst modelle. o yüzden parayı düşünmeden karar ver canımzemuszemus

pekala bu renk koruyucusu es3 var bu es2 den daha mı iyiki gerçekten saç rengini koruyor mu ki?

artık yarın siparişi verecem netten hepsiburadadan

pekala bu renk koruyucusu es3 var bu es2 den daha mı iyiki gerçekten saç rengini koruyor mu ki?

renkkoruyuculu değil benimki... bi alet rengi neden nasıl korusun ki:sm_confused:
nasılsa yıkanınca renk gidiyor.sempatiksalakcinni artık karar senin. babyliss öneren leri duymuştum ben, kuaförler kullanıyorsa iyidir herhalde... :lepi:

saçlarımda kızıl boya olmasına rağmen remington saç düzleştiriciden çok memnunum hem kalıcı hemde yıpratmıyor modeli 8102 babyliss saç maşamda harika saçım boyalı ve kızıl olmasına karşın hiçbir sorun yaşamadım güvenle alabilirsin şimdiden güle güle kullan

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

offfffffffffffffffff kafam çok karıştı

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

offfffffffffffffffff kafam çok karıştı

:kahve: başka fikirleri olanlar da söyleseler iyi olurdu...

ben yarın sipariş verecektim braun es2 den ama diğer markalarıda araştırayım

ben yarın sipariş verecektim braun es2 den ama diğer markalarıda araştırayım

bence kuaför malzemeleri satan sitelere bak remington ve babyliss ürünleri görürsün ikisininde saçla alakalı ürünlerinin olduğunu farkedeceksin ben bir konuda uzman hangi marka ise ondan almayı tercih ederim
babyliss nanoteknolojik saç maşasıda kullanıyorum remington saç düzleştiricide saçlarım boyalı ve ikisindede bir sorun yaşamadım ısıyı doğru seçersen ve konusunda uzman makineyi alırsan hiçbir sorun yaşamazsın her iki markada profesyonel markalar için rahat olsun şimdiden güle güle kullan

X