Saç Kesim Şekilleri Brezilya fönü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Formaldehit uzun sure solunursa kalıcı hasar yaratabılır .Solunum yolu rahatsızlıkları en basta belırtılerıdır.QOD Max Formaldehıt ıcermez kokusuz dumansız uygulama yapabılırsınız.Bu urun en cok dunyada Miami Florida da kullanılıyor ve yaz kıs denız ve havuza gırılıyor.Bu konuda bır endıse yasamanıza gerek yok sadece uygulamanın oturması ıcın bırkac kere yaptırmanız gerekebılır denız mevsımınde.Saclarınız afro kıvırcık mı yoksa hafıf dalgalı mı acaba?

Tesekkurler

cosmotrendy merhaba,

öncelikle cevabınız için çok teşekkürler. QOD Max kuaförlere mi satıyorsunuz yoksa biz temin edebiliyor muyuz ?

cnm ben de dün alıcaktım uğurkandan ama almadım bu kanser riski filan varmış solumada ciğerlere yapışıyormuş korktum açıkçası cesaret edemedim iyice araştırmadan..sen yaptırdıktan sonra yazar msın uğurkandan memnun kaldın mı bir de bu beox ne oluyor sağlıklı olan brezilya keratini beox mudur hiç kimse marka ismi vermemiş normalde hep veriliyordu hangi marka sağlıklı olanı ona göre yaptırsak !! göz göre göre kanser olmak istemiyorum :KK43:

Brownii selam,
Ancak şimdi fırsat buldum yazmak icin..
Dün aksam yaptırdım, bugün de 2. Duzlestirmeyi yaptılar.
Simdiii anlatayım güzel güzel:)
1.si yaklaşık 2,5-3 saat sürdü işlem yapılırken duman-buhar çıktı ancak HİÇ AMA HİÇ gözüm falan yanmadı sac diplerinde vs hiç acıma yanma olmadı normaldeoluyor mü bilmiyorum ama ben cok rahat geçirdim cok şükür:)
2.si gece acik sacla yattım bir tel bile bozulmamıştı sabah:)
Once-sonra seklinde fotolarını çektim arkadaslar paylasiciim..
Bu arada formaldehit içermeyen keratin yok, beox taki oran 10.000de2..ben cok memnun kaldım güvenle tavsiye edebilirim.. Düz ve sağlıklı saçlı günler:)

Brownii selam,
1.si yaklaşık 2,5-3 saat sürdü işlem yapılırken duman-buhar çıktı ancak HİÇ AMA HİÇ gözüm falan yanmadı sac diplerinde vs hiç acıma yanma olmadı normaldeoluyor mü bilmiyorum ama ben cok rahat geçirdim cok şükür:)
Bu arada formaldehit içermeyen keratin yok, beox taki oran 10.000de2..ben cok memnun kaldım güvenle tavsiye edebilirim.. Düz ve sağlıklı saçlı günler:)

aa canım süper ya resimlerini de merakla bekliyorum güven verdi bu yazdıkların bana..

Brownii selam,

Formaldehit içermeyen ürün var canım, formaldehit yerine balmumu kullanılıyor ama kalıcılığı formaldehit içeren ürünlere göre daha azdır...Ayrıca beoxta bulunan formaldehit oranı %2 dir ve FDA tarafından onay görür...Bir ay sonra bende elimdeki testerla deneme yapacağım bu marka konusunda yorumumu yazarım kızlar...

kızlaar ben de yaptırdım cumartesi günü. yorumları okudum da bana kuaforum 2 gun sonra gel sacını biz yıkayıp ardından tekrar maşayla fön cekicez dedi. bugun gidicem bakalım nasıl olucak. birde kuaforum eger denize gireceksen serum kullan sacına dedi. girmeden once sacı serumla kaplıcaz çıkınca hemen durulayıp tekrar serum yapıcaz. yalnız bu kanser yapıyor lafları canımı sıktı. ben hic arastırmamıştım yapmadan önce cok anlık bi karar verip yaptırdım. bilsem kesinlikle yaptırmazdım :KK43:

bende 3 -4 ay sonra yaptırmayı düşünüyorum..memnun kalırım inşallah..

dün akşam 2.seansa gittim, yıkandıktan sonra sacımı kuruttular. fönlü gibi düz beklemeyin hayal kırıklığına uğrarsınız. kuruturken fırçalamak şart yoksa garip bi sac cıkıyor ortaya. değişiklik isteyenler için ideal bence:)

Geçen hafta saçlarımı kestirmeye gittiğimde saçlarımı düzleştirmiştim kuaförüm bunun üzerine bana kalıcı fönden bahsetti ancak birezilya fönü fln demedi hiç :26:
bende defrize sanıp saça çok zararlı olduğunu duydum yaptırmaya korkuyorum dedim oda bana tam aksine düz saçlı olanlar bile bakım için yaptırıyor dedi belliki birezilya fönünden bahsetti ancak fiyatı bana pahalı geldi baya benim saçlarım belime yakın nerdeyse bu saça 400 olur dedi birde 4 ay kalıcı olması canımı sıktı..
Uzamaya başlayıncada diplerde problem olur diye korkuyorum açıkçası çok kararsızım yaptırmaya...:KK43:

Tamı tamına 3 ay önce yaptırdım. Hala etkisi devam ediyor ilk 2 ay dümdüz kullandım. 3. ay hafif deformeler oldu ama asla katlanılmayacak gibi değil.Hala kurutup çıktığımda eskisine bin basacak kadar düz. Çok rahatladım mayısta uygun kampanya bulursam yeniden çektircem. Etkisi 4 ayda biter gibi toplamda

merhaba arkadaşlar Bursa da bir kuaförde fix nano kreatin ile birezilya fönü yaptırdım. Sonuç tam anlamıyla felaket. saçlarım düzleşmediği gibi kısmen de dökülmeye başladı. Hakkımı aradığım da ise saçıma çamur attılar. binbir tartışma ile maddi anlamdaki mağduriyetimi kısmen telafi ettiler. yaptırmadan önce kuafor bayağı iddalı konuşuyordu fakat sonuç fiyasko oldu. kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşım saçlarımı kestirmek zorunda kaldım. süslü laflara,iddalı konuşmalara ve verdikleri garantiye inanma yoksa benim gibi paranla rezil olursun. o vaatlerin hepsi parayı aldıklarında sona eriyor.:KK36:

arkadaşlar bende fırsattan almıştım pazar günü yaptırdım. ama tekrar geleceksin fln demediler. bir kez yapılıyormuş. ama evde 3 gün boyunca düzleştir sonra da yıka dediler. kuaförden şampuanda aldım onunla yıkayacağım. bakalım sonuç ne olacak...

mrb bende brezilya fönünü yaptırmak istiyorum ama hamileyim acaba bi zararı olurmu. bi bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden çook tskler

Yaptıralı neredeyse 3 hafta oldu. dünya varmış da meğer benim haberim yokmuş
ben çok memnunum. yıkıyorum kurutuyorum sonra aynanın karşısından ayrılamıyorum allahım bu benim saçım mı diye:)
öyle dümdüz pırasa gibi durmuyor elbette, ama çok doğal duruyor yıllardır olmasını istediğim gibi
ayrıca inanmazsınız saçlarımın 3 haftada uzadığını hissediyorum. kuaförüm de söylemişti, çok güzel uzayacak saçların diye. hatta işyerinde müdürüm, senin saçların birdenbire uzadı dedi geçen gün:)
cok tereddüt etmiştim yaptırırken, ama şimdi iyiki yaptırmışım diyorum.
herhalde bu zamana kadar saçlarıma yaptığım en iyi şey bu oldu.

ne kadara yaptırdınız bende istiyorum ya:KK61:

istanbulda muhite göre değişiyor 200 TL den az diyene rastlamadım, şu indirim siteleri hariç tabi. 300 diyen 500 diye gırla gidiyor.
ben 200 tl ye yaptırdım
kesinlikle her gün çektiğimiz işkenceye değer
fırsatın varsa hiç düşünme derim

istanbulda muhite göre değişiyor 200 TL den az diyene rastlamadım, şu indirim siteleri hariç tabi. 300 diyen 500 diye gırla gidiyor.
ben 200 tl ye yaptırdım
kesinlikle her gün çektiğimiz işkenceye değer
fırsatın varsa hiç düşünme derim

saçlarım çok uzun her gün düzleştirmek zor gelio,yaptırıcam bende en kısa zamanda

bu konuyla ilgili bütün sorularınızı cvplayabilirm bu ürünü türkiyede ilk getirenlerdenim halen satışını ve uygulamasını yapmaktayım birçok kuaföre bu konuda eğiitm ve bilgilendirme sağladım yardımcı olabileceğim birşey olursa cevaplayabilirim iyi günler dilerim .

merhaba benim çok fazla saç dökülmem vardı. brezilya fönü çektirdim bir hafta önce ve saçlarım eskisi kadar dökülmüyor bayağı azaldı. fönden mi kaynaklanıyor acaba?

soru bana sorulmamış ama kendi açımdan söylememin bi sakıncası yoksa, benim için hiç bişey değişmedi, halen daha dökülüyor dökülmesini engellemedi
ben de çok yoğun demir eksikliği olduğu için dökülüyor
diye düşünüyorum açıkçası, onu tedavi etmedikçe hangi fönü çektirirsem çektireyim dökülmeye devam edecek

X