Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

Nude Şampuan'ın içeriğine baktım nihayet kızlar..Bu şampuanın 3 çeşidi var ve hepsi en az Live Clean kadar guvenilir görünüyor...

Kılıçbalığı,

Sen şampuan yerine kullandığın bir sabundan bahsetmiştin yıkamak için, acaba nasıl bir sabun kullandığını paylaşman mümkün müdür?

Teşekkürler...

Kılıçbalığı,

Sen şampuan yerine kullandığın bir sabundan bahsetmiştin yıkamak için, acaba nasıl bir sabun kullandığını paylaşman mümkün müdür?

Teşekkürler...

Canım bu ev yapımı bir sabun, içinde bilmem kaç tane bitkinin özü var ve saç uzatmaya yarıyormuş, bir süredir onu deniyorum:KK1::KK1::KK1: Merak etmeyin sonuç alırsam herkese ilan edeceğim zaten...

kızlar dün akşam yağ bakımını yaptıktan sonra (zeytinyağı,hint yağı, badem yağını bir cezvede ısıtıp sıcakken saç diplerime msj yapıyorum birazda saç uçlarıma sürüp sarıp bekliyorum bekleyebildiğim kadar) nude şampuanımla yıkadım yine. saçlarım nasıl güzel nasıl hacimli ve parlak oldu. ben hergeçen gün dahada memnun oluyorum bu şampuandan. şiddetle tavsiye ederim. hiç gidipta kuaförl:KK9:erden bir sürü para verip başka şampuanlar almaya gerek yok.

kızlar dün akşam yağ bakımını yaptıktan sonra (zeytinyağı,hint yağı, badem yağını bir cezvede ısıtıp sıcakken saç diplerime msj yapıyorum birazda saç uçlarıma sürüp sarıp bekliyorum bekleyebildiğim kadar) nude şampuanımla yıkadım yine. saçlarım nasıl güzel nasıl hacimli ve parlak oldu. ben hergeçen gün dahada memnun oluyorum bu şampuandan. şiddetle tavsiye ederim. hiç gidipta kuaförl:KK9:erden bir sürü para verip başka şampuanlar almaya gerek yok.

:KK66::KK66::KK66::KK66:

Senin adına nasıl sevindim anlatamam canım...Bende bir kaç tane alıp bir köşeye atayım yarın :) Bu arada hangi çeşidini kullanıyorsun, hangi saç tipi için? 3 saç tipi için ürün hazırlamışlar çünkü bu da iyi bir şey...

:KK66::KK66::KK66::KK66:

Senin adına nasıl sevindim anlatamam canım...Bende bir kaç tane alıp bir köşeye atayım yarın :) Bu arada hangi çeşidini kullanıyorsun, hangi saç tipi için? 3 saç tipi için ürün hazırlamışlar çünkü bu da iyi bir şey...

tatlım benim saçlar aşırı kuru malesef. bende nemlendirici etkisi olanı aldım. inanılmaz güzel bir şampuanmış. (bende birkaçtanede daha stokladım eve ne olur ne olmaz, live clean gibi sonra bunuda bulamayabiliriz diye:) sadece tek şampuanda saçımdaki yağı arındırdım birkere bundan daha güzel bişey varmı? hem ucuz, hem çok güzel köpürüyor, hem bitkisel içerikli, hem brezilya fönüne zarar vermiyor, mis misss:KK9:
bu arada kızlarbaşka bir forumda yazmıştım belki işinize yarar diye burayada bir dip not düşmek istiyorum ben inanılmaz memnunum, saçlarınıza klasik yağ bakımınızı yaptıktan sonra, saçlarınızı yıkamadan önce bir maşrabaya şampuanınızdan koyup üzerinede yıkama suyunuzdan ekleyip, saçınıza önce bu şampuanlı suyu döker çalkalarsanız, en fazla 1 şampuanla saçınızdan yağı arındırmış olursunuz, hemde fazla şampuan kullanarak yaptığınız bakımı ziyan etmemiş olursunuz:KK34: aklınızın bir köşesinde bulunsun, yağlı saça direk su değdirirseniz yağ saça yapışır, arındırmak çook zor olur:80:

Canım naturals nude nemlendirici şampuan ve saç kremi var.. krem de uygundur dimi? bir sorun yaratmaz inşallah... sipariş verdim de netten...

Canım naturals nude nemlendirici şampuan ve saç kremi var.. krem de uygundur dimi? bir sorun yaratmaz inşallah... sipariş verdim de netten...

güzelim bende onları kullanıyorum sorun yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsin:KK34:

bende yaptırdım ve bu şampuanlardan haberim yoktu pazartesi ben mi yıkamalıyım kuföre mi gitmeliyim hiç bir fikrim yok eğer evde yıkamam uygunsa hangi şampuanı almalıyım bu şampuanı internetten değil de hangi mağazadan alabilirim biri bana yardım edebilir mi? bir de normal şampuanla yıkasam nolur? benim saçımın yarısı dipten düzdü yarısı su dalgasıydı dalgaları geri mi gelir?

bende yaptırdım ve bu şampuanlardan haberim yoktu pazartesi ben mi yıkamalıyım kuföre mi gitmeliyim hiç bir fikrim yok eğer evde yıkamam uygunsa hangi şampuanı almalıyım bu şampuanı internetten değil de hangi mağazadan alabilirim biri bana yardım edebilir mi? bir de normal şampuanla yıkasam nolur? benim saçımın yarısı dipten düzdü yarısı su dalgasıydı dalgaları geri mi gelir?

Sayfalari basindan sonuna kadar okusaydin sorularinin cvplarini ogrenirdin. Buradaki sampuanlari watson, gratis, tekin acar ve eczanelerden bulabilirsin. Normal sampuan kullanirsan fonun bozulur, ilk yikamani kuaforde yaptirman uygulamanin basarili olup olmadigini gormeniz acisindan hayirli olur

yurtdisinda yasiyan ve brezilya fönu yaptiran varsa lutfen sampuaninin adini yazabilirmi.ben almanyadayim sülfatsiz buldumda ama sodyumsuz bulamadim öffffffffffff hangisine baktiysam sodyum var bu yüzden brezilya fönu yapamiyorum.

yurtdisinda yasiyan ve brezilya fönu yaptiran varsa lutfen sampuaninin adini yazabilirmi.ben almanyadayim sülfatsiz buldumda ama sodyumsuz bulamadim öffffffffffff hangisine baktiysam sodyum var bu yüzden brezilya fönu yapamiyorum.

Canim ben bunu buldum insallah dogrudur icerigini yaziyorum buraya.

Weleda - Calendula-Waschlotion & Shampoo

Water (Aqua), Coco-Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Alcohol, Disodium Cocoyl Glutamate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycerin, Chondrus Crispus (Carrageenan), Calendula Officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*. *from natural essential oils

Water (Aqua), Coco-Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Alcohol, Disodium Cocoyl Glutamate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycerin, Chondrus Crispus (Carrageenan), Calendula Officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*. *from natural essential oils

Uygun görünüyor...

Hepsinde sodyum türevi var, gördüğünüz her sodyum sodyum klorid değildir bu yüzden sulfat free olan şampuanları tercih edin...

kızlar bende kullandığım şampuandan çok memnunum belki sizede yardımı olur diye içeriğini ve sitede yayınlanmış bilgisini paylaşmak istedim , köpürmesi çok güzel , kolay durulanıyor ve çokta güzel kokuyor saçlarım ince telli olmasına rağmen saç kremi kullanmıyorum çok ta kolay açılıyor. Fiyatıda kargoyla 25 tl ye geldi bana bilgilerinize..

ALINTIDIR..
HC19'un güçlendirilmiş yeni bitkisel formülü sayesinde yumuşak, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmak artık daha kolay. İlk kullanımda bile HC19'un sadece bir şampuan olduğuna inanamayacaksınız. Şampuanda köpükten fazlasını arıyorsanız HC19'u mutlaka denemelisiniz.

HC19, 19 farklı bitki ve vitamin kompleksinden olaşan doğal ve zengin içerikli bir şampuandır.

İçeriğindeki Hc 19 ecxtact ve vitamin-mineral kompleksi sayesinde saçların güçlenmesine ve dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

Saç derisinin doğal yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizler, saç derisine vitamin ve mineral takviyesi yaparak besler.

Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkilere karşı direncini artırır.

Gözeneklerin açılmasına, nem kaybının önlenmesine yardımcı olur.

Saç diplerinde kalıntı bırakmaz, saçın kolay şekil almasını sağlar.

Düzenli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin güçlenmesine yardımcı olur.

Formülünde bulunan ve Batı Afrika’da yetişen özel bir bitki olan SHEA BUTTER sayesinde saçları besler, güçlendirir, hacimli ve parlak bir görünüm kazandırır.

HC 19 Şampuan, bitkisel ve zengin içeriği ile saçları zarar vermeden temizlemek ve dolgun bir görünüm vermek için hazırlanmıştır. Bu nedenle kıvamı,kokusu ve köpürme derecesi diğer bütün şampuanlardan farklıdır.

NORMAL & KURU SAÇLAR İÇİN ve YAĞLI SAÇLAR İÇİN olmak üzere 2 farklı formülde sizlere sunulan HC 19 Şampuan, zengin içeriği, hoş kokusu, saça zarar veren hiçbir kimyasal içermemesi ve güçlü etkisiyle saçlarına önem verenler için tasarlanmıştır.
HC 19 ŞAMPUAN İÇERİĞİ:
HC 19 ŞAMPUAN, 19 farklı ve etkin bitki ve vitamin-mineral kompleksinin karışımından oluşan bitkisel bir şampuandır. İçeriğinde bulunan birçok bitki ekstraktı ve vitaminler sayesinde saça zarar vermeden temizlemek ve besleyip güçlendirmek için özel formüle edilmiştir.

Günlük yaşamda karşılaşılan pek çok çevresel faktörler nedeniyle oluşan saç sorunlarında, doğal formülü sayesinde saçları besleyerek sağlık kazanmasını sağlar. İçeriğindeki bazı maddeler aşağıdadır:

SHEA BUTTER:
Batı Afrikada yetişen Shea ağacının tohumlarından elde edilen Shea Butter, saç tellerine nüfuz ederek saçları besler ve nemlendirir. A, E, F vitaminleri açısından zengin içeriğiyle cildi koruma, yenileme ve nemlendirme özelliği bulunur. Kuru ve yıpranmış saçları çok kısa sürede onarır. Saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Koruma kalkanı ile saç derisinin kuruyup pullanmasını önler.

HC 19 EXTRACT:
Ürünün en önemli kısmını oluşturan bitkisel ektresi HC 19 Extract, özenle seçilmiş bitkilerden hazırlanmış ve son derece zengin içerikli bir karışımdır. Saçı besleyerek güçlendirir ve sağlıklı, güçlü dolgun bir görünüm kazandırır.

* BİOTİN
* PANAX GİNSENG
* PANTHENOL (Provitamin B5)
* NIACIAMIDE (Vitamin B3)

PHYTO KERATİN:
Saçın neredeyse tamamı keratin ve lifsel proteinlerden oluşur. Saça uygulanan boya, röfle gibi işlemler ve çevresel faktörler ise saçı oluşturan keratin yapısında zayıflamalara neden olarak güneş, su ve kötü hava koşulları gibi dış etkenlere karşı tellerin korumasını azaltır. HC 19 Saç Kremi içerisindeki Phyto Keratin, tüm bu olumsuz etkenlere karşı saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olur.

HC 19 ŞAMPUAN içeriğinde saça zarar veren kimyasal maddeler SLES (Sodium Laureth Sulphate) ve SLS (Sodium Lauryl Sulphate) bulunmamaktadır.

Renklendirici kullanılmamıştır. Ürünün rengi tamamen kullanılan bitki ekstraktlarından kaynaklanmaktadır.

Son düzenleme:
tesekkürler kilicbaligim icim rahat etti simdi :KK66:

bu arada ben su kefir olayini merak ettim valla bir gelisme varmi ?

Son düzenleme:

sagol canim cok makbule gecti.bu bebek sampuani sende brezilya fönu yaptirmistin sende bunumu kullaniyorsun canim.yardimci oldugun icin tekrar tesekkurler.

Son düzenleme:
Rica ederim ne demek, evet bende bunu kullaniyorum yalniz röfleden sonra keratinim yok oldu yine yapacagim yakinda :)

X