Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

ne gibi sorun oldu doa şampuanda diğer markalara bakıyorum baya pahalı ondan doa yı tercih ettim

Ben kendim için her zaman iyi olanı seçerim, neticede sağlığım söz konusu, ucuz ve kalitesiz ürün kullanmaktansa ödediğim fiyatın hakkını veren ürünleri tercih ederim canım. Defalarca yazdım, herkesçe bilinen ürünler kullanın başınıza iş açmayın...

Merhabalar tekrar, benim bir sorum olacak, sulfatla birlestigi molekuller disinda sodyumun hangi cesitleri fonu bozar? Sodium chloride bozar diye biliyorum, sodium benzoate iceren sampuan kullanabiliyor muyuz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar tekrar, benim bir sorum olacak, sulfatla birlestigi molekuller disinda sodyumun hangi cesitleri fonu bozar? Sodium chloride bozar diye biliyorum, sodium benzoate iceren sampuan kullanabiliyor muyuz?

Şu ana kadar yalnızca sodium chlorid ve sls bozar denildi fakat bunun hala şampuan satma taktiği mi yoksa cidden fönü bozduğu için mi bu şekilde dayatıldığını inan ki bilmiyorum.

Şampuanda olmasa bile duş yaptığımız suyun içinde bile sodium var, ayrıca şampuanın ana maddelerinden biri olan suyu herhalde arındırılmış su olarak kullanmıyorlardır diye de düşünüyorum...

Benim şu an kullandığım Biolage Matrix Keratindose şampuanda sodyum var mesela o yüzden kafana göre takıl derim...

Brezilya fonu yaptirali 3hafta oldu ve ilk haftayla arasinda daglar kadar fark var,bu durum normal mi ? acaba sampuanimi degistirdim ondan dolayi bozulmus olabilir mi dedim :KK43: nude sac diplerimde dokuntu yaptigi icin (maalesef bende de ayni sorun basladi) giovanni sampuana basladim...ona basladktan sonra bozuldugu daha cok belirginlesti gbi geldi,belki benim paranoyakligimdir :)

Son düzenleme:
Brezilya fonu yaptirali 3hafta oldu ve ilk haftayla arasinda daglar kadar fark var,bu durum normal mi ? acaba sampuanimi degistirdim ondan dolayi bozulmus olabilir mi dedim :KK43: nude sac diplerimde dokuntu yaptigi icin (maalesef bende de ayni sorun basladi) giovanni sampuana basladim...ona basladktan sonra bozuldugu daha cok belirginlesti gbi geldi,belki benim paranoyakligimdir :)

Canım sen şu şampuanın içeriğini buraya bir ekle bakalım içinde fönü bozacak bir şey var mı yok mu diye... Bazı mavi su markaları fönü anında bozuyor mesela, bunu forumdaki kızlarla deneyerek çözdük, olabiliyor...

Bu arada Nude'un sorunu hala devam ediyor anladığım kadarı ile, bende bu yüzden Nude'dan vazgeçmiştim...

Giovanni 2chic brazilian keratin and argan oil.sampuani icin icerigi yaziyorum: Aqua (purified water), sodium cocoamphoacetate, decyl glucoside, sodium lauroyl sarcosinate, cocamidopropyl betaine, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, panthenol (pro-vitamin B-5), beta carotene, guar hydroxypropyltrimonium chloride, *argania spinosa (argan) kernel oil, hydrolyzed paullinia cupana (Brazilian cocoa) keratin extract [phyto-keratin], *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, *aspalathus linearis (rooibos tea) extract, *cocos nucifera (coconut) oil, *macadamia ternifolia (macadamia) seed extract, *butyrospermum parkii (shea butter) extract, sodium benzoate, citric acid, potassium sorbate, polysorbate 20, glycol distearate, sodium PCA, phenoxyethanol, natural fragrance....

Umarim bozmuyordur :/

Giovanni 2chic brazilian keratin and argan oil.sampuani icin icerigi yaziyorum: Aqua (purified water), sodium cocoamphoacetate, decyl glucoside, sodium lauroyl sarcosinate, cocamidopropyl betaine, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, panthenol (pro-vitamin B-5), beta carotene, guar hydroxypropyltrimonium chloride, *argania spinosa (argan) kernel oil, hydrolyzed paullinia cupana (Brazilian cocoa) keratin extract [phyto-keratin], *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, *aspalathus linearis (rooibos tea) extract, *cocos nucifera (coconut) oil, *macadamia ternifolia (macadamia) seed extract, *butyrospermum parkii (shea butter) extract, sodium benzoate, citric acid, potassium sorbate, polysorbate 20, glycol distearate, sodium PCA, phenoxyethanol, natural fragrance....

Bozan bir madde yok lakin nemlendirme ajanları kısıtlı, şampuanın içine 2 tane bepanthene ampul kır öyle dene canım...

Aynen yaa benim de ilk zamanlardaki gibi olmuyor artik kabarmalar basladi düzlestiriyorum ufaktan bir ay bile olmadı halbuki burda sular çok kirecli acaba ona mi baglasam bilemiyorum çünkü kendi samouani disina bile çikmadim :KK43:

Aynen yaa benim de ilk zamanlardaki gibi olmuyor artik kabarmalar basladi düzlestiriyorum ufaktan bir ay bile olmadı halbuki burda sular çok kirecli acaba ona mi baglasam bilemiyorum çünkü kendi samouani disina bile çikmadim :KK43:

Kızlar siz hangi brezilya fönünü kullanmıştınız? Muhtemelen kullandığınız ürünü yazmışsınızdır ama beyin sulanması geçirdiğim için hatırlamıyorum kusura bakmayın... Marka'nın kalıcılığı az olabilir veya dediğin gibi kireçli su olabilir bilemiyorum... Kullandığınız marka ortaksa diğer kullanıcılara da soralım...

Bu arada tatilden döndün mü bakayım :21:

Ben blog işini hallettim, tasarımda bir kaç detay kaldı :KK1::KK1::KK1:

Kızlar siz hangi brezilya fönünü kullanmıştınız? Muhtemelen kullandığınız ürünü yazmışsınızdır ama beyin sulanması geçirdiğim için hatırlamıyorum kusura bakmayın... Marka'nın kalıcılığı az olabilir veya dediğin gibi kireçli su olabilir bilemiyorum... Kullandığınız marka ortaksa diğer kullanıcılara da soralım...

natura keratin canım bu arada sen blog işini naaptın?

natura keratin canım bu arada sen blog işini naaptın?

Obilisa'da cevap verirse tamamdır anlayacağız olayı...

kalp kalbe karşı işte :KK70: bende diğer mesajı görünce orada sormuştum blogu naaptın diye merakla bekliiiyorum mutlaka haber et.. :KK3:

Biter bitmez haberdar edeceğim tabii ki, şu an test aşamasında ufak tefek smtp sorunları var sunucu kaynaklı onlarıda halledersem tamamdır... Bu hafta biter yani, vakitsizlikten gıdım gıdım yapıyorum birde direkt blogspot veya word press üzerinden değil kendi sunucuma kendi alan adımla sıfırdan kurulum yaptım, iğne oyası gibi işliyorum

Benimki global keratindi...saclar cokcok kivircik oldgndan sanirim anca bu kadar etki ediyor :))
Blogu ben de merakla bekliyorum,takip ettigim ilk blog olacak :KK66:

Benimki global keratindi...saclar cokcok kivircik oldgndan sanirim anca bu kadar etki ediyor :))
Blogu ben de merakla bekliyorum,takip ettigim ilk blog olacak :KK66:

Kuzum sık dalgalı kalın telli saçlar ve kıvırcık saçlarda zaten tek seansda tutmuyor saçlar, tutsa bile bir kaç hafta sonra etkisi azalıyor bu yüzden iki seans yapmak gerekiyor bunu daha en baştan paylaştık... Ürünlerde sorun yok yani ancak bu kadar etkili olabiliyor tek seferde...

Bir kaç güne haber veririm blog için :emir_bebek: Tabii burada da paylaşıma devam edeceğim, forumu bırakıyormuşum gibi bir anlam çıkmasın ortaya...

Son düzenleme:
Obilisa'da cevap verirse tamamdır anlayacağız olayı...

Biter bitmez haberdar edeceğim tabii ki, şu an test aşamasında ufak tefek smtp sorunları var sunucu kaynaklı onlarıda halledersem tamamdır... Bu hafta biter yani, vakitsizlikten gıdım gıdım yapıyorum birde direkt blogspot veya word press üzerinden değil kendi sunucuma kendi alan adımla sıfırdan kurulum yaptım, iğne oyası gibi işliyorum
Hadi bakalim benim de takip ettigim ilk blog olacak baligim bu arada iki gündür yikiyorum daha iyi saclarim sanirim izindeki sularla alakaliydi yada ben vakit azligindan adam akilli kurutamadim

X