Bu akıntı ve ağrı hamilelik belirtisi mi ???

simsim507

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
119
46
26
Merhaba kizlar , bat tarihim 25 mart yani 1 hafta gibi bir süre kaldi. Bu ay iki günde 1 iliski oldu. Yumurtlama haftasi daha sık oldu. Bir iki gündür rahimde arasira giren bi sızı sancı ve batma hissi oluyor birde sıvı, akışkan ve renksiz bir akıntım var ? Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? Döllenme gerçekleşmiş ve yerleşiyor olabilir mi? Boyle bi durum yasayaniniz var mi acaba

Merhaba kizlar , bat tarihim 25 mart yani 1 hafta gibi bir süre kaldi. Bu ay iki günde 1 iliski oldu. Yumurtlama haftasi daha sık oldu. Bir iki gündür rahimde arasira giren bi sızı sancı ve batma hissi oluyor birde sıvı, akışkan ve renksiz bir akıntım var ? Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? Döllenme gerçekleşmiş ve yerleşiyor olabilir mi? Boyle bi durum yasayaniniz var mi acaba
akışkan ve renksiz sıvı genelde regl belirtisidir, gebelik belirtisi beyaz akıntı oluyor diye biliyorum. benim de reglden önce sıvı ve akışkan akıntım oluyor çünkü ordan biliyorum. gebelikte artan progesteron sebebiyle beyaz akıntı olur. ama tabi kişisel farklılıklar olabilir.

akışkan ve renksiz sıvı genelde regl belirtisidir, gebelik belirtisi beyaz akıntı oluyor diye biliyorum. benim de reglden önce sıvı ve akışkan akıntım oluyor çünkü ordan biliyorum. gebelikte artan progesteron sebebiyle beyaz akıntı olur. ama tabi kişisel farklılıklar olabilir.
Teşekkür ederim cevapladigin icinn 🫶🏻 hayırlısı olsun inşallah beklemedeyimm

Merhaba kizlar , bat tarihim 25 mart yani 1 hafta gibi bir süre kaldi. Bu ay iki günde 1 iliski oldu. Yumurtlama haftasi daha sık oldu. Bir iki gündür rahimde arasira giren bi sızı sancı ve batma hissi oluyor birde sıvı, akışkan ve renksiz bir akıntım var ? Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? Döllenme gerçekleşmiş ve yerleşiyor olabilir mi? Boyle bi durum yasayaniniz var mı

Merhaba kizlar , bat tarihim 25 mart yani 1 hafta gibi bir süre kaldi. Bu ay iki günde 1 iliski oldu. Yumurtlama haftasi daha sık oldu. Bir iki gündür rahimde arasira giren bi sızı sancı ve batma hissi oluyor birde sıvı, akışkan ve renksiz bir akıntım var ? Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? Döllenme gerçekleşmiş ve yerleşiyor olabilir mi? Boyle bi durum yasayaniniz var mi acab

Benim regl günümde 25 Mart beyaz kremsi nazende şeffaf akıntı var ara sıra giren kırampta var yumurtlama gunumden itibaren de göğüs hassasiyetim var umut dünyası bende beklemedeyim senin gibi :)

Genelde benim adet olunca öyle oluyo yani yaklasinca akıntı beyaz gelir .bilmiyorum tabi sizin beden farklı olabilir. Benimde gününden geçiyo test yaptım çıkmadı bilmiyorum ınş vardır bebegin. Inş adet olmazsin. Ben olurum ınş daha 9 aylik kızım var

Genelde benim adet olunca öyle oluyo yani yaklasinca akıntı beyaz gelir .bilmiyorum tabi sizin beden farklı olabilir. Benimde gününden geçiyo test yaptım çıkmadı bilmiyorum ınş vardır bebegin. Inş adet olmazsin. Ben olurum ınş daha 9 aylik kızım var
Yaa cok samimisinizz 💖💖 rabbim her ikimiz içinde hayırlısını versin inşallah.. benim normalde daha sarımsı ve yapışkan olurdu adet öncesi o yuzden suan farkli geldi seffaf ve sıvı olmasi 🥲 bilmiyorum cok umutluyum bu ay keske gebelik olsa 🥹

• Beğen
Reactions: 76a
:anneadayı::KK200:Yarın test yapi cam gine sen de günün geçsin yap burdan haberleselim .inşaallah bu süreç beraber gecirelim

Ay ben hamileyim 55 cikti kanda acaba kac haftalik oluyo .insallah sende hamilesindir bütün duam seninle
Yaa ne guzel bi haber buu🫶🏻🫶🏻 suan motivasyonum arttii rabbim saglikla kucagina almayi da nesip etsin 💖💖💖 bekledigin adet tarihin 25 martti değil mi? Benim de 25 mart henüz gecikme olmadigi icin herhangi bi test yaptirmadim bekliyorumm🫤 ama rahim bolgemde hafif sızılar hissediyorum hala, hazımsızlık yaşıyorum. Şeffaf renkli akışkan akıntım hafif sari renge döndü açık sarı

Senin belirtilerin var mı böyle?

Yaa ne guzel bi haber buu🫶🏻🫶🏻 suan motivasyonum arttii rabbim saglikla kucagina almayi da nesip etsin 💖💖💖 bekledigin adet tarihin 25 martti değil mi? Benim de 25 mart henüz gecikme olmadigi icin herhangi bi test yaptirmadim bekliyorumm🫤 ama rahim bolgemde hafif sızılar hissediyorum hala, hazımsızlık yaşıyorum. Şeffaf renkli akışkan akıntım hafif sari renge döndü açık sarı

Senin belirtilerin var mı böyle?
Benim ayıptır söylemesi aşırı gaz ve sag kasikta agri vuruyodu ve kabizlik bunlar canim ama anladım gebe kaldigimi.benim adet baslangici 17 subat martin 16 olmam lazimdi. Tek iliski kaldim yumurtlama alaksi yoktu anlamadım bende nasil oldu adet10 gun kala iliski oldu olmaz saniyoduk oldu😂😂

Benim ayıptır söylemesi aşırı gaz ve sag kasikta agri vuruyodu ve kabizlik bunlar canim ama anladım gebe kaldigimi.benim adet baslangici 17 subat martin 16 olmam lazimdi. Tek iliski kaldim yumurtlama alaksi yoktu anlamadım bende nasil oldu adet10 gun kala iliski oldu olmaz saniyoduk oldu😂😂
Ne guzel ya hayırlısı olsun inşallah 🥰 cok sevindim gerçekten nasip işteee , inşallah benimde olur 🥹🥹🥹

• Beğen
Reactions: 76a
Benim karnım batıyor gaz sancısı sanırım birde rahim bölgem sızlıyor cok hissediyorum bunu

X