Bu atağı geçiren var mı ? Yardımcı olurmusunuz....

su12345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
6
1
39
Arkadaşlar merhaba ben 3_4 senedir bir rahatsızlık geçiriyorum .ilk olarak rahatsızlığımı anlatıyım bir anda ani baş dönmesi ateş basması kalp çarpıntısı bulantı bazen kusma ve bir anda elim ayağımdaki kan çekiliyor gibi halsizlik le birlikte baygınlık geçiriyorum . Bir çok doktora gittim noroloji kalp psikiyatri dahiliye hiç bir sonuç alamadım ara ara ataklarım oluyor dışarı çıkmaya korkuyorum aniden geldiği için bunu başka yaşayan varmı ? Bilgi verir misiniz.

Arkadaşlar merhaba ben 3_4 senedir bir rahatsızlık geçiriyorum .ilk olarak rahatsızlığımı anlatıyım bir anda ani baş dönmesi ateş basması kalp çarpıntısı bulantı bazen kusma ve bir anda elim ayağımdaki kan çekiliyor gibi halsizlik le birlikte baygınlık geçiriyorum . Bir çok doktora gittim noroloji kalp psikiyatri dahiliye hiç bir sonuç alamadım ara ara ataklarım oluyor dışarı çıkmaya korkuyorum aniden geldiği için bunu başka yaşayan varmı ? Bilgi verir misiniz.
Panik atak yıllardır var bende ağır travma geçirince nüksediyo 2 aydır yine çekiyorum bol bol dua edin iç sesinizi çok dinlemeyin

Panik atak yıllardır var bende ağır travma geçirince nüksediyo 2 aydır yine çekiyorum bol bol dua edin iç sesinizi çok dinl

Panik atak yıllardır var bende ağır travma geçirince nüksediyo 2 aydır yine çekiyorum bol bol dua edin iç sesinizi çok dinlemeyin
Panik atak için ilaç kullandım maalesef yine oluyor arada biri migrenle Vertigo birleşincede öyle oluyor dedi bilemiyorum çağre arıyorum

İnşallah en kısa sürede toparlarsınız çok zor gerçekten sık sık ayetel kürsü okuyun ama iyi geliyo

Merhabalar
Yaklaşık 2 sene önce sabah bi baş dönmesiyle uyandım. Dengem yerinde değildi resmen bütün gün. Sonra bi kaç gün evde kaldım ve kendime geldim. Bu arada bi süredir kulağımla ilgilide tıkanıklık kaşıntı bazen ağrı gibi sıkıntılar yaşıyordum. Bazen akıntı oluyordu.Kulağım tıkanınca hatta kulak çubuğunu baya bi soktum kulağıma. Geçen gün yine kulağım tıkandı ve ben birşey sokarak açtım. Sonra bir baş dönmesi size anlatamam. Bu arada ben ağır kaygı bozukluğu yaşıyorum. Hastaneye giremiyorum. Kapalı alanlara giremiyorum. Sizce bu yaşadığım vertigo mu? Doktora gitsem muayene ile anlaşılır mı? Ara ara geliyor ataklar. Ama dışarı çıkmaya falan korkmaya başladım. Ne olduğunu bilsem hemen gidicem doktora. Bana yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

X