Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

Nasilsiniz canbonlarim gulchanim dogum yaptinmi nasilsin:anneadayı::KK200:habibtem oglunmu olcak keseriminde 2 oglu olcakmis masallah saglikla kucaklariniza alin insdualarim sizinle

EVET cankm dogim yaptim bebegim 3 ayini dolduracak. İyiyim hamd olsun senin oglusun nasil buyumustur simdi :) lohusa sendromunu yeni atlattim sayilir bende yeni girme sansi buldum. Sizi ozledim <3

vayyyy bee
bu forumda ne ağladığım günler oldu çocuğum olmuyor die
sonra hamile kaldım
veeeeeeee şimdi kuzum 29 aylık
galibaaaaaaaaaa ben 2.yi düşünüyorum
ama korkuyorum
ne yapsam kiii kızlar
yaş 30 olacak
belde fıtık
bacakda lif yırtılması var
ne yapcammm ne olacak

Selammm kizlarrrrrr ben dogum yapali 2.5 ay oldu oglusum.buyuyor cok sukurrr.:-):-)
Simdilik 3. Dusunmuyorummm ileriki zamanlarda.olabilir:oha::oha::spor:

Vayyyy benı hatırladığım mı kızlarrrrr ben geld ımmmmm nasılsınız herkesin cocukları olmus masallahhh ıkinci bıle dusunuluyorrr...

Benım bebisimın kalbi delik dogmustu hatırlarsınız ameliyat olduk coooook zor gunler atlattık ama suan sukur ıyı normal cocuktan farkı yok hatta yaramaz bile yerinde durmuyo hiccc sadece zayıf ...

Vayyyy benı hatırladığım mı kızlarrrrr ben geld ımmmmm nasılsınız herkesin cocukları olmus masallahhh ıkinci bıle dusunuluyorrr...

Benım bebisimın kalbi delik dogmustu hatırlarsınız ameliyat olduk coooook zor gunler atlattık ama suan sukur ıyı normal cocuktan farkı yok hatta yaramaz bile yerinde durmuyo hiccc sadece zayıf ...
gecmis olsun canimmmmm evet hatirladim seniiiii insallah o gunleribir daha yasamazsinizzzz oglunaa masallah:nazar::nazar:

• Beğen
Reactions: kln
vayyyy bee
bu forumda ne ağladığım günler oldu çocuğum olmuyor die
sonra hamile kaldım
veeeeeeee şimdi kuzum 29 aylık
galibaaaaaaaaaa ben 2.yi düşünüyorum
ama korkuyorum
ne yapsam kiii kızlar
yaş 30 olacak
belde fıtık
bacakda lif yırtılması var
ne yapcammm ne olacak
Canim yas gecmeden yap bari rabbim o gucu verir sana:KK15:

Herkese merhabalar,
aaaayyyy ne çok zaman oldu di mi:eek:ah kızlar halimj bi görseniz, hiçbir şeye vakit bulamıyorum. Uzaktan takip etmeye calistim ama yazmak bir türlü nasip olmadı. Valla sabah 5 buçuk altıda kalkıyoruz aksama kaşar totom koltukta hiç buluşamadan bir bakıyorum yatma vakti.. gece biri yatıyor biri kalkıyor, gece uykusu da yok :KK12: ben nasıl ayakta kalıyorum işte onu bi türlü anlamış degilim:skandal: sanırım kuzucuklarimin sevgisi bana güç ve enerji veriyor:KK200:
Kuzucuklarım 22 aylık oldular. Dogduklarindan beri iştahsızlar, ömrümü yediler ya. Akşama kadar bişeyler yedirme çabası... stresten ellerim egzema oldu çok fena o_O napalım Allah başka dert vermesin..
Zaman çabuk geçiyor, burada ne güzel anılarımız paylasimlarimiz oldu. Hepinizi çoooook seviyorum. Inşallah bundan sonra görüşürüz:KK15:

Merhaba kızçelerimmmm:KK24:upuzunnn zaman oldu yazmayalı :KK25:oğlum 3?yaşında şuan ve Allah nasip ederse 1 ay sonra kızımız doğacak:KK36:hepinizi çokkkkk öpüyorum :KK36::KK36:
Maşallah kuzum allah bağışlasın. .hayırlısıyla kucağına alırsın insallah..benim kızım 3 yaşında ve 8 aylık oğlum var allah isteyen herkese nasip etsin:KK200::anne:

huuuu ben geldim nabersiniz kuzular bizim canavarda 3 bucuk yaşına doğru ilerliyor okullu olduk :anne:ikinciyi bekliyorum benim yumurtalar gene oyun oynuyorlar yumurtlayamadım hala 1 bucuk senedir beklemedeyiz :63:ama gelecek çınarı beklerkenki o hüxğn ağlamaklı telaşım yok ama yinede her ay elimde test bekliyorum ne yalan söylim :lülülü:çok özledim hepinizi :KK53:

Napiyorsunuz canbonlarim sonunda 2...kez hamile kalabildim.ama biraz karisik .simdi biliyorsunuz ben regl olamiyorum kistlerden sebep yine doktora gittim adetimi 2 gün gecmisti adet gunu hayatimda ilk defa pembe akintim oldu bi defa .bekledim regl olmayinca doktora gittim beta hcg bakti birsey cikmadi haliyle sol yumurtalikta 5cm kist arti polikistikler devam ediyordu.pembe akintiyi sordum kisttrndir dedi bana doktor.dedim benim suana kadar hep kistim oldu hic lekelenme olmadi hayret bisey.neyse tarlusali icmedin bekledim bekledim daganamayip 14 .gunuydu sanirim test yaptim ve silik 2.cizgi ..ertesi gunu kan verdim ilk kan testim 30 du.3.gun sabahi 150 oldu 6.gunu 1000kusur oldu ve doktra gittim .usttrn bakti adete gore 8 hafta cikmam lazimdi gebelikte cunku gec dollenmeye gore ben 6 hafta hesaplanistim iki hesaba da uymadi alttan bakinca 4+5haftalik cok sukur minnak bi kese gorduk ekstra bi kese daha gordu ama emin olamadi 2 haftaya netlesir dedi bebekte olabilir kaybolabilirde dedi hayirlisi allahtan bekliyorum simdilik ayin 31inde randevun var canbonlarim rabbim kim bekliyrsa nasip etsin bende saglikli sekilde kucagima alayim ins.bu arada abi olacak çinar da iyi okula gidip geliyor yarim gun biraz ağir abi zorluyor kendileri bu siralar kucuk ergen olma yolunda

Napiyorsunuz canbonlarim sonunda 2...kez hamile kalabildim.ama biraz karisik .simdi biliyorsunuz ben regl olamiyorum kistlerden sebep yine doktora gittim adetimi 2 gün gecmisti adet gunu hayatimda ilk defa pembe akintim oldu bi defa .bekledim regl olmayinca doktora gittim beta hcg bakti birsey cikmadi haliyle sol yumurtalikta 5cm kist arti polikistikler devam ediyordu.pembe akintiyi sordum kisttrndir dedi bana doktor.dedim benim suana kadar hep kistim oldu hic lekelenme olmadi hayret bisey.neyse tarlusali icmedin bekledim bekledim daganamayip 14 .gunuydu sanirim test yaptim ve silik 2.cizgi ..ertesi gunu kan verdim ilk kan testim 30 du.3.gun sabahi 150 oldu 6.gunu 1000kusur oldu ve doktra gittim .usttrn bakti adete gore 8 hafta cikmam lazimdi gebelikte cunku gec dollenmeye gore ben 6 hafta hesaplanistim iki hesaba da uymadi alttan bakinca 4+5haftalik cok sukur minnak bi kese gorduk ekstra bi kese daha gordu ama emin olamadi 2 haftaya netlesir dedi bebekte olabilir kaybolabilirde dedi hayirlisi allahtan bekliyorum simdilik ayin 31inde randevun var canbonlarim rabbim kim bekliyrsa nasip etsin bende saglikli sekilde kucagima alayim ins.bu arada abi olacak çinar da iyi okula gidip geliyor yarim gun biraz ağir abi zorluyor kendileri bu siralar kucuk ergen olma yolunda
Maşallah canım ara ara aklıma geliyorsun. En son bikac gün önce geldin aklıma 2. Çocuğu olmuştur dedim malum olmuş demekki :)
Bende ikinciye hamileyim son günler . Rabbim herkeeh sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah . Bizi haberdar et bı bakarsın ikiz olur bebislerin ❤️❤️❤️❤️

Maşallah canım ara ara aklıma geliyorsun. En son bikac gün önce geldin aklıma 2. Çocuğu olmuştur dedim malum olmuş demekki :)
Bende ikinciye hamileyim son günler . Rabbim herkeeh sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah . Bizi haberdar et bı bakarsın ikiz olur bebislerin ❤️❤️❤️❤️
canim cok sevindim rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin hayirlisi canim buralardayin zaten gen giden yok herkes elini cekti gruptan hepinixu cok ozledim valla adini ne koycaksinix kizni erkemi canim 2.ci :KK200:

X