Bu aydan sonra oyun halısı alınır mı?

Peripadisahininkizi

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
652
547
Ben birkaç ay kullanacak gerek yok diye almadım ama bebeğim 4 ay 10 günlük uzanma konusunda zorlanıyor yeni yeni elini uzatmaya çalışıyor baya zor kaldırıyor kolunu, biz birşeyler tutuyoruz ama uzun sürede tutamıyoruz tabi.
Oyun halıları küçük geliyordu bana en fazla 5 ay durur 6.ayda da zaten oturur diye düşündüm acaba ne yapsam bende büyüdü diye oyun matlarına bakıyordum artık

Merhaba, oyun halısını 2 - 6 ay arasında kullandık. 6.aydan sonra içine sığmadı. Çok faydasını gördük. İkinci el ya da e bebekte uygun fiyatlı bir ürün bakın isterseniz.
Bunun dışında e bebekten ellerine ayaklarına yapıştırılan çıngıraklı oyuncaklardan almıştık. Çok dikkatini çekiyordu. Belki işinize yarar.

Bence gerek yok. Elbette her bir bebek başka zamanda hareketlenecektir ama bizim bebe 3 aylık olduktan sonra hem sığmadı hem de istemedi tek noktada durmak.

Ama oyun halısının hayvanat bahçesi gibi bir teması vardı ve halıyı bireysel olarak oyunlarda kullanıyoruz hala ara ara. Yani illa alacaksanız da aşırı ucuz bir şey alın.

X