Bu belırtı mı oluyor

guzelanne56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
57
16
22
kızlar daha evvel bır gebelık gecırdım doğum yaptım ve doğumdan 2.5 ay sonra kaybettim oğlumu. İlk gebelık belirtilerımı göğüs ağrısı 2 kere kaşık batması dışında hatırlamıyorum galıba
çatlatma ıgnesıne göre 19 Kasım regl tarıhıme göre 22 Kasım adet olmam lazım, 4 gün önce göğüs ağrısı başladı dokununca regl de de olduğu gibi kaşık ağrım nadir oluyor ve sürekli sarı akıntı bugün azaldı ve bır saattır de geçmeyen gel ağrısı kuyruk sokumunda başlıyor kalçaya kadar vuruyor ( enfeksiyon yok kendımı bıldım bılelı öyle koku da yok)
egerkı regl ise ayın 20 sınde kesın olurum hatta daha da erken çünkü regl belirtisınden bır hafta sonra göğüs ağrısı başlar bu belırtıler aynı mı regl ile gebelık suan regl olmuş gıbıyım başka da belırtm yok

İlk bebeğin için üzgünüm canım. İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla hayırla ilerleyen bir gebeliğin olur. Gebelik ile adet belirtisi çok yakın oluyor. Ben kendimden örnek veriyim. Adete 2 gün falan kala başlıyordu adet öncesi ağrılarım. Ama hamile kaldığım ay 7 gün evvelinden başlamıştı adet belirtisi. Beni şüphelendiren o olmuştu o kadar erken adet belirtisi hiç olmamıştı bende. Adete 6 gün kala test yapmıştım silik çizgi çıktı. İkinci testimi adetim gecikince yaptım bu sefer tam kırmızı iki çizgi çıktı

İlk bebeğin için üzgünüm canım. İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla hayırla ilerleyen bir gebeliğin olur. Gebelik ile adet belirtisi çok yakın oluyor. Ben kendimden örnek veriyim. Adete 2 gün falan kala başlıyordu adet öncesi ağrılarım. Ama hamile kaldığım ay 7 gün evvelinden başlamıştı adet belirtisi. Beni şüphelendiren o olmuştu o kadar erken adet belirtisi hiç olmamıştı bende. Adete 6 gün kala test yapmıştım silik çizgi çıktı. İkinci testimi adetim gecikince yaptım bu sefer tam kırmızı iki çizgi çıktı
Allah razı olsun ınsallah benim de göğüs ağrım 10 gün önce başlayınca acaba mı dedim çünkü oğlumda da cok etken başlamıştı ve bu da aynı olunca düşündürüyor benı normalde belırtılerım derken bı tek göğüs ağrım 7 gün evvel başlardı egerkı regl ağrısı ıse bı kaç güne regl olmam gerekiyor

Allah razı olsun ınsallah benim de göğüs ağrım 10 gün önce başlayınca acaba mı dedim çünkü oğlumda da cok etken başlamıştı ve bu da aynı olunca düşündürüyor benı normalde belırtılerım derken bı tek göğüs ağrım 7 gün evvel başlardı egerkı regl ağrısı ıse bı kaç güne regl olmam gerekiyor
Regline de az kalmış birkaç gün için kafanı dağıtmaya çalışırsın çalışmıyorsan evdeysen yeni bir diziye başlayabilirsin, hergün hava almaya çıkabilirsin, yapman gereken bekleyen bir işin varsa onu halledersin yoksa günler geçmez 🙈 regl gecikince inşallah testini yapıverirsin garanti olur. 🙏🏼

X