Bu Dertten Yıldım, Bıktım, İllallah Getirdim 😢

Çok geçmiş olsun okurken içim sızladı..Burdan bulduğum ve ıyıkım olan dr tavsıyesı verırım arastırabılırsın ama hangı sehırdesın bılmıyorum.Rahatsızlığım baskaydı benım ama bılgısı tecrubesı ıcın ıstersen tavsıye edebılırım arastırırsın cnm
Tabii ki lütfen yazın ismini.

size bir ilaç tavsiyesi vermek istiyorum ama Türkiye’de bulubilirmisiniz bilmem
İlacın ismi flucosept içinde 4 adet var haftada bir tane alacaksın bir ay kullan umarım faydasını görürsün
Ben o ilaç sayesinde kurtuldum
Merhaba hangi hastalığa iyi geliyor o

Umarım çareyi bulursunuz. Çok zor bir şey çünkü, insan çok istese bile olaydan soğuyor. Evet, ben düzenli kullanımla kurtuldum (birkaç ay). Hala bazen oluyor ama sıklığı çok azaldı. Böyle durumlarda tekrar kremi kullanıyorum. Pozisyona da bağlı olduğunu fark ettim. Yaralanan bölgeyle sürtünmenin fazla olduğu pozisyonlarda artıyor.
Merhaba bi çözüm bulabildinşz mi ben de aynı dertten çıldırıyorum..

Umarım çareyi bulursunuz. Çok zor bir şey çünkü, insan çok istese bile olaydan soğuyor. Evet, ben düzenli kullanımla kurtuldum (birkaç ay). Hala bazen oluyor ama sıklığı çok azaldı. Böyle durumlarda tekrar kremi kullanıyorum. Pozisyona da bağlı olduğunu fark ettim. Yaralanan bölgeyle sürtünmenin fazla olduğu pozisyonlarda artıyor.
Ne kullandınız acaba..bende de bar aynı sorun çıldırıyorum resmen

size bir ilaç tavsiyesi vermek istiyorum ama Türkiye’de bulubilirmisiniz bilmem
İlacın ismi flucosept içinde 4 adet var haftada bir tane alacaksın bir ay kullan umarım faydasını görürsün
Ben o ilaç sayesinde kurtuldum
Merhaba..probleminiz vulvodini mi idi..yardımcı olur musunuz

ne kadar süreyle kullandın peki ve kurtulabildin mi? ben 5 temmuzda süleyman akhan'a gideceğim bakalım ne diyecek. 3 yıl oldu ve ben artık çok sıkıldım.
ne kadar süreyle kullandın peki ve kurtulabildin mi? ben 5 temmuzda süleyman akhan'a gideceğim bakalım ne diyecek. 3 yıl oldu ve ben artık çok sıkıldım.
Merhaba,bi çözüme ulaşabildiniz mi durumunuz bedir ..ben de bi çözüm aarayışındayım..yardımcı olabilir misiniz

Merhaba aynı sorun bende de var :KK43: aynı bölgede aynı çatlak ve zmaan zaman kanıyor da. Lütfen bana da özelden size iyi gelen bir tedavi oldu ise yazabilir misiniz 🙏🏻

Merhaba kızlar Vulvar vestibulit sendromu eğer doktorunuzun uzmanlık alanı değilse direk vajinismus olarak tanı konuluyor. İlişki esnasında yanma, şiddetli ağrı, batma hissi gibi belirtiler gösteriyor bu sendrom. Çapa Tıp Fakültesi Prof. Dok. Funda Güngör Uğurlucan hocama muayene için gittiğimde bana bu teşhisi koydu yarım saat süren bir muayene sonucunda. Uymam gereken dikkat etmem gereken şeyleri sıraladı ve eczanede hazırlanması için bir krem yazdı. Tedavi sürecim devam ediyor. 1 ay sonra tekrar gideceğim kendisine. Funda hocam o kadar ilgili o kadar nazik davrandı ki bütün korkularımı yıktı iyi ki buldum onu. İnşallah tedavim olumlu sonuçlanır çünkü gerçekten berbat bir durum:KK43: Sizlere de acil şifalar diliyorum.

Merhaba kızlar Vulvar vestibulit sendromu eğer doktorunuzun uzmanlık alanı değilse direk vajinismus olarak tanı konuluyor. İlişki esnasında yanma, şiddetli ağrı, batma hissi gibi belirtiler gösteriyor bu sendrom. Çapa Tıp Fakültesi Prof. Dok. Funda Güngör Uğurlucan hocama muayene için gittiğimde bana bu teşhisi koydu yarım saat süren bir muayene sonucunda. Uymam gereken dikkat etmem gereken şeyleri sıraladı ve eczanede hazırlanması için bir krem yazdı. Tedavi sürecim devam ediyor. 1 ay sonra tekrar gideceğim kendisine. Funda hocam o kadar ilgili o kadar nazik davrandı ki bütün korkularımı yıktı iyi ki buldum onu. İnşallah tedavim olumlu sonuçlanır çünkü gerçekten berbat bir durum:KK43: Sizlere de acil şifalar diliyorum.
Merhaba, geçmiş olsun. Rica etsem hazırlanan kremin adını ve içeriğini yazar mısınız? Bir de Funda hanım ameliyat önermedi mi?

Merhaba, geçmiş olsun. Rica etsem hazırlanan kremin adını ve içeriğini yazar mısınız? Bir de Funda hanım ameliyat önermedi mi?
Merhaba, teşekkür ederim. Hayır ameliyat önermedi verdiği krem karışımını 1 ay kullanmamı söyledi eğer gelişme kaydedemezsek ağız yoluyla ilaç alacağımı söyledi. Kremin bir adı yok reçete de iki tane birleşen yazıyor. Burada yazmam uygun olmaz diye düşünüyorum. Özelden mesaj atacağım.

Merhaba ben de aynı dertten müzdaribim. Hem ilişkiden sonra, hem de gün içersinde bazen üzerine bile otururken yanma yapıyor.Bildiğiniz idrar yolları gibi oluyor yanmam. Doktorum kuruluktan olduğunu söylüyor ama ben emin değilim. Benim de erken menapoza girmemle başladı ama yuvam bile yıkılma noktasında şu an. Bana da yardım ederseniz sevinirim.

normal kayganlaştırıcılar beni çatır çatır yaktı maalesef. bu en son aldığım jel kadın vajina ph'yla aynı. o yüzden hiçbir problem yaratmıyor çok şükür bir bu iyi geldi yani! ☺ dediğiniz gibi belki de aman temiz olsun demek de pek iyi değildir...
kocama keçiboynuzu yedirip içiriyorum 😅
bu arada yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Hangi jeli kullqndınız?

Sizi çok iyi anlıyorum. O kesik bende oluyordu ve onun yanmasıNı sizin konuyu okurken hissettim 😬 ben çok merhem kullandım, çok doktor gezdim kimse önemsemedi ve sonunda bir doktor orası kesile kesile aşınacak zamanla dedi. Öyle olmadı. İlişkşye 1 ay ara verince tekrar derin bir kesil oluşuyordu. Sonrasında boşandım zaten şimdi ne olur bilemem. Ayrıca eşinizin genital bölgesinde siğil olmamaı onda virüs olmadığı anlamına gelmez. Taşıyıcı olup size de bulaştırabilir. Genital siğil tedavi ile geçmez. Söner. Sonra bir anda tekrar çıkar. Ara ara muayene olun
Boşandıktan sonra da yanmanız oluyor mu. Ben de çok dertliyim eşimle bu sebepten inanın aram bozuldu. Bende çatlak yok yanma var şifdetli. Nolur yardımedin

X