Bu durumu yaşayan var mı

Arkadaşlar,eşimle yeni evliyiz 3 ay oldu.Esimle birlikte oluyoruz ama boşalamıyoruz ne o ne ben kafayı yemek üzereyim sorun nerede bilmiyorum.
Bazen bir şey hissetmiyorum birleşme sırasında çok fazla ıslanıyorum acaba sorun o mu diye düşünüyorum eşime sordum o da sanki boşluktaymışım gibi oluyor diyor.Genisleme falan olduğunu düşünmüyorum çünkü ilk kez yaşıyorum.
Kafamı çok takıyorum eşimin benden önce birlikteliği de olmuş ama bosaliyormus yani bir sorun olmadan.
Sorun ıslaklık mı diye düşünmekten kafayı yiyeceğim herhalde çünkü çok fazla oluyor.
Ne yapmam gerek bilmiyorum
Her pozisyonda his farklı olur başka pozisyonlar denedinizmi?

Evet çok aşırı oluyor çarşaf batıyor o derece :/
İlk 3,4 dakika güzel sonra hissedemiyorum diyor anlamsız geliyor bana da islakliktan dolayı olduğunu düşünüyorum bende vajinamin geniş olduğunu düşünmüyorum sordum dar olduğunu söyledi
Çok zevk alırsanda öyle olur belki sen farketmiyorsundur öyle olduğu zaman biraz ara verip sevişip biraz kuruduktan sonra devam edebilirsin

Çok zevk alırsanda öyle olur belki sen farketmiyorsundur öyle olduğu zaman biraz ara verip sevişip biraz kuruduktan sonra devam edebilirsin
O şekilde de denemeyi düşünüyorum kurulayıp ya da fazla islanmasina izin vermeden on sevismeyi kısa tutup bir de o şekilde denemek istiyorum aşırı derecede kafaya taktım bu durumu
Doggy çok seviyor ama benim canım fazla acıyor onda :KK43:
daha önceki ilişkisinde olurken bende neden olmuyor diye düşünmekten delirmek üzereyim

Eşinin eski iliskisinde de kaplan olduğunu sanmam. Nasılsa kanitlayamayacak tabii ki "onda sorun yoktu" diyecek. Kimse aksini iddia edip "ulan hayvan madem sorunun vardı niye çözmeden evlendin" kavgası yapmak istemez .
Bu arada kondomla bosalamiyor olabilir mi? Bu da yaygın bir sorun. Eğer öyleyse sen hap kullan, adam kondomsuz olsun, belki sorun çözülür.
Ayrıca konu ne olursa olsun problem sendeymis gibi davranmasına sakin izin verme.
Adamın bosalmasindansa kendine odaklan. Madem işi bitmiyor kendini ellemeden seni tatmin etmeye uğraşsın sonra bitirsin :)

3atlik evli birinde genişleme olmaz.Cok ıslaklık his kaybı yapiyorsa sende kurula çarşaf veya bezle ilişki öncesi,eşiniz heyecenlaniyor erekte olamıyor yada mastürbasyon alışmış size topu atıyor olabilir.Pozisyon olarak makas,doggy,ters kovboy,flatiron,valedictorian pozisyonlari daha çok hissediriyor.

Eşinin eski iliskisinde de kaplan olduğunu sanmam. Nasılsa kanitlayamayacak tabii ki "onda sorun yoktu" diyecek. Kimse aksini iddia edip "ulan hayvan madem sorunun vardı niye çözmeden evlendin" kavgası yapmak istemez .
Bu arada kondomla bosalamiyor olabilir mi? Bu da yaygın bir sorun. Eğer öyleyse sen hap kullan, adam kondomsuz olsun, belki sorun çözülür.
Ayrıca konu ne olursa olsun problem sendeymis gibi davranmasına sakin izin verme.
Adamın bosalmasindansa kendine odaklan. Madem işi bitmiyor kendini ellemeden seni tatmin etmeye uğraşsın sonra bitirsin :)
Bencil biri değil beni öyle bırakmaz asla ama iste o şekilde birleşme anında bosalamamak üzüyor daha yaşayamadık bunu :KK43:
Kondom kullanmadık

Çarsaf ıslancak kadar ıslaklık bana biraz fazla geldi. O derece ıslaklık da adam da haklı olabilir
Hiç abartma yok çarşafa kadar ıslanıyor bende çok memnun değilim bu durumdan
His kaybı gerçekten oluyor sanırım bazen ben bile bir şey hissedemiyorum

3atlik evli birinde genişleme olmaz.Cok ıslaklık his kaybı yapiyorsa sende kurula çarşaf veya bezle ilişki öncesi,eşiniz heyecenlaniyor erekte olamıyor yada mastürbasyon alışmış size topu atıyor olabilir.Pozisyon olarak makas,doggy,ters kovboy,flatiron,valedictorian pozisyonlari daha çok hissediriyor.
Kurulayıp deneyeceğim bir de o şekilde de olmazsa sorun bende değildir yani acayip gerildim :/

Yani ilk kez eşimle yaşıyorum geniş olma ihtimalini hiç düşünmedim kendisine sordum dar diyor ama işte inanılmaz derecede ıslaklık oluyor
Çok can sıkıcı :KK43:
Kızım sen ne diyorsun Allah aşkına.arzular şelale, sırılsıklam, sonsuz zevkle, aşırı sağlıklı bir şekilde sevişmeye hazır bomba gibi bir kadınsın.bir de can sıkıcı diyorsun.bu yaşta ne bu bilgisizlik bu konularda.rica ederim kendine gel.

Kızım sen ne diyorsun Allah aşkına.arzular şelale, sırılsıklam, sonsuz zevkle, aşırı sağlıklı bir şekilde sevişmeye hazır bomba gibi bir kadınsın.bir de can sıkıcı diyorsun.bu yaşta ne bu bilgisizlik bu konularda.rica ederim kendine gel.
Neden bir türlü sonuca varamıyoruz artık eksikliği kendimde aramaya başladım 😢

X