Bu Düşünce Normal mi?

Aslında sorun benim ondan daha fazla şey bilmem hani kapasite yarıştırsak açık ara farkla birinci olurum. Sadece sayılarla anlasamiyorum ve bu mesleği yapmak istemiyorum ama nerdee garanti meslekmis ben aptallik etmeye doymazmisim
Sidik yarıştırmak gibi bir şey o zaman
:KK12: çok saçmalamiş canim kusura bakmada . Madem o akilli sen Aptal ol.... Kişi kendini nasil bilirse karşisindakinide öyle bilirmiş :dondurma:

Yazını okuyunca en çok gözüme batan artık bıkman,sinirlerinin yıpranması ve cinnet geçirmeye yaklaşman oldu.Benim önerim bir mektup veya mail yaz.İşlerini küçümsemesini,ben ben ben demesini,hepsinden önce onunla konuşup anlaşmanın imkansız hale geldiğini sürekli inat ettiğini yaz.bunu gerekirse bin kere okusun senin karşına bin kere gelip aynı şeyleri söylete söylete çıldırtacağına.Yüzyüze de konuşabilirsin ama temelde konu çalışman veya girdiğin belli bir işyeri olmasın sana saygısı olsun yani konuyu saptırmasın.Bu tarz konular tekrar tekrar tartışıldıkça insan cinnet geçiriyor anlıyorum seni canım
Defalarca karşıma aldım konuştum hatta ciddi ayrılık konuşması dahi yaptım ayrıldım da.
Bencilliğini kabul ediyor.ben senin iyiliğini düşünüyorum garanti meslek olduğu için söylüyorum yorulma diye diyorum bunlar da bahanesi aslında mesele kesinlikle bu değil
Böyle olsa dahi bu üslupla mi söylenir kibar kibar yapamayacağımi istemediğimi söyledim hakaret etmek yerine tamam dese konu kapanacak

Bu yorumdan sonra yazdıklarını da okudum.
Bir senelik bile memur olmayan birinin ev araba almasi mumkun degil! Benden önce ya da benle ayni zamanda memur olanlarin icinde ev araba alanlar da var ama hepsi hala kredi ödüyor yani hic bir sey onun dediği gibi degil madem alin teri ile gelmiş sor bakalım 40binlik arabayi yeni memur nasil alirmis? Muhasebe bilgisini sana sunsun :) hey Allahim yaa valla ben bile sinir oldum
Hayatı taniyorum diyormus bir de...
Ileride torpille, birinin hakkini yiyerek iyi yerlerde olacagima emegimle calisip aza kanaat ederim daha iyi demelisin bosver ayril gitsin amac mutluluksa hayatta, boyle adamların kahrini cekmeye gerek yok
O kadar küçük biryerde yaşıyoruz ki ayrilsam dahi kurtuluş yok takıntılı bana sevmek falan değil bu eminim gerçekten seven bir insan böyle laflar edemez sevdiği insana.
Ayrılıyorum gitmiyo,normal davransam insan gibi davranışı haketmiyo
Beni de yıprattı bu yaşımda daha evlenmeden o yüzden keşke diyorum bu sene atansam farklı bir şehre gidio yerlessem

O kadar küçük biryerde yaşıyoruz ki ayrilsam dahi kurtuluş yok takıntılı bana sevmek falan değil bu eminim gerçekten seven bir insan böyle laflar edemez sevdiği insana.
Ayrılıyorum gitmiyo,normal davransam insan gibi davranışı haketmiyo
Beni de yıprattı bu yaşımda daha evlenmeden o yüzden keşke diyorum bu sene atansam farklı bir şehre gidio yerlessem
madem takintili sen de olayı ailene taşı ve bu adamin seni ayrilmak istediğin halde pesini bırakmadigini anlat çünkü boyle devam ettikçe psikolojin bozulacak

X