Bu kızın peşine düşsem mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Ben biliyordum böyle olacağını. O kadar sinirliyim ki gidip kızı bulup boğasım var tam bi cadolozmuş zaten ben anlamıştım içime sinmiyordu bitti de. Bi kız vardı demiştim ses atıp duruyor gece cevap verince tavırlanıyor çok ses attın desem tavirlaniyor kendi kendine gelin güvey oluyor. Bana geçen gün instagramdam tanıştığı kişileri anlatıyor hepsine yol verdim bilmem ne demiş bende artık usandigim için bunun dert yanmalarindan triplerinden herkes beni çekemiyor herkes bana tavırlı sanki dünya da bi o varmış gibii hallerinden zaten içime sinmeyen şeyler vardı o kıza karşı tamda öyle pldu. Şimdi bu bana anlattı anlattı birkaç kişiye yol vermiş neyse bende buna cevap vermedim buaralar çok depresyonda gibiyim kendi halime düşmüşüm. Cevap vermedim seslerine durum paylaşmış ona cevap verdim soru sordum daha doğrusu baktım cevap vermemiş sonra buna yazdım ki he dedim demek ki ona nerdesin kış sesin çıkmıyor dedim hee dedim ben cevap vermeyince seslerine sende bana cevap verme tenezzülünde mi bulunmadın yazdım. Baktım triplerde çocukça hareketlerin var dedim ona bundan sonra delirdi bu salak salak konuşuyorsun saçma salak sorular soruyorsun beni takmıyorsun beni takmıyorsun rahatsizsan yazma bilmem ne 3 tane de ses atmış en sonunda da ben bi ikk şey yazdım asla hakaret etmedim baktım salaksın aptalsın karaktersizsin hakkımı helal etmiyorum kendine bak kendin gibilerle takil Allaha havale ediyorum seni bir sürü şey saydirmis sonrada her yerden engellemiş😂 Ya baktım bu delleniyor sadece dedim ki o delirmiş gibi yazdığı yazılardan sonra dünya bir tek senin mi etrafında dönüyor zaten bi seni çekemiyor kimse bi seninle uğraşıyor kendi kendine tavirlardasin yazdım. Şuan o kadar sinirliyim ki gidip arayıp ağzıma geleni söyleyesim var ama bilemedim sms den bile yazabilirim yani de wpden engelledi SMS den yazılır mı bilmiyorum. Hakketti ama sürekli kendisi anlatacak ben dinleyecem işim var desem hayır en basiti ses atma müsait değilim desem trip atacak bi kız ruh hastasıydı ya Allah bi daha böylesiyle karsilastirmasin kimseyi de böyle yapmasın

images (7).jpeg

Ben biliyordum böyle olacağını. O kadar sinirliyim ki gidip kızı bulup boğasım var tam bi cadolozmuş zaten ben anlamıştım içime sinmiyordu bitti de. Bi kız vardı demiştim ses atıp duruyor geçe cevap verince tavırlanıyor çok ses attın desem tavirlaniyor kendi kendine gelin güvey oluyor. Bana geçen gün instagramdam tanıştığı kişileri anlatıyor hepsine yol verdim bilmem ne demiş bende artık usandigim için bunun dert yanmalarindan triplerinden herkes beni çekemiyor herkes bana tavırlı sanki dünya da bi o varmış gibii hallerinden zaten içime sinmeyen şeyler vardı o kıza karşı tamda öyle oldu. Şimdi bu bana anlattı anlattı birkaç kişiye yol vermiş neyse bende buna cevap vermedim buaralar çok depresyonda gibiyim kendi halime düşmüşüm. Cevap vermedim seslerine durum paylaşmış ona cevap verdim soru sordum daha doğrusu baktım cevap vermemiş sonra buna yazdım ki he dedim demek ki cevap
vermeyince seslerine sende bana cevap verme tenezzülünde bulunmadın yazdım. Baktım triplerde çocukça hareketlerin var dedim ona bundan sonra delirdi bu salak salak konuşuyorsun saçma salak sorular soruyorsun beni takmıyorsun beni takmıyorsun rahatsizsan yazma bilmem ne 3 tane de ses atmış en sonunda da ben bi ikk şey yazdım asla hakaret etmedim baktım salaksın aptalsın karaktersizsin hakkımı helal etmiyorum kendine bak kendin gibilerle takil Allaha havale ediyorum seni bir sürü şey saydirmis sonrada her yerden engellemiş😂 Ya baktım bu delleniyor sadece dedim ki o delirmiş gibi yazdığı yazılardan sonra dünya bir tek senin mi etrafında dönüyor zaten bi seni çekemiyor kimse bi seninle uğraşıyor kendi kendine tavirlardasin yazdım. Şuan o kadar sinirliyim ki gidip arayıp ağzıma geleni söyleyesim var ama bilemedim sms den bile yazabilirim yani de wpden engelledi SMS den yazılır mı bilmiyorum. Hakketti ama sürekli kendisi anlatacak ben dinleyecem işim var desem hayır en basiti ses atma müsait değilim desem trip atacak bi kız ruh hastasıydı ya Allah bi daha böylesiyle karsilastirmasin kimseyi de böyle yapmasın
Siz kaç yaşındasınız ?

Madem biktiniz ve attigi seslere yanit vermediniz durumuna neden yaziyorsunuz? Zaten size yem olsun diye atmistir o durumu, siz de yemişsiniz o da laflari saydirip engellemiş. Firsat vermeseydiniz.
Ben kasten cevap verdim zaten öyle tepkiler vereceğini az cok tahmin ettim tanıdım onu. Yemek yiyordum o ara dedim biraz daha sabrımı sinasin susmayacam korkudan yemek yememi bile beklemeden engel atmış tırsak

İçinizdeki öfkeyi ve hayal kırıklığını anlıyorum ve bu zor zamanlarda sakin kalmak gerçekten zor.
Sizin duygularınızı ifade etmek ve kendinizi korumak önemlidir. Ancak, bu tür bir durumda karşı tarafa saldırgan bir şekilde yaklaşmak, genellikle sorunları daha da kötüleştirebilir ve size zarar verebilir. Bu nedenle, duygularınızı ifade ederken olgun ve yapıcı bir şekilde iletişim kurmaya özen göstermek önemlidir.

İçinizdeki öfkeyi ve hayal kırıklığını anlıyorum ve bu zor zamanlarda sakin kalmak gerçekten zor.
Sizin duygularınızı ifade etmek ve kendinizi korumak önemlidir. Ancak, bu tür bir durumda karşı tarafa saldırgan bir şekilde yaklaşmak, genellikle sorunları daha da kötüleştirebilir ve size zarar verebilir. Bu nedenle, duygularınızı ifade ederken olgun ve yapıcı bir şekilde iletişim kurmaya özen göstermek önemlidir.
Ben çok sinirli yapıda biriyim zaten anksiyete var ve sinir de var haliyle ondan kaynaklı bi de yaşadıklarımdan kaynaklı sinirimi öfkemi atamazsm çıldırıyorum. Burda herkes çok soru soruyorum diye sanırım rahatsız oluyor da başka kimseye anlatamıyorum buraya anlatsam buradakiler de istemiyor yani kısacası çok yalnızım. Dertleşecek kimse yok belki de herkes yalnızdır herkesin derdi vardır bilmiyorum ama yasitlarma göre böyle olmaması lazımdı. O kıza gelecek olursak inanın tek kaşık su da boğasım ama hiç kendimi küçük düşürmeye mecalim yok. Zaten bir insanın karakteri kavga anında belli oluyor ona hakaret etmediğim halde bana salak karaktersiz diyebiliyorsa ciddi anlamda karaktersizin kendisidir de haberi yoktur

Sana cevap verdigimi hatırlamıyorum he cevap vermeyince tekrardan yazma gereksinimi duymuşsunuz niye ?

Ben çok sinirli yapıda biriyim zaten anksiyete var ve sinir de var haliyle ondan kaynaklı bi de yaşadıklarımdan kaynaklı sinirimi öfkemi atamazsm çıldırıyorum. Burda herkes çok soru soruyorum diye sanırım rahatsız oluyor da başka kimseye anlatamıyorum buraya anlatsam buradakiler de istemiyor yani kısacası çok yalnızım. Dertleşecek kimse yok belki de herkes yalnızdır herkesin derdi vardır bilmiyorum ama yasitlarma göre böyle olmaması lazımdı. O kıza gelecek olursak inanın tek kaşık su da boğarım ama hiç kendimi küçük düşürmeye mecalim yok. Zaten bir insanın karakteri kavga anında belli oluyor ona hakaret etmediğim halde bana salak karaktersiz diyebiliyorsa ciddi anlamda karaktersizin kendisidir de haberi yoktur
Başka bir üye cevap vermiş onun cevabını yeterli bulduğunu varsaydım diyelim 😄😄

Öncelikle, duygularını inkar etme veya bastırma eğiliminde olma. Anksiyete ve öfke gibi duygular normaldir ve geçici olabilir. Onları kabul etmek, bunlarla başa çıkmanın ilk adımıdır.

Öncelikle, duygularını inkar etme veya bastırma eğiliminde olma. Anksiyete ve öfke gibi duygular normaldir ve geçici olabilir. Onları kabul etmek, bunlarla başa çıkmanın ilk adımıdır.
Ben çok sinirli yapıda biriyim zaten anksiyete var ve sinir de var haliyle ondan kaynaklı bi de yaşadıklarımdan kaynaklı sinirimi öfkemi atamazsm çıldırıyorum. Burda herkes çok soru soruyorum diye sanırım rahatsız oluyor da başka kimseye anlatamıyorum buraya anlatsam buradakiler de istemiyor yani kısacası çok yalnızım. Dertleşecek kimse yok belki de herkes yalnızdır herkesin derdi vardır bilmiyorum ama yasitlarma göre böyle olmaması lazımdı. O kıza gelecek olursak inanın tek kaşık su da boğasım ama hiç kendimi küçük düşürmeye mecalim yok. Zaten bir insanın karakteri kavga anında belli oluyor ona hakaret etmediğim halde bana salak karaktersiz diyebiliyorsa ciddi anlamda karaktersizin kendisidir de haberi

Sevgiliniz mi bu kisi? Bayaği sevgili tribi atmissiniz karsilikli, anlayamadim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X