Bu nasıl bir uyku hali ?

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
4.639
6.241
5 haftaligim henüz kese falan görmedik pazartesi insallah.Mide bulantisi falan o kadar olmadi ama kafam kalkmiyor isten eve geliyorum yatıs direkt ilgilenmem gereken bir cocugum daha var gözüm kapalı oynuyorum resmen.Sabah ise geldigimden beri gözüm acılmıyor islere zor odaklanıyorum iyice yorgunluk çökünce patronum gördü git misafirhanede 1 2 saat dinlen istersen dedi sagolsun oradayim uzandim 1 saat kadar uyumusum simdi kalkacagim nasıl bir uyku bu yaa nasıl enerjik olabilirim ? Adamin iyi niyetini suistimal etmek istemiyorum.Siz de böyle misiniz ? Bu 3.hamileligim hic böyle oldugumu hatirlamiyorum

5 haftaligim henüz kese falan görmedik pazartesi insallah.Mide bulantisi falan o kadar olmadi ama kafam kalkmiyor isten eve geliyorum yatıs direkt ilgilenmem gereken bir cocugum daha var gözüm kapalı oynuyorum resmen.Sabah ise geldigimden beri gözüm acılmıyor islere zor odaklanıyorum iyice yorgunluk çökünce patronum gördü git misafirhanede 1 2 saat dinlen istersen dedi sagolsun oradayim uzandim 1 saat kadar uyumusum simdi kalkacagim nasıl bir uyku bu yaa nasıl enerjik olabilirim ? Adamin iyi niyetini suistimal etmek istemiyorum.Siz de böyle misiniz ? Bu 3.hamileligim hic böyle oldugumu hatirlamiyorum
benim de bu 3. gebeliğim diğer ikisi düşükle sonuçlandı maalesef ama gebe olduğum süreçlerde hep uyuyordum kafam hiç kalkmıyordu. en fazla bu gebeliğimde ilerledim 9+4üz. 5. haftalarda hiiiiç kafam kalkmıyordu ama şuan daha iyiyim sanırım zamanla geçiyor. ama özellikle keşfettiğim bir şey var benim yemek saatlerim ve besinlerim çok düzensiz. hafif haşlanmış sebzeler, yoğurt, meyve bu grupları tükettiğimde daha dinç oluyorum. o yüzden evde bol bol brokoli, havuç, karnabahar bulunduruyorum. Bilimsel bi açıklaması var mı bilemem ama beslenmenize dikkat edin diye minik bi tavsiyede bulunabilirim biraz da olsa uykuma ve vücut direncime etkisini gördüğm ben :) bu arada hayırlı olsun gebeliğiniz :) <3

X