BU PLATFORM HAKKINDA …

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki sen bilirsin. Ben sadece uyardım. Beni ilgilendiren bir durum yok zaten. Hakaret ettiğin üyeyle senin aranda artık bundan sonrası. Kolay gelsin ne diyeyim.
Ya kimsiniz de beni uyarıyorsunuz ? Ne vasıfla yazmayın yorum atmayın dedikçe yorumda bulunuyorsunuz , sabırlar ihsan eyliyorum kendime . Hiç mi laftan anlamazsınız ? Hanımefendi Aloooo KONUMA YORUM ATMAYIN .

Burası insanların gerçek düşüncelerini, iç sesini yansıttıkları bir yer aslında. Bu konuyu okuyunca neden bu kadar kızdınız diye diğer konunuza baktım. Yani muhtemelen o konuyu dışarda birine anlatsanız onlar da içinden yazılan yorumlar gibi şeyler söyler ancak dışından bunları söyleyemez. Burada insanların düşüncelerini sansürsüz öğreniyosunuz
🙃

Burası insanların gerçek düşüncelerini, iç sesini yansıttıkları bir yer aslında. Bu konuyu okuyunca neden bu kadar kızdınız diye diğer konunuza baktım. Yani muhtemelen o konuyu dışarda birine anlatsanız onlar da içinden yazılan yorumlar gibi şeyler söyler ancak dışından bunları söyleyemez. Burada insanların düşüncelerini sansürsüz öğreniyosunuz
🙃
Elbet ki saygım sonsuz , ama beni en çok sinirlendiren şey sözlüme kadar laf atıldı adam sana iyi dayanıyor adama sabır versin Allah vb vb vb , o kadar çok tahrik edici yorum yapıldı ki , yani ben insanları anlamıyorum ellerine bunu yapınca ne geçiyor , düşüncelerin yanlış deyip geçseler başım gözüm üstüne ama beni tanımadan bunları yapmaları çok rahatsız edici .

Elbet ki saygım sonsuz , ama beni en çok sinirlendiren şey sözlüme kadar laf atıldı adam sana iyi dayanıyor adama sabır versin Allah vb vb vb , o kadar çok tahrik edici yorum yapıldı ki , yani ben insanları anlamıyorum ellerine bunu yapınca ne geçiyor , düşüncelerin yanlış deyip geçseler başım gözüm üstüne ama beni tanımadan bunları yapmaları çok rahatsız edici .
İşte ben de diyorum ki o konuyu günlük hayatınızda birine anlatsanız: sözlüm tamircinin yanında telefonumu açmadı bunu sorun ettim deseniz o kişiler de içlerinden sözlünüze sabır diler emin olun.

Hatta içlerinden dilemekle kalmaz arkanızdan da dedikodunuzu yaparlar. Nitekim çok rastladım günlük hayatta bu tarz şeylere. Direkt duymak size ağır gelmiş ama emin olun bu platformla ilgili değil dışarda birçok kişi de aynı şeyleri söyler hakkınızda 😬 he burda yüzünüze söyleniyor fark bu

Diğer konunuza yazmıştım, burada bazı arkadaşlar bugün kime bulaşsam kiminle kavga etsem diye giriyor foruma. Sükunetinizi koruyun ve polemiğe girmeyin. Bilmem kimi banlattım diye geyik çeviren bile var burada. Yani mevzu sizinle ilgili değil, bazı insanların kendi içinde yaşadığı mutsuzluğu buraya kusması mevzusu...

Merve gülüyorsun ama senin açtığın "ikinci çocuğu yapsam mı" konusuna kopmuştum ama kalkıp bize ne git kocana sor bunu demedik. Yani ağzımıza her geleni püskürtmek maharet değil. Bu arada orda kastettiğim sen değilsin genel bir durum bu..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X