Saç Rengi ve Saç Boyama Bu saçın üstüne kumral 7.0 nasıl olur

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar saçlarım şuan bu renk. Ön dipler baya bakır. Ama altlar daha sarı. En son açıcı ile açtım üstüne altın kahve 6.31 di galiba ama (pek beğenmeyince) üstüne 7.1 boyamıştım aktıkça böyle oldu 1 buçuk ay fln oldu. Eşitlemek için 7.0 boyasam nasıl olur .

Eklentiler

• 20210819_175641.jpg
    20210819_175641.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleme:
Kızlar saçlarım şuan bu renk. Ön dipler baya bakır. Ama altlar daha sarı. En son açıcı ile açtım üstüne çarpıcı bakır(pek beğenmeyince) üstüne 7.1 boyamıştım aktıkça böyle oldu 1 buçuk ay fln oldu. Eşitlemek için 7.0 boyasam nasıl olur .

Buarada iki resimde de net renk görünmüyorr yaa. açık olan flaşlı ve saçımın arka bölümü ama bu kadar canlı renk değil daha soluk akmış boya, diğeri gündüz çektim ve ön bakırlık olan bölüm
7 kapatmaz gibi geliyor bana. Ayni tona yakin saclarimi 7.1 ile 5.0 karıştırıp boyadim. Hala kızıl yansiyor. Sadece 7.1 kapatmaz diye düşünüyorum.

7 kapatmaz gibi geliyor bana. Ayni tona yakin saclarimi 7.1 ile 5.0 karıştırıp boyadim. Hala kızıl yansiyor. Sadece 7.1 kapatmaz diye düşünüyorum.

7 kapatmaz bence de, belki 6 kapatir. 6 ile 7.1 karistirabilirsin hatta 7.11
Çok teşekkür ederim kızlar, peki açıcı ile tekrar tüm saçımı tam sarıya kadar açıp 7.0 sürsem güzel bi kumral elde edebilir miyim? Doğal bi kumral yapıp uclara ve aralara da sarı boyayla renk atmak istiyordum geçenlerde kuzenime yaptık baya hoşuma gitti ama onun saçı doğal açık kumral hatta güneş deniz derken de açılmış baya sıcak tatlı bi renk:110:

Kızlar saçlarım şuan bu renk. Ön dipler baya bakır. Ama altlar daha sarı. En son açıcı ile açtım üstüne altın kahve 6.31 di galiba ama (pek beğenmeyince) üstüne 7.1 boyamıştım aktıkça böyle oldu 1 buçuk ay fln oldu. Eşitlemek için 7.0 boyasam nasıl olur .

Buarada iki resimde de net renk görünmüyorr yaa. açık olan flaşlı ve saçımın arka uç bölümü ama bu kadar canlı renk değil daha soluk akmış boya, diğeri gündüz çektim ve ön bakırlık olan bölüm

Benim saçlarım yıllarca kızıldı , kızıl çok zor kapanır ne boyansa alttan belli olur .

Saçlarımı kendim boyadım ve kızılım tamamen gitti . Tabii ki iki sene falan sürdü , sabır gerekiyor .

Küllü kumral ile boyamalısınız , başında küllü yazsın mutlaka .

Fakat boya numarası sonra da . 4 , .5 , .6 yazanlarla boyarsanız kızıl kapanmaz . İçlerinde kızıl , bakır ton var hepsinin .

Benim saçlarım yıllarca kızıldı , kızıl çok zor kapanır ne boyansa alttan belli olur .

Saçlarımı kendim boyadım ve kızılım tamamen gitti . Tabii ki iki sene falan sürdü , sabır gerekiyor .

Küllü kumral ile boyamalısınız , başında küllü yazsın mutlaka .

Fakat boya numarası sonra da . 4 , .5 , .6 yazanlarla boyarsanız kızıl kapanmaz . İçlerinde kızıl , bakır ton var hepsinin .
Aslinda benim şuan çok yoğun kızıllık yok, nasıl desem karamel bakır gibi , açık kahve bal gibi bi ton:)çok teşekür ederim. 7.0 almıştım ama şuanlık elimde kaldı sanırım

Aslinda benim şuan çok yoğun kızıllık yok, nasıl desem karamel bakır gibi , açık kahve bal gibi bi ton:)çok teşekür ederim. 7.0 almıştım ama şuanlık elimde kaldı sanırım

7.1 küllü kumralla karıştırın , kalmaz elinizde :)

Kızıl , kahve , bakır bunların hepsinin kapanması için yani kurtulmak için bir süre küllü boyamanız gerekiyor .

7.1 küllü kumralla karıştırın , kalmaz elinizde :)

Kızıl , kahve , bakır bunların hepsinin kapanması için yani kurtulmak için bir süre küllü boyamanız gerekiyor .
Tekrar merhaba kusura bakmayın çok sordum, ben bu elimdeki 7.0 'ı, 8.1 açık kumral ile karıştırsam bu saçın üstüne nasıl olur sizce? Önler daha bakır bu bakırlığı eşitler mi hepsi aynı renk olur mu.
İçine mercimek tanesi kadar da mavi boya katacağım turunculuğu alsın diye

Ben kendimde dediğiniz 7.0 ve 8.1 i karıştırıyorum , açık kumral oluyor . Fakat ben saçımdaki tüm bakır ve kızılları küllü boyayarak yok etmiştim . Mavi boya da hiç kullanmadım , sizin saç nasıl olur bilemeyeceğim :)

Ben kendimde dediğiniz 7.0 ve 8.1 i karıştırıyorum , açık kumral oluyor . Fakat ben saçımdaki tüm bakır ve kızılları küllü boyayarak yok etmiştim . Mavi boya da hiç kullanmadım , sizin saç nasıl olur bilemeyeceğim :)
Tekrar merhaba Merhaba benim saclarim resimdeki gibi bende palette 7.0 ile koleston 8.1 karistirdm ama ilk basta açık kestane gibi bisey oldu yikandikca baya akti ve resimdeki son hali. Ben bu tonu bozmak istemiyorum tam istedigim gibi oldu ama diplerim koyu kestane hatta siyah cikmaya basladi. Dipleri hangi renkle boyamalıyım sizce? Uçlardaki hafif sarılığı vs kapatmak istemiyorum dipleri 8.0 ile boyasam tutar mi, rengini kirar mi. siz dip boyanizi ne sekilde yapiyorsunuz acaba

Eklentiler

• Screenshot_20211009-211040_Gallery.jpg
    Screenshot_20211009-211040_Gallery.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 124
X