Diplerinde beyazlik olanlar saclariniza nasil paket attiriyorsunuz?

bboobbeepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
362
340
30
Merhabalar,

Fotoğrafta gördüğünüz gibi diplerim 5 cm kadar kendi sacim koyu kahve ayni zamanda beyazlarim var. Boy ve uclari ise baya cirkin turuncumsu/bakirimsi kahve.

Istedigim ise aralarda tatli sarilar, acık tonlu bir sac.

Şimdi sizce saç nasıl istediğim saça çevrilir? Asıl sorun diplerim çünkü beyazlarım var. Sizce dip boyası mı yapmak gerekir kahve tonlarına ilk? Ben düşündüm ki 7.11 extra küllü kumral a tüm saçımı boyayayım, kuaföre de aralarına sarı paketler attırayım. Bir dahakine dibim geldiğinde de kuaföre sadece dip boyası yaptırırım, belki cila attırırım. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Eklentiler

• 3025090C-CFD7-4EBD-98EB-7ACB54677737.jpeg
    3025090C-CFD7-4EBD-98EB-7ACB54677737.jpeg
    188,7 KB · Görüntüleme: 70
Merhabalar,

Fotoğrafta gördüğünüz gibi diplerim 5 cm kadar kendi sacim koyu kahve ayni zamanda beyazlarim var. Boy ve uclari ise baya cirkin turuncumsu/bakirimsi kahve.

Istedigim ise aralarda tatli sarilar, acık tonlu bir sac.

Şimdi sizce saç nasıl istediğim saça çevrilir? Asıl sorun diplerim çünkü beyazlarım var. Sizce dip boyası mı yapmak gerekir kahve tonlarına ilk? Ben düşündüm ki 7.11 extra küllü kumral a tüm saçımı boyayayım, kuaföre de aralarına sarı paketler attırayım. Bir dahakine dibim geldiğinde de kuaföre sadece dip boyası yaptırırım, belki cila attırırım. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Benim saçımda aynı bu renkte dip boyam geldi.Bence bu rengi değiştirmeni tavsiye ederim.Acik kahve yaptırsnda sarı olsun.

X