Bu yıl okuduğumuz kitaplar

Feraceli

Nirvana
Pro Üye
9 Ocak 2015
19.037
79.049
Geçen yıl 35 kitap okumustum bu yıl 32 kitap okidum köyya hedefim 40 tı nerdeee:KK51:
1.İnsancıklar–Dostoyevski
2.Alaba–Güler yenilmez
3.Gündüzsefası–Sarah jio
4.Sefer name 2–Orhan Kural
5.Dünya kalemimin ucunda–Orhan kural
6.Efsane–İskender Pala
7.Kafa Kağıdı–Necip fazıl
8.Kürk mantolu madonna–Salahattin Ali
9.Semerkant–Amin Masalouf
10.Mart menekşeleri–Sarah jio
11.Pakistan yolculuğu–Özcan Yurdalan
12.Çocuk Sevgisi Uğruna–Betty Mahmudi
13.Leyla ile Mecnun–Fuzuli
14.Şah ve sultan–İskender Pala
15.Uçurtma avcısı–Khaled Hosseini
16.Yusuf ile Züleyha–Nazan Bekiroğlu
17.Manolya Kokulu Hikayeler
18.Katre-i Matem–İskender Pala
19–Aynı yıldızın altından–John green
20.Osmanlıdan Hikayeler–Cuma Vural
21.Leyla ile Mecnun–İskender Pala
22.Küçük Hafız·Osman Soyyiğit
23.Piruze–Sinan Akyüz
24.Piraye–Canan Tan
25.Handan–Ayşe kulin
26.Soğuk Kahvem–Ahmet Batman
27.Senden önce ben–jojo Moyes
28.Küçük Mucizeler Dükkanı–D.Macomber
29.Aşk–Elif Şafak
30.Mucizeler Dükkanına Dönüş–D.Macomber
31.Piruze Ve Oğulları–Sinan akyüz
32.Bin mühteşem Güneş–Khaled hosseini

Bu Yıl tanıdığıma,Tanıştığıma çok memnun olduğum yazarlar.İskender Pala,Khaled Hosseini oldu :KK68:

Okunacak daha çooook kitap var herkese mutlu boool bol okumalı yıllar dilerim:KK36::KK36:

Maalesef sayısını bilmiyorum,liste tutmuyorum .
Kaç yıldır aklımda liste tutmak var,bir türlü yapamıyorum.
Belki vikitapta tutarım. Onun dışında yeni bir deftere not edesim var.

Maalesef sayısını bilmiyorum,liste tutmuyorum .
Kaç yıldır aklımda liste tutmak var,bir türlü yapamıyorum.
Belki vikitapta tutarım. Onun dışında yeni bir deftere not edesim var.
Tut tut ben 2 yıldır tutuyorum cok iyi oluyor ben çoğu seyde tutuyorum :KK70: mesela 2016 da izlediğim filmler listesi,almak istediğim kitaplarlar listesi,İzlemek istediğim filmler listesi ohhooohh bir sürü :KK70:

Tut tut ben 2 yıldır tutuyorum cok iyi oluyor ben çoğu seyde tutuyorum :KK70: mesela 2016 da izlediğim filmler listesi,almak istediğim kitaplarlar listesi,İzlemek istediğim filmler listesi ohhooohh bir sürü :KK70:
Film defterim var. İzlediklerimi,izlemek istediklerimi yazıyorum.:KK70:
Kitap defterini bir türlü tamamlayamadım.Her zaman yarım. :-)

Irvın D. Yalom-Nietzsche Ağladığında
Irvın D. Yalom-Aşkın Celladı
Irvın D. Yalom-Divan
Irvın D. Yalom-Her Gün Biraz Daha Yakın
Irvın D. Yalom-Bugünü Yaşama Arzusu
M.E Thomas-Bir sosyopatın İtirafları
Gigi Vorgan, Gary Small-Bir Psikiyatristin Gizli Defteri
Huruki Murakami-İmkansızın Şarkısı

Ben maalesef böyle çok fazla aşk kokan kitapları sevmiyorum,kahraman tazeoglunuda aynı şekilde bilmiyorum ısınamadığım birşey var onlara karşı :KK43:

bana tamamen ticari amaçlı kitaplar gibi geldiği için inanılmaz itici buluyorum bu tür kitapları
ben bundan önceki kitabını okudum bu adamın kitabı yarım bırakabilsem bırakıcaktım ama huyum kurusun bırakamıyorum
artık adamın nasıl sevdiğini okumaktan içim şişti yeter ya artık une dedim yani rimantizmle falan alakası yok bunun bence ergenliğimde okusam belki beğenebilirdim ama hani bide yanında inst. , fyste falan khveyle foto çekiyolarya beni bitiriyo o çok matah bi kitapmış gibi........

bana tamamen ticari amaçlı kitaplar gibi geldiği için inanılmaz itici buluyorum bu tür kitapları
ben bundan önceki kitabını okudum bu adamın kitabı yarım bırakabilsem bırakıcaktım ama huyum kurusun bırakamıyorum
artık adamın nasıl sevdiğini okumaktan içim şişti yeter ya artık une dedim yani rimantizmle falan alakası yok bunun bence ergenliğimde okusam belki beğenebilirdim ama hani bide yanında inst. , fyste falan khveyle foto çekiyolarya beni bitiriyo o çok matah bi kitapmış gibi........
Suan tam benim hissetiklerimi yazdın altınadaimzamı atarım aynen çok ergimsi siirler çok itici geliyor bende o kadar zorlandım ki bitirecem diye hatta annem ne öyle oflaya poflaya okuyorsun diyordu bana :KK70: :KK70:

Suan tam benim hissetiklerimi yazdın altınadaimzamı atarım aynen çok ergimsi siirler çok itici geliyor bende o kadar zorlandım ki bitirecem diye hatta annem ne öyle oflaya poflaya okuyorsun diyordu bana :KK70: :KK70:
ya ben inst. feyste kimsenin bi kalsik kitabın yanına kahve koyup foto çektiğine şahit olmadım nerde abuk sabuk ergen kitaplar var, kürk mantolu madonnayı kafein krizine soktular onu saymıyorum , nerde debie nin kitapları var yanında kahve , ilk çıktıgında kitabın yanında kahve camın önünde yagmur resimleri nasıl hoşuma giderdi şimdi nefffffffffret ettim ...
kahve ve kitap fotosu zehirlenmesi yaşıyorum resmen....

ya ben inst. feyste kimsenin bi kalsik kitabın yanına kahve koyup foto çektiğine şahit olmadım nerde abuk sabuk ergen kitaplar var, kürk mantolu madonnayı kafein krizine soktular onu saymıyorum , nerde debie nin kitapları var yanında kahve , ilk çıktıgında kitabın yanında kahve camın önünde yagmur resimleri nasıl hoşuma giderdi şimdi nefffffffffret ettim ...
kahve ve kitap fotosu zehirlenmesi yaşıyorum resmen....
:KK70: bende çok severim kitabıda kahveyide surda bi kaç gün inst açtım anaaam kahve,kitap furyası çıkmış bayılazaam artık :ad

geçen sene okudugum kitapları not aldım ama bu sene hepsini not almadım malesefki 2016 da hepsini uzuuuuuuuuun uzun yazmayı düşünüyorum:)

bu sene 30 kitap anca okumuşumdur yazın benım için tam bir felaketti
ama içlerinde en enteresanı
elmanın kurdu-zebercet coşkun
çok enteresan konusuda hiç beklemediğim bi kitaptı orhan kemalın tadını buldum:)

8DEj01.jpg
D4kjV3.jpg
m180j4.jpg
E5Ejng.jpg
jVYdPW.jpg

bir de +gündüzsefası-sarah jio

X