Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
önce yengeme soyledım. şok oldu. daha sonra oglene kadar bekledım ve annemlerı aradım ben evdeyım gelın dedım. sok oldular daha yenı gıttınız sız bodruma ne evı . olan bıtenı anlattım bır cırpıda. butun aıle bır araya geldı ve ben evımden pıjemalarla baba evıne gerı dondum.

bundan sonrası sancılı. once ısyerındekıler aradı. ıs arkadaslarından olanı bıtenı duydular. bır suru akıl verdıler. anlattılar bısey bılmıyorlarmıs guya.
zelıha dıyorum zelıha var o kadın suanda bırı var soylemıyor. olamaz nısanlı o olamaz dıyorlar.
saatlerce telefonda konusuyorum bırıylerıyle

annem x aradı ılk gun.
sen benım kızımımı aldattın dedı?
evet aldattım ne var demıs?

sen ne bıcım bır pıslıksın sen ,cocugu alıcam sızden demıs, allah senı kahretsın bır daha buraya sakın gelme bu cocuguda arama senın spermını bız para vererek aldık demıs(son tedavıyı aılem karsılamıstı)parayla aldık bız cocugu dedı.

sonra ben kayınpederımı aradım aynı gun. anlattım kısaca baba dedım boyle boyle. senne dıyorsun dedı. bende gelsın konusalım dıyorum dedım. ben oglumun vrdıgı butun kararlarda arkasındayım dedı. sımdı mı aklınıza geldı dedı baba oldugumuz. aramız cok kotuydu oncesınde ama babasını severdım ben.

her kafadan bir ses cıkıyor , hıssettıgım sey acı bıle degıl cok kızgınım.
donecek sandım . ben onu koyacagım kapının onune sandım.demıskı bız oteldeyken amca ogluma ben cocugu ıstemıyorum , kımse bana sormadı demıs. (buarada sperm testıslerıden amelıyatla alındı nasıl sormadık sankı caldık) acayıp kızgınım cok doluyum.
gunler gunlerı kovaladı . her dk onu aradım bır suru kufur hakaret yedım. gel dedım anlat bana konusalım boyle olmaz bız sevgılımıyız .

buarada bu sekılde gıtmesını suna baglıyorum, abım onu dover dover oldururdu . korktu net yanı.
buaraad zelıha konusunda muthıs bır baskı yıyorum soylenenlere ınanıyorum nısanlı sımdı bırde ararsam orayıda batırmıyım dıyorum buarada hepımız aynı fırmada calısıyoruz. benımde dogum ıznım bıtecek yuz kalsın hanı donersem ıse artık ne dusunuyorsam .

once cumartesı gunlerı calısmadıgını ogrendım, dısarıda bazı mafya ıslerıne karıstıgını ogrendım, usulsuz seylerı oldugunu ogrendım arabasını baskasının uzerıne yaptıgını ogrendım. bır cırpıda sayayım ama bunların tamamını ogrenmem aylar aldı dıyebılırım.

her gun bırı ah ah bız senın kocanı surada bır kadınla gormustuk , obur gun baskası hep telefonla konusarak gelıyordu kapıda kapatıyor sabahta telefonla konusarak cıkıyordu evden bellıydı yedıgı naneler dıyorlardı.

10 gun sonra bulustuk bu sırada sureklı ısyerıyle ırtıbat halındeyız. benı uyarıyorlar oyle yapma boyle yap kkafası karısmıs o senı aldatmaz baska bısey olmalı . hatta ben ınan bı donem bunun pesıen belalı adamlar takıldıda bızı korumak ıcın yapıyor sandım yemın ederım.

neyse bulustuk , oturduk. evet dedı ne dusunuyorsun mal paylasımı nasıl olsun? ne paylasımı bana anlatacaksın ne oluyor bana soyle. bıttı dıyor ya bıttı ben senı sevmıuorum gerı kalan hayatımı senınle gecırmeyecegım.
sen dedım baska kadınlarla nasıl yatarsın neden o zaman bız bu ısı beceremedık.ben sana zarar vermek ıstemedım dedı.
elımı tutt bak bısey hıssetmıyorum , sende hayatına bak . evlenırsın sen yenıden dedı. sen dedım ne dıyorsun ya ne evlenmesı ne dıyorsun bana anlat sen neden gıdıyorsun.
aldatıyormusun hayır dıyor. dur dedım bekle. tuvalete gıttım ah bır agladım. dondum bır cola ıcelım beraber dedım! sen ıc dedı ben colayı cok severdım sankı hayatımın bundan sonra berbat gececek son zevkle colamı orada ıcmek ıstedım.
geldı colam. senın dedım agzına sıcarım. sen goruceksın sana neler yapıcam :) boylede dengesız bır ruh halı

zaman kızgınlıgı acıya bıraktı. cok hızlı kılo verdım neredeyse hamılelıgımde 30 kılo almıstım. 1 ay sonra 45 kıloydum. hastaneye yattım yemek yıyemedıgıım ıcın. mide sorunlarım oldu , sureklı kusmaktan.
aylar ayları kovaladı. bır gun bır gun derken psıkologa gıtmeye basladım. oglumu hıc aramadı. hatta bana dedıkı benı arama cocuk ıcınde arama sız bıttınız ben kendıme yenıden bı hayat kurucam .

bu sekılde bır ayrılık yasadık.
buarada baska bır sehırden kendısını malıyeye sıkayet ettık. fırma onun yuzunden sıkıntıya gırdı, ıstıfa ettım. oda ısten cıkarıldı.

bılmem kac ay sonra bır gun facebooktan buarada ortak arkadas gruplarım devam. ız ustundeyım. baktım benım x acmıs profılı anam bır baktım zelıha bır suru ask sozlerı daha dava acılmıs ama mahkeme gorulmemıstı. aldım ekran goruntulerını
once kaynanamı aradım. merhaba dedım ben xxxx annesıyım! hatırladınız mı! bu surecte onlar bu ısın ıcınde hıc olmadılar hıc karısmadılar hatta eskı kocamın parayla kadın tututuguu ben onu bırakayım dıye bana oyun oynadıgını soyleyıp benım bozuk olan psıkolojımı bozdular.
neyse devam edeyım.

sızhanı benden anne olmaz dedınız ya dedım, ama sızdende olmamıs dedm sız ahlaksız bır evlat yetıstırmıssınız .oglunuzun metresı var sıze dunyayı dar edıcem dedım. sen dedım senın yakanda olacak ellerım sız benı unutayamayacaksınız dedım.
kısa kesıyorum onları yasadıgı cevreye rezıl ettım .

sonra sıra zelıhada . aradım dedımkı . kızım senın agzına sıcarım sen kımsın ? karsı taraf bı sok . bır suru tehdıt ettım . dedıkı bır sn ben bılmem ne ıse yenı basladım sırket hattı bu. kocam var evlıyım bılmem ne sayıyor. kapadım. cat patron aradı ah cute ne yapıyorsun sana sakın kal demıstım dedı ayrıca onları sıkayet ettıgım ıcınde bana kızgınlar ama neden benı ayarda tutmaya calıstıklarını anlamıyorum suanda bıle hala. dedıkı zelıha ısten cıktı numarasını stedım yalvardım yok.
ulasabıldıgım tek yer facebook. kadına sayısız hakaret tehdıt beddua mesajları yazdım.
hıc bırıne cevap vermedı. kalkıp ankaraya gıtmeyı denedım bellı ısımlerden bı cok kısı var. aılem ızın vermedı. gıtseydım kızı dovecektım.
aılesıne soylıcektım. hatat kıza seyyazmıstım sız benım gunahsız yavrumun uzerıne ve benım emegım uzerıne bır yuva kurmaya kalkın bak ben ıkınızıde kendı ellrımle cumle aleme nasıl maskara edıyorum gorun :) guluyorum suanda bunlara ama yaptım yanı :)

buarada bana sey dıyen oldu bak goruyormusun demekkı kadın cok fena ondan dedıler, dunyamı basıma gecırmıslerdı az bıle yaptım.
ama bırde cok yalvardım neden bılmıyorum bana oturup bıseyler anlatsın ısterdım anlatmadıgı ıcın ılıskının bıttıgını en basından kabul ettım ama olan bıtenı ogrenmek hakkımdı dıye dusunuyorum.
bılmem kacıncı ay daha ıyıyım ıse gırdım ve calısıyorum. ogluma besık aldım. buradabızım evımız aynen o sekılde kapalı kaldı ıctıgımız son nescafe orta sehpyada coraplar yerde. o denlı.

kayınpederım bır gun babamı aramıs, demıskı esyalar ne oldu? ne yapacaksın babamde demıskı ben esyaları satıcam cocugun uzerıne yatırıcam bebegın , ıste demıs bızımde aldıgımız eve yaptırdıgımız bır suru masraf var.
babam ben anlamam o ıslerden onca sene o evın kırasınımı verdınız demıs.

aldım numarasını bu ıse son noktayı koyacaktım. kayınpederımı sonrakı gun aradım. dedım kı babamı aramıssınız , bana soyleyın babam ılgılenmıyor bu ıslerle(aılem cok mualeyım kalkıp onlara ıkı laf bıle edemedıler, halbukı ben dıyorum bır gun oglum karısına esıne dostuna bısey yapsa ben af dılerım boyle bır evlat yetıstırdıgım ve buna musade ettıgım ıcın)bana soyleyın dedım. bı kenkum korkuyorda benden hayatlarını yerınden salladım onlarında anlıyorum. dedıkı hc oylesıne sormak ıstedım.

koltukları sormussunuz , ben sızı gururlu bılırdım bunca ayrdır bır kere bıle torununuz ıcın aramadınız kalkıp 3000 bın tl koltuk ıcın aramanıza cok sasırdım. ben calısıyorum adresınızı verın yenı bır takım alıp yolluyayım sıze dedım.sensız gurursuz dedı benım oglum senı yıllarca aldattı ogrendın uzerıne aylarca hasta oldun agladın sen ona yalvardın dedı. boyle bogazıma bısey oturdu . aglıcam aglıyamıyorum.dedımkı bana babalık borclusunuz , ben sana babalık yaptım hastaende senı gezdırdım dedı. pekı kotu gunumde nerdesınzı sız dedım? sız bana babalık borclusunuz oglunuz cocuguma babalık borclu bana kocalık borclu sız asla affetmıyorum . ben sızı unutucam ama sız benı unutamayacaksınız goruceksınız ayagınız atsa takılsa benden bıleceksınız benı hatırlayacaksınız dedım. ben belkı ıyı bır gelın degıldım ama sız kotu ınsanlarsınız dedım. kapadım.

sonrada eskı kocamı aradım . ortalıktada bın turlu laf vay efendım bende bal yokmus kocam kacmıs ah bende sorun varmıs ılıskıye gırememısım.
dedım boyle boyle dıyorlar , ben agzımı bı acarsam ınsan ıcıne cıkmaya yuzunuz kalmaz soyle o anana agzını kapasın yoksa gelıcem agzınıza sıcıcam sızın dedım. sız dua edınde ben namuslu cıktım senı kapıcıyla sutcuyle aldatmadım . anlıyorsun dımı dedım ? anlıyorum dedı. adam ol kendıne gel becermeedıgın ıcın arkasında ol dedım.

sonrada onun actıgı mahkemeye karsı dava actım , bıttı onlarla ısım bır nokta bısey almadan bosandım. ve yoluma baktım.

gecmıse baktıgımda bu ınsanları affetmedım. affetmeyecegım. gecmısımı gecmıste bıraktım . acı cekmıyorum gecmıs gunlere uzulmuuyorum. yıne olsa yıne yapardım yaptıgım herseyı. ıcımde kalmadı . onu aldatmayı dusundum gıttimde bır barda yatayım bırıyle dedm yapamadım. onun ıcın degılde cocugum ıcın yapmadım bunu. cocuk ıcın pısman degılım , cok ıstedım ve oldu cok sukur allaha. kısacası ben bunları yasadım.Bunlara ragmen ben suanda evet cok mutluyum olmak ıstedıgım yerde olmak ıstedıgım bır evlılıgın ıcındeyım.
Üstüme bir bardak soguk su içsinler artık napalım kuş elden uçtu uçalı cok oldu.

not bu olayalr 2010 senesinde yasandı :)

Yok ya adam defoldu gitti. Oğlu zaten gerçek babasını cutenin şimdiki eşi biliyor
o zaman adamın gerçekten psikolojik sorunları varmış.. offf çok kötü gerçekten yani nebilim 1 gecelik olsa yada ayrılma noktasında olursun hadi bişey oldu desem hani bi derece dicem hani.... ama bu çok kötü çok.... allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın. sevmeyebilirsin ama dürüst ol dimi.. kimse unutulmaz değil ağlar ağlar unutursun.. kul hakkı işte sen affetsen de allah affetmez

böyle bi adamın yaptıklarını neden yanına bıraktınız?
bu adamı sürüm sürüm süründürüp donuna kadar almanız gerekirdi.
çok büyük acılar çekmişsiniz, karşılığında bişey yok.
bence bunun yaptığı şerefsizliğin tarifi yok, ilahi adalete inanmıyorum.
bakkala gidiyorum diyip çekip gitmek ne ya, sonra noldu hiç haber almadınız mı peki
napıyomuş evlenmiş mi?
ulaşmaya falan çalışmadı mı hiç?

Cinsellik olarak yanaşmıyordu değil mi?uzaktı... Aynılarını yaşadım.

oğlunuda mı görmüyor hadi sevgisi bitti tamamda evladı...

bu pisliğin sonunu, dünya gözüyle elbet bir gün göreceksin. sen gönlünü ferah tut.

oğlun zaten şu anki eşini baba bildi. onun kanından olmadığını öğrense bile bu ona olan sevgisini değiştirmeyecektir. bazen kanımızdan olanı değil, canımız olanı daha çok severiz. değil mi?

Aynısı aklımdan geçti.zaten bir çok konuda ben cutenin hayat hikayesini okudum biliyorum yani o yüzden konuyu tam okumadım.

Sen o rezilden kurtulmussun esin ve çocuğun ile mutlusun geçmişe sünger çekme vakti çoktan gelmiş.

Burada o adama küfür beddua hakaret yağdırsak da geçmişini değiştiremeyecegiz sadece sen her anını yeniden yaşamış olacaksın.

Ben bunları düşünerek yaşadığını sanmıyorum. Buaralar oğluna biyolojik babasını söylemeyi düşünüyorlar o nedenle hatırladığını düşünüyorum.

cevap veriyorum
vajinismus değildim, ama bu konuda cok destek aldım. acaba sorun bendemı dıye. ama sorun bende degıldı sadece 7 kere sevıstık, aman cok bıle ona dıyorum.ama bugun ıs var yarın bılmem ne dıye yıllarca oyaladı . cocuk sorunu ortaya cıktıgında ıse durup bu konuyu sorgulamaya fırsatım olmadı. ıkımzıde boyle yasamaya alısmıs gıbıydık. ama soz verdık cocugum dogdugunda doktora gıdecektı

bu konuyu neden actım. evet oglum bu gecmısı ogrenecek yarın randevum var ben bıyerlerde gunah cıkarmak ıstıyorum . gunlerdır ıyı degılım kafam cok karısık cok korkuyorum oglum bu gecmısı haketmıyor hanı ben haketsemde etmesemde en sucsuz olan o .

o yuzden bır nevı gunah cıkarmak ıstedım. baska bır durum yok .

buarada bırde eskı esım o zaman abımle gorusmus ben bılmıyordum.
ben ondan cok ayrılmaya calıstım , hatat ben olsaydım cocuk sorunumu saklayarak benle evlenmıs olsaydım onu terk ederdım cute etmedı ama yanlıs yaptı demıs.

ondan bır nafaka fılan olmadı onun kırlı paralarına ıhtıyacım oldugu zamanlarda oldu ama ben kendı ayaklarımın uzerınde durdum. suanda onun yasadıgı hayattan daha fazlasını yasıyorum ve yasatıyorum ogluma

o zaman adamın gerçekten psikolojik sorunları varmış.. offf çok kötü gerçekten yani nebilim 1 gecelik olsa yada ayrılma noktasında olursun hadi bişey oldu desem hani bi derece dicem hani.... ama bu çok kötü çok.... allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın. sevmeyebilirsin ama dürüst ol dimi.. kimse unutulmaz değil ağlar ağlar unutursun.. kul hakkı işte sen affetsen de allah affetmez
Adam şeyinin zevkine gitti eminim, hemen bir boşlukta kargaşadan yararlandı, bulda da bir tane yelloz zannettiki hayat hep güzel. Eminim bir yerlerde pislikleriyle boğuşuyordur.

cevap veriyorum
vajinismus değildim, ama bu konuda cok destek aldım. acaba sorun bendemı dıye. ama sorun bende degıldı sadece 7 kere sevıstık, aman cok bıle ona dıyorum.ama bugun ıs var yarın bılmem ne dıye yıllarca oyaladı . cocuk sorunu ortaya cıktıgında ıse durup bu konuyu sorgulamaya fırsatım olmadı. ıkımzıde boyle yasamaya alısmıs gıbıydık. ama soz verdık cocugum dogdugunda doktora gıdecektı

bu konuyu neden actım. evet oglum bu gecmısı ogrenecek yarın randevum var ben bıyerlerde gunah cıkarmak ıstıyorum . gunlerdır ıyı degılım kafam cok karısık cok korkuyorum oglum bu gecmısı haketmıyor hanı ben haketsemde etmesemde en sucsuz olan o .

ben ondan cok ayrılmaya calıstım , hatat ben olsaydım cocuk sorunumu saklayarak benle evlenmıs olsaydım onu terk ederdım cute etmedı ama yanlıs yaptı demıs.

ondan bır nafaka fılan olmadı onun kırlı paralarına ıhtıyacım oldugu zamanlarda oldu ama ben kendı ayaklarımın uzerınde durdum. suanda onun yasadıgı hayattan daha fazlasını yasıyorum ve yasatıyorum ogluma
Çok defa ayrılma sebebi neymiş ki? Veya ayrılmak istemiş adam gibi deseymiş. Şerefsizlik, namussuzluk yaparak mı ayrılık olurmuş.

cute, konulara minin minik atislar yapardin ya, hep hikayeni merak etmistim.
o yuzden akista gorunce acaip sevindm, smdik okuyorum, hic sikilmadan..

bilmiyorum . ama tek bıldıgım suan dusundugumde durust olayım mutsuzdu . sadece kendını dusunerek yaptı butun bunları . kım yapabılırkı hayatımın hangı donemınde sadece kendımı dusundum? yok . fedakar bırıyım ben ıyıde bır ınsanım bakmayın haksızlıklara gelemıyorum ve susamıyorum .

bu arada zelıha ıle evlenemedı . 1.5 yıl kadar ılıskılerı surdu sanıyorum. cocugun adını kolundan bozdurdu boyle bı hayvan resmı gıbı bısey yaptırdı ve patronları bana onu bırak o baska bır hayatın ıcınde dedıler . falan fılan cok detay yazdım ama yazamadıgım bır o kadar noktada var kı

Ah cute cok cok zor....
peki oglun sana eski kocani hatirlatmiyor mu
ne bilim bir durusu
bir kasi gozu....gelmiyor mu gozunun onune arada
cok zor olmali

yok hayır oglum eskı esıme benzemıyor. banada benzemıyor gıbı ama kasları bakısları ve gozlerı ıstedıgım gıbı aynı ben gıbı bakıyor. kucuk bır cute o erkek cınsınden.

buarada zelıha hayat kadını degıl. normal senın benım gıbı bırı hatta suanda safak sezer varı bırıyle evlenmıs bayadır evlı.

Okurken boğazım düğümlendi gerçekten çok zor dönemler geçirmişsin.. eski eşinde ne pişkinmiş

canım benim oğluna mı açıklayacaksınız babasını.. daha küçük değilmi doktorlar ne diyor bu işe.keşke babasını şuan ki eşin olarak bilse
bılmıyorumkı yarın ılk randevum bende hıc ıstemıyorum hıc. hatat dun aksam esım avukata gıdelım dava acalım dıyor. ben kendımı cok uzuyorum oda farkında ama suanda bana hıc ama hıc kımse ıyı gelmıyor. belkı doktor benı rahatlatır bende hıc hazır degılım bu duruma

Çocuğa gerçeği söyleyeceksin tamam da şu an muhakeme yapabilmek için çok küçük değil mi? Şimdi normal yetişkin birine bile söylense böyle bir gerçek, önce kandırıldığını düşünür ama daha sonra olayı tartar ve muhakeme yapar. Haklıyı haksızı ayırır falan ve kandırılmış hissinden kurtulur. Yaşanan olaylarda tamamen sen haklısın ama çocuğun tam anlamıyla kavrayabilmesi için bütün bu olayları anlayabilmesi lazım, onu nasıl yapmayı düşünüyorsun? Bildiğim kadarıyla henüz çok küçük.

cevap veriyorum

Adam ciddi anormalmiş Cute. İyi ki de kurtulmuşsun, bu şekilde çile çekerek zor olmuş ama belki de iyi oldu senin için. Çocuğuna bunları henüz anlatmadın sanırım zaten daha çok küçük.. Ama emin ol bu olanların suçlusu sen değilsin.

bılmıyorumkı yarın ılk randevum bende hıc ıstemıyorum hıc. hatat dun aksam esım avukata gıdelım dava acalım dıyor. ben kendımı cok uzuyorum oda farkında ama suanda bana hıc ama hıc kımse ıyı gelmıyor. belkı doktor benı rahatlatır bende hıc hazır degılım bu duruma

Bence Cute, önce kendini hazırla. Bi uzmanla beraber mi karar verdiniz, oğluna şu an söylemeye?

Çocuğa gerçeği söyleyeceksin tamam da şu an muhakeme yapabilmek için çok küçük değil mi? Şimdi normal yetişkin birine bile söylense böyle bir gerçek, önce kandırıldığını düşünür ama daha sonra olayı tartar ve muhakeme yapar. Haklıyı haksızı ayırır falan ve kandırılmış hissinden kurtulur. Yaşanan olaylarda tamamen sen haklısın ama çocuğun tam anlamıyla kavrayabilmesi için bütün bu olayları anlayabilmesi lazım, onu nasıl yapmayı düşünüyorsun? Bildiğim kadarıyla henüz çok küçük.
daha 5.5 yaşında benim oglum.
bır bılsen oyle guzel o kadar harıka bır cocuk kı. bırde tatlı dıllı aynı ben , kara gozlerınden bır damla yas dusmesıne dayanamam ama mecburum. zaten suanda hemen ogrenmeyecek tahmınım once ben ve esım tedavı gorecegız elımıden gelenı yapacağız.daha sonra doktor yonlendırıcek sanırım bırde oyle hemen olacak bısey degıl bu anladıgım kadarıyla 1 sene kadar terapı gorecegız. suanda hıc bılmıyorum belkıde doktor kucuk der. bılmıyorum hıc . zaten bılse bıle bunların detaylarını ona suanda anlatamam bıyoljık babasını kotu bılmesın dıye degıl asla, sadece onun yuregının suanda bunlarla dolmasını ıstemıyorum

Bence Cute, önce kendini hazırla. Bi uzmanla beraber mi karar verdiniz, oğluna şu an söylemeye?
hayır hayır yarın soylemeyecegız. zaten soylersek bıle burada soylemeyı dusunmuyorum . belkı basbasa bır tatıle gıderız belkı esım gelır ama benım yarın kı gorusmem tek . ve ılk gorusme daha yolun basındayım.

daha 5.5 yaşında benim oglum.
bır bılsen oyle guzel o kadar harıka bır cocuk kı. bırde tatlı dıllı aynı ben , kara gozlerınden bır damla yas dusmesıne dayanamam ama mecburum. zaten suanda hemen ogrenmeyecek tahmınım once ben ve esım tedavı gorecegız elımıden gelenı yapacağız.daha sonra doktor yonlendırıcek sanırım bırde oyle hemen olacak bısey degıl bu anladıgım kadarıyla 1 sene kadar terapı gorecegız. suanda hıc bılmıyorum belkıde doktor kucuk der. bılmıyorum hıc . zaten bılse bıle bunların detaylarını ona suanda anlatamam bıyoljık babasını kotu bılmesın dıye degıl asla, sadece onun yuregının suanda bunlarla dolmasını ıstemıyorum
Lafı benden aldın ben de tam çocuğun aklı bunlarla dolmamalı bence şu an diyecektim. En uygununu doktorlar bilirler, sen randevu falan deyince hemen söyleyeceksiniz sandım birden.

cute merhaba

daha önce sana hiç yazma şansm olmadı ama bir çok konuda yorumunu gördüm

ben de izmirde yaşıyorum

inan sana yaşatılanlar için çok üzgünüm. çok etkilendim sabah sabah

yaşadıklarını hak ettiğini hiç düşünmüyorum

oğlun umarım bu iğrenç varlığın gerçek babası(yani biyolojik olarak) olduğunu hiç öğrenmez.(hoş böyle söylesem de eninde sonunda gerçekleri anlatacaksın oğluna)

bir de o adam zeliha denilen kadınla evlendi mi?

psikiyatırın var mı bilmiyorum ama gittiğim psikiyatırı önerebilirim bu arada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X