Bugün başıma çok kötü bi olay geldi ;(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay ne var ya benim de bir sürü spor sonrası fotom var öyle. Niye durduk yere sapık sanma falan diyorsun ki insanlara. Ne ilgisi var bunun sapık olmakla. Bir insan hiç mi lafını bilmez ya. Hahha de gül geç gitsin. Ama tavsiye yüzünü çekme derim bu tarz fotoğraflarda.
Cidden kız da iyiymiş görmedim demiş durmuş insan niye bu kadar eziklik yapar ki gül geç yani telefonunda olan fotoğraflardan kime ne!
Konu sahibi yüzünüz görünüyorsa silin fotoları nişanlınıza da yollamayın nolur nplmaz ilerde.

Olmasaymış iyiymiş ama olmuş bir kere. Ben galeriden bir şey göstereceksem tek fotoyu açarım önce kendim bakarken. Hemen galeriye tıklanmaz yani öğren bunları

sonra nişanlım benden iki gün önce istediği fotoğraflar vardı

Kız eğer burayı okuyorsa spor yapıyordum da yok basenlerime bakıyordum da diye boşuna açıklama yapmış olacaksın :KK53: Bu arada o nişanlın değil tangalı poz, çekyatta don atlet yatan dayı fotoğrafını bile hak etmiyor.

işyerinde üç kız çalışıyoruz , çok güzel bi çay içtik öğlen sonra işe geldik , konu saç bakımından tuylerden açıldı ;( bende yüzümdeki lekeleri gösterecektim , sonra nişanlım benden iki gün önce istediği fotoğraflar vardı iki tane tam arkadan üzerimde sadece iç çamaşırı olduğu fotoğraflarım vardı , tam orada kalmış galeride , bi kız ekrana bakıyordu pat açılınca o da şok oldu resmen o resimleri gördü , bozuntuya vermeden göstermem gereken resimleri gösterdim sonra o hemen yerine geçti ama başımdan aşağı kaynar sular döküldü ;( sonra kız çok tatlı çok naif biriydi ve beni sapık bilsin istemedim , tam çıkıyordu yanına gittim dedim öncelikle çok özür dilerim az önce galeride bi resim gördüysen dedim yok dedi ben görmedim bayağı güldük dedim ben kendimi çekiyorum egzersiz yapıyorum basenlerimi belimi çekiyorum felan dedim yok dedi bi şey görmedim dedim gördüysen beni sapık sanmanı istemem dedim , gerçekten yerin dibine girdim , çok üzgünüm gerçekten nasıl silmemişim ben o görselleri ;( daha işte üçüncü haftam üstelik kim bilir ne dusundu benim hakkımda ;(
Yahu takıldığınız şey bu mu? Sağlıklı genç bir kadının erkek arkadaşına güveniyorsa böyle cilvelesmeleri olabilir. Sapıklık mı bu ? Sadece bir tavsiye erkek arkasına guvensenjz bile telefonlarınız çalınır, o yanlışlıkla bir arkadaşına gösterir. Böyle çok net yüzünüz vs görünen fotolar atmayın. Devir kötü kolla g*tü😀 kız arkadaş olayında sorun yok:)

Ay ne var ya benim de bir sürü spor sonrası fotom var öyle. Niye durduk yere sapık sanma falan diyorsun ki insanlara. Ne ilgisi var bunun sapık olmakla. Bir insan hiç mi lafını bilmez ya. Hahha de gül geç gitsin. Ama tavsiye yüzünü çekme derim bu tarz fotoğraflarda.
B
Teşekkür ediyorum kesinlikle ya iki tanecik görseldi zaten silmeyevegım tutmuş onları da ;(
Nerden bilcek sizin oldugunuzu sanki. Arkadan cekilmis

Ya
işyerinde üç kız çalışıyoruz , çok güzel bi çay içtik öğlen sonra işe geldik , konu saç bakımından tuylerden açıldı ;( bende yüzümdeki lekeleri gösterecektim , sonra nişanlım benden iki gün önce istediği fotoğraflar vardı iki tane tam arkadan üzerimde sadece iç çamaşırı olduğu fotoğraflarım vardı , tam orada kalmış galeride , bi kız ekrana bakıyordu pat açılınca o da şok oldu resmen o resimleri gördü , bozuntuya vermeden göstermem gereken resimleri gösterdim sonra o hemen yerine geçti ama başımdan aşağı kaynar sular döküldü ;( sonra kız çok tatlı çok naif biriydi ve beni sapık bilsin istemedim , tam çıkıyordu yanına gittim dedim öncelikle çok özür dilerim az önce galeride bi resim gördüysen dedim yok dedi ben görmedim bayağı güldük dedim ben kendimi çekiyorum egzersiz yapıyorum basenlerimi belimi çekiyorum felan dedim yok dedi bi şey görmedim dedim gördüysen beni sapık sanmanı istemem dedim , gerçekten yerin dibine girdim , çok üzgünüm gerçekten nasıl silmemişim ben o görselleri ;( daha işte üçüncü haftam üstelik kim bilir ne dusundu benim hakkımda ;(
Özelinle alakalı kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin ancak yüzünü çekmemen konusunda uyarmak isterim.Ne yapacakları ya da daha sonra ne ile karşılaşacağını bilemezsin.

Ah zorunlu daha ne kadar saçmalayabilirsin ya.... anladığım kadarıyla doggy pozisyonu falan değil, yalanını yutmuştur merak etme, memlekette fizik takıntısı olan kadından bol bir şey yok çünkü.

Bugün başıma çok kötü bir şey geldi başlığını görünce eyvah zorunlu şimdi patladı, borçları alacaklıları icra ödeme kağıtları geldi, üstüne işten çıkarıldı falan zannettim ama yarı nude fotoymuş sadece. Siz neler görüp geçirdiniz, bir fotocuk mu yıkacak sizi? Nişanlınız gerçeğini görmüyor mu zaten niye fotoğraf istiyor? Zorunlu bak dikkat edin, sınırda yaşıyorsunuz, zar zor tutunuyorsunuz, memuriyetinizi yakacak aksiyonlar almayın.

Bugün başıma çok kötü bir şey geldi başlığını görünce eyvah zorunlu şimdi patladı, borçları alacaklıları icra ödeme kağıtları geldi, üstüne işten çıkarıldı falan zannettim ama yarı nude fotoymuş sadece. Siz neler görüp geçirdiniz, bir fotocuk mu yıkacak sizi? Nişanlınız gerçeğini görmüyor mu zaten niye fotoğraf istiyor? Zorunlu bak dikkat edin, sınırda yaşıyorsunuz, zar zor tutunuyorsunuz, memuriyetinizi yakacak aksiyonlar almayın.
Aman yansın şunun şurasında kasımda kocalı bir zorunlu olacak dünya yansa umru olmaz .

Aman yansın şunun şurasında kasımda kocalı bir zorunlu olacak dünya yansa umru olmaz .
Ben o kadar emin değilim, zorunlu evet deyip nikah defterine imza atana kadar kaç ters köşe yapar. İçimden bir his bu yavrum u dehleyecek diyor. Erkek kahrına ok çeker de kayın-kaynana kahrı çekmez. Daha uygun bir yavrum düşerse onu değerlendirir gibi. Açık olmak gerekirse ayakları üstünde duran üstelik memur olan bir genç kızın layığı bu tip değil, ayrılsa kendine iyilik yapar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X