Bugün Ne Giysem? Show Tv

bence bi katakulli oldu orda..çünkü cumhuriyet kadını deyip durdular onu 1yapmamak olmazdı..ama kızlar çook şıktı hatta bu yıl daha büyük bi rekabet vardı geçen seneden daha şıktı yarışmacılar..aslında son elemede 2tane yaşlı bayan vardı onlara siz onur konuğu olarak buyrun bizimle oturun dendi sizi yarıştırmak istemiyoruz deyip göndermişlerdi dün görünce şaşırdım doğrusu..bide şu maskeli kız ağladı ilk gururdan sandım mutluluktan ama sonra o kadın birinci olunca kızında ifadesi gelince aklıma jeton düştü :KK1:arkada pışpışladılarmı naptılar kızı :26: :90:

bence bi katakulli oldu orda..çünkü cumhuriyet kadını deyip durdular onu 1yapmamak olmazdı..ama kızlar çook şıktı hatta bu yıl daha büyük bi rekabet vardı geçen seneden daha şıktı yarışmacılar..aslında son elemede 2tane yaşlı bayan vardı onlara siz onur konuğu olarak buyrun bizimle oturun dendi sizi yarıştırmak istemiyoruz deyip göndermişlerdi dün görünce şaşırdım doğrusu..bide şu maskeli kız ağladı ilk gururdan sandım mutluluktan ama sonra o kadın birinci olunca kızında ifadesi gelince aklıma jeton düştü :KK1:arkada pışpışladılarmı naptılar kızı :26: :90:

80 yaşındaki teyzemi birini oldu ben tahmin etmiştim ödül varmıydı

yaa bu arada dün takılan takılanaydı biri düşücek diye strese girdim tv başında geçen senenin birincisi bile düşe kalka geldi..ama en dehşeti 3.olan ayşe hanımınkiydi..aslında onun kıyafetinin oluru vardı sıfır kol ve kalem elbise olsaydı:KK1::KK1:

2. de buse olmalıydı ......ama nerdeeeeeeee :KK50:
kızlr bende ciddi ciddi düşünüyorum bir sonraki sezon katılsam mı diye =) ama rezil olmaktan korkuyorum =)

Son düzenleme:
3. olan kesinlikle haketmedi.O kadar kötüydü ki elbise.Vücut hatları ortada ama baş kapalı!Zaten oldum olası sinir olurum böyle tiplere.Kapanıcaksan adam gibi kapan ya da o başı da aç olsun bitsin.Zaten daracık giyinmişsin,o başı kapamanın manası ne?Bi saç telin gözükmüyor diye mi kurtulacaksın.Aslında çok güzel tesettür kıyafetleri var,arkadaşlarım var o kadar şık oluyorlar ki.Üstelik bu hanım gibi alt taraf şişhane üst taraf tophane olmadan...Bir de demez mi ben birincilik bekliyordum diye!Çok ayıptı bunu demesi...

Birinci olan teyzemize gelince;arkadaşlar evet ordaki bir sürü pırıl pırıl genç kıza biraz ayıp oldu.Ben özellikle mavi-bej kabarık elbiseli bir kız vardı düşen :) onu çok beğendim.Çok orjinal ve güzeldi.Dantel elbiseleri hiç söylemiyorum.Aralarında çok güzel dantel elbiseler de vardı ama artık dantel görmekten gına geldi.Hep aynı tarz! Ama bence verilmek istenen mesaj farklıydı ve ilk başta üzülsem de diğer kızlar adına sonra düşününce çok mantıklı geldi.Cumhuriyet kadını diye özellikle vurgu yapıldı,nitekim birinci de oldu.Verilmek istenen mesaj; milyonların izlediği bir program da gayet güzel yerine ulaşmıştır diye düşünüyorum.Hatta Uğurkan Erez teyzemiz hakkında yorum yaparken işte cumhuriyetle birlikte kadınlarımızın güzel giyinmeye başladığı gibisinden (şimdi tam hatırlamıyorum) bişeyler derken Çağla da ordan çıktı -Ama Osmanlı Dönemi'nde de kadınlarımız çok güzel giyiniyordu filan dedi :))) Çok güldüm ya bu kadar korkmasınlar.

3. olan kesinlikle haketmedi.O kadar kötüydü ki elbise.Vücut hatları ortada ama baş kapalı!Zaten oldum olası sinir olurum böyle tiplere.Kapanıcaksan adam gibi kapan ya da o başı da aç olsun bitsin.Zaten daracık giyinmişsin,o başı kapamanın manası ne?Bi saç telin gözükmüyor diye mi kurtulacaksın.Aslında çok güzel tesettür kıyafetleri var,arkadaşlarım var o kadar şık oluyorlar ki.Üstelik bu hanım gibi alt taraf şişhane üst taraf tophane olmadan...Bir de demez mi ben birincilik bekliyordum diye!Çok ayıptı bunu demesi...

Birinci olan teyzemize gelince;arkadaşlar evet ordaki bir sürü pırıl pırıl genç kıza biraz ayıp oldu.Ben özellikle mavi-bej kabarık elbiseli bir kız vardı düşen :) onu çok beğendim.Çok orjinal ve güzeldi.Dantel elbiseleri hiç söylemiyorum.Aralarında çok güzel dantel elbiseler de vardı ama artık dantel görmekten gına geldi.Hep aynı tarz! Ama bence verilmek istenen mesaj farklıydı ve ilk başta üzülsem de diğer kızlar adına sonra düşününce çok mantıklı geldi.Cumhuriyet kadını diye özellikle vurgu yapıldı,nitekim birinci de oldu.Verilmek istenen mesaj; milyonların izlediği bir program da gayet güzel yerine ulaşmıştır diye düşünüyorum.Hatta Uğurkan Erez teyzemiz hakkında yorum yaparken işte cumhuriyetle birlikte kadınlarımızın güzel giyinmeye başladığı gibisinden (şimdi tam hatırlamıyorum) bişeyler derken Çağla da ordan çıktı -Ama Osmanlı Dönemi'nde de kadınlarımız çok güzel giyiniyordu filan dedi :))) Çok güldüm ya bu kadar korkmasınlar.

ay evet birde demez mi sivaslılardan oy bekliyorum diye :KK14: sinir oldum sivasın adını vermese bari =) sivasımı rezil etti ya onun adına ben utandım :KK43:

1.ci kim oldu yaşlı bi teyze vardı o mu ben mi yanlış anladım seyredemedimde tekrarı yayınlanacak mı?

almanyadan serpil vardı ya şu düşen kız=) bence o birinci olmalıydı :KK19:
aa düşen oldu mu oraları izleyemedim bak iykide görmemişim :KK1: canım katıl valla bişi olmaz zaten çok saçma konuştukları zaman kendilerini belli ediyolar bide kimler kimler geçti ordan görüyoruz yani..hem birini beğenmiyolar o ne bu ne ivana giyse baştacı olur tasarım olur :KK1:

ee ayşe hanımında güvendiği bi kesim vardı ama kendine oy isterken hadi bastırın demesi filan :KK1: benimde bu sene 2 3favorim vardı açıkçası ama işte bi iki gafla hallettiler bu seneki yarışmayıda ama dediğim gibi orda bişi oldu yani çünkü yaşlı olan 2bayana daha galadan bi önceki elemelerde buyrun onur konuğu olarak yanımızda oturun sizi yarıştırmayalım dediler..bilmiyorum yaa tv dünyası işte..:KK31:

[video=youtube;N-RqdLn4sCI]http://www.youtube.com/watch?v=N-RqdLn4sCI[/video]
yere dusen kız oyle kotu dusmemis Allahtan ama insanın morali feci bozulur

google de sonsuza dek bu "düşme anı" kalacak =) tv ye çıkmanın kötü tarafı da bu günümüzde, hemen internete düşüyoırsun, rezil oluyorsun bilmediğin tanımadığın binbirtürlü insan iyi kötü yorum yapıyor falan....katılmamaya karar verdim bak böyle düşününce =)

Son düzenleme:
2. olan Duygu isimli yarışmacıya çok büyük yazık oldu. Objektif bakmaya çalışıyorum ama ne 3. olan kapalı hanım üçüncülüğü haketti ne de 1. olan yaşlı hanım birinciliği... Muhteşem elbiseler yarıştı o gece orada. Ama ideolojiler yarışmalara kadar girdi, her şeyin iyice tadı tuzu kaçtı, iyice ötekileştirdik birbirimizi.. Bizi böyle açık/kapalı diye ayıran zihniyet utansın.
Tabii bize laf söz şimdi, olan yarışmanın asıl birincisine oldu. O mesajları gönderenler hiç mi hakkını yedik bu kızın demedi acaba. Ne kadar özenmiş, ne kadar kusursuz bir hazırlık yapmıştı o kız, her halinden belliydi. Yazık, ben onun yerinde olsam bayağı yıkılır çökerdim yani. 100.000 tl, boru değil :/

[video=youtube;N-RqdLn4sCI]http://www.youtube.com/watch?v=N-RqdLn4sCI[/video]
yere dusen kız oyle kotu dusmemis Allahtan ama insanın morali feci bozulur

düşene gülünmez ama gece gece çok güldüm valla tövbe yarabbim sinirlerim bozuldu herhalde:KK60:

nedense o kızın saçlarının gerçek olduğuna hiç inanmıyorum :26:
gerçeksede en az 1 1buçuk saati alır o saçı yapması:KK1:

yok canım gerçektir.o saç şeklini bikaç yerde daha gördüm ama nasıl yapıldığı hakkında hiçbir fikrim yok.Bi kere çok gür saçları sanırsam ya da öyle duruyordu.Eski türk filmlerindeki gibi kabarık dolgun duruyordu çok güzeldi...Kızların hepsi çok güzeldi ya,güzellik yarışmasında seçilen kızlardan çok daha güzelleri vardı.ben dışarı çıktığımda ya da başka bi yere gittiğimde bile bir sürü güzel kız görüyorum ama son 3 senedir filan güzellik yarışmasındakiler o kadar vasat ki,sonra bir de Türkiye'yi temsil ediyorlar...Dün akşam izlerken bir de bu aklıma geldi benim,güzellik yarışmalarında neden artık böyle kızlar göremiyoruz..o tuğçe kazazlar ceyda düvenciler yok artık..neyse konuyu saptırmıyım :)

X