Bebek Beslenmesi buhar makinası krizi ...!!!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

SensiZ_mi_asLa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
50
15
34
Sevgili anneler kullanan kullanandigi markadan memnun olanlar.kullanmam yada kullanmamam konusunda dikir verebilcek olan anneler kafam karisti marka marka arastirmaktan kullananlarin iki tezat tavsiyelerini okumaktan.yardimci olun lutfen ...:KK43:
Oglum 4. Ayina girdi ve 4 gundur grip burnu tikaniyor okyanus suyu damlatiyorum nem olcerimde var sobali ev olmasina ragmen nem%40in ustune soba cok yanar ustundeki güğüm kaynarsa ancak cikiyor.almalimiyim bu buhar makinasini faydasi olurmu yani onca para verip evin bi kosesinde dursun istemiyorum.
sobadan kaynayan su sicak buhar oluyo drlar soguk buhar tavsiye ediolarmis kimide diyor bakteri uretiyor napmaliyim ben alsam mi almasammi cok celiskide kaldim :KK43:

Biz hastaneden çıkarken hemşire bebeğin bulunduğu odaya bir kase su ya da ıslak çamaşır koyabilirsiniz demişti.

Ben 2 oğlumda da kullandım. Kışın çok işe yarıyor. Bizim ev doğalgazlı haliyle hava kuru oluyor. Yalnız bebekler için soğuk buhar olmalı. En az 3-4 yıl kullanılıyor.

Benim ev sobali ama bebisler sicagada gelemiyor o yuzden ustundeki suda kaynamiyo soba ilk yakmadan sonra uykuya aliyorum cok sicak bunaltici oluyor bebis terliyor :KK43:

Weewell WHC730 Kumandalı Soğuk Buhar Makinası
satıyorum.Oğlum hasta olunca panikle aldık.Evin nemi düşük düşüncesiyle :KK43: Evin nemi yeterli düzeydeymiş.2 kez kullandık kumandası hiç açılmadı bile.Ambalajı kutusu faturası herşeyi duruyor .süper sessiz ihtiyaçı olan yazsın :) sevgiler

X