Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

arkadaşlar buharlı temizleyicilerinizden hala memnunmusunuz,bende almak istiyorum ama burdaki yorumları okuyunca kafam çok karıştı.ben aslında şu fakirin ikisi bir arada olanın dan alıcaktım ama alf ve kachler de kafama takıldı.lütfen kullananlar biraz yorum ekleyin

beko ve arçelik aynı diynler var, benım anlamadıgım birsey var yerlerı sıldıkten sonra kurulanıyor mu bıde,arçelik ve beko alanlar yorum yapabılırler mı. direk süpürmeden kullanılıyor mu?

geçen hafta bekonun buharlı makinesini aldım çok araştırdım durdum hem ufak hem pratik olması açısından bu ürüne karar verdim dün kullandım belki merak edenler vardır almaya tereddüt edenler diye söyliyim pişman olmıcaksınız :) 3 saatte her yer pırıl pırıl oldu özellikle yerleri silerken o kadar zorlandığım günlere yanıyorum.. banyo fayanslarım mutfak dolapları çeşitli başlıkları sayesinde her yeri rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. benim toza akarlara karşı alerjim var her gün silsemde kaşıntılarım kabarmalarım geçmiyor dün akşam hiç kaşınmadım ve mikropların öldüğüne gerçekten inandım diğer türlü viledayla ne kadar silersem sileyim hiç içime sinmiyordu şimdi içim çok rahat.. buharı verip silince bütün kiri bezin üzerinde topluyor geri bırakmıyor almayı düşünenler varsa tavsiye ediyorum fiyatıda uygun buharıda ok çabuk bitmiyor bir dolduruşta 3 saatlik temizliğim bitti petekleride yarına bıraktım

slmlar. yerlerı falan sıldıkten sonra kuruluyor musunuz, öncesinde supürüyor musunuz? mesela temızlık her yere buhar tutunca bıtıyor mu ustlerınden hep bezle gecıyor musunuz*? kararsız kaldım ya.. arçelikle beko aynı dıyenler var, bazı arkdaslar ben cok memnunum dıyor,aynı markayı baska kullanan cok gereksız boşa para verdım dıyor, bi aydınlatın benı yaaaa, kafam karıstı gözlerim acıdı 30 sayfayı okumaktan:KK43:

buharlı temizleyici kullanan yok muuuuu

ben de bekonunki var. her zaman kullanmıyorum, ama kullanmam gereken zamanlar ve durumlar oluyor. örneğin kalorifer peteklerinin aralarındaki tozu güzel çıkartıyor. duvar ve cam temizliği yapabiliyorsunuz, yanlız arkasından kurulamak gerekiyor. ben daha çok bu amaçlar için kullanıyorum ve memnunum.

ben de bekonunki var. her zaman kullanmıyorum, ama kullanmam gereken zamanlar ve durumlar oluyor. örneğin kalorifer peteklerinin aralarındaki tozu güzel çıkartıyor. duvar ve cam temizliği yapabiliyorsunuz, yanlız arkasından kurulamak gerekiyor. ben daha çok bu amaçlar için kullanıyorum ve memnunum.

ya işte ben de duvar yer ve petekler ıçın ıstıyorum sadece, koltuk içinfalan değil.ama yerleri veya duvarı sildin mesela arkasından kurulayınca ne anlamı kaldı ozaman. zaten süpürüyorsundur silmeden önce. süpür,sil kurula zor olmaz mı? yerlerı kurularken mesela makınenın diğer bezıyle mı kuruluyorsun nasıl yapıyorsun çok zor olmuyor mu:KK43: çok kararsızım yaa... ama almak ıstıyorum çunku mutfak ve koridordaki fayanslarımın arası sararmaya başladı, çamasırsuyu sirkeyle falan sılıyorum daha nasıl silicem ki:KK43::-)43::KK43::KK43::KK43:

ya işte ben de duvar yer ve petekler ıçın ıstıyorum sadece, koltuk içinfalan değil.ama yerleri veya duvarı sildin mesela arkasından kurulayınca ne anlamı kaldı ozaman. zaten süpürüyorsundur silmeden önce. süpür,sil kurula zor olmaz mı? yerlerı kurularken mesela makınenın diğer bezıyle mı kuruluyorsun nasıl yapıyorsun çok zor olmuyor mu:KK43: çok kararsızım yaa... ama almak ıstıyorum çunku mutfak ve koridordaki fayanslarımın arası sararmaya başladı, çamasırsuyu sirkeyle falan sılıyorum daha nasıl silicem ki:KK43::-)43::KK43::KK43::KK43:

sadece camları kuruluyorum, duvar ve yerleri kurulamana gerek yok. 2 dakika sonra kendisi kuruyor zaten. camda iz kaldığı için kuru bir bezle hemen üstünden geçmek gerekiyor.

derz aralarında çok siyah yerlerde başarılı değil, özellikle derz araları çok eski ve yıpranmışsa.

ayrı ayrı başlıkları var, kullanacağın yere göre değişiyor, farklı ebatlarda bezleri de var. ama yedek bez paketi almanı da tavsiye ederim.

sadece camları kuruluyorum, duvar ve yerleri kurulamana gerek yok. 2 dakika sonra kendisi kuruyor zaten. camda iz kaldığı için kuru bir bezle hemen üstünden geçmek gerekiyor.

derz aralarında çok siyah yerlerde başarılı değil, özellikle derz araları çok eski ve yıpranmışsa.

ayrı ayrı başlıkları var, kullanacağın yere göre değişiyor, farklı ebatlarda bezleri de var. ama yedek bez paketi almanı da tavsiye ederim.

ayyy çok tesekkur ederım cevabına içime su serpıldı ya:KK9::KK9::KK9::KK9: ben de yerlerı falan kuruluyorsun zannettım.. derzlerdekı sararmaları falan halleder heralde, kararma yok çünkü, en çok onlar için istiyorum.. banyo ve mutfak fayansları için çok kullanıslı olacagını düşünüyorum elımde bezle sılmek çok zor oluyordu..çok teşerkkürler cevabın için:)

bu buharlı temizlik aletleri parkelerde şişme vs. yapıyor mu? Almayı düşünüyorum da

aldım almasına araştırarak okumadığım yorum kalmadı herkez memnun olduğunu yazmış bende kanaat getirdim ve aldım bu gün kargoyla geri göndericem çok su akıtıtyor bu harı bi veriyor bi kesiyor kesinlikle tavsiye etmiyorum şimdi başka araştırıyorum tavsiyesi olanlar lütfen cevap yazarsalar sevinirim..

Ben Alf BT 122 multi kullanıyorum.yaklaşık 6-7 ay oldu alalı.Hatta buradaki yorumlara bakarak alıdım.Ben gayet memnunum.Yerleri,banyodaki derzleri ,kapıları güzel temizliyor.Halı aparatıyla halıyı sildiğimde halı yeni gibi oluyorMutfak fayanslarındaki yağ kalıntılarını çok güzel temizliyor.e-reyondan 250 tl civarı almıştım yanlış hatırlamıyorsam
merhaba ben de bu aralar alf multi alması düşünüyordum ama fakir jaws ı da duyunca ikisinin arsında kaldım. siz hâlâ memnun musunuz makinenizden. tavsiye eder misiniz. alıp da bir kenara koyacağım birşey olsun istemiyorum. şimdiden teşekkür ederim

merhaba ben de bu aralar alf multi alması düşünüyordum ama fakir jaws ı da duyunca ikisinin arsında kaldım. siz hâlâ memnun musunuz makinenizden. tavsiye eder misiniz. alıp da bir kenara koyacağım birşey olsun istemiyorum. şimdiden teşekkür ederim

Evet memnunum, zor kirlerde kullanıyorum daha çok. Şu an oturduğum ev biraz rutubetli olduğu için çok sık kullanamıyorum.Onun dışında kullanımı kolay, içine koyduğunuz suyu kısa sürede ısıtıyor. Ancak diğer makineyi bilmiyorum, daha kullanışlı olup olmadığı konusunda bir yorum yapamayacağım

Evet memnunum, zor kirlerde kullanıyorum daha çok. Şu an oturduğum ev biraz rutubetli olduğu için çok sık kullanamıyorum.Onun dışında kullanımı kolay, içine koyduğunuz suyu kısa sürede ısıtıyor. Ancak diğer makineyi bilmiyorum, daha kullanışlı olup olmadığı konusunda bir yorum yapamayacağım

vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

merhaba sizi yine rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın. almak istediğim makineyi kullanan ve memnun kalan birisini bulmuşken aklıma takılan soruları sorayım dedim. bi şikayet sitesinde kullanan birisi alf multinin tutma borusunun kısa olduğundan şikayet etmiş ve kendisinin 1.65 boyu olduğundan buna rağmen boru kısa olduğundan eğilerek kullanmak zoruma olduğunu yazmış. siz böyle bir sıkıntı yaşadınız mı. gerçekten borusu eğilmeyi gerektirecek kadar kısa mı. tekrar özür dilerim rahatsız ettiğim için. iyi akşamlar

merhaba sizi yine rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın. almak istediğim makineyi kullanan ve memnun kalan birisini bulmuşken aklıma takılan soruları sorayım dedim. bi şikayet sitesinde kullanan birisi alf multinin tutma borusunun kısa olduğundan şikayet etmiş ve kendisinin 1.65 boyu olduğundan buna rağmen boru kısa olduğundan eğilerek kullanmak zoruma olduğunu yazmış. siz böyle bir sıkıntı yaşadınız mı. gerçekten borusu eğilmeyi gerektirecek kadar kısa mı. tekrar özür dilerim rahatsız ettiğim için. iyi akşamlar

Estağfurullah..Benim boyum 1.55 ama eğilerek kullanmıyorum :KK1: tabi daha uzun olsam ne olurdu bilmiyorum.

Karcher sv 1902 vardi cok agir kullanisli degil temizligi dert hic memnun kalmadim 2 yilda motoru yandi kesinlikle tavsiye etmiyorum

fakir in buharlı temizleyicisini kullanıyorum.. çok çok memnunum...

fakir in buharlı temizleyicisini kullanıyorum.. çok çok memnunum...

fakirin hangi modelini kullanıyorsunuz öğrenebilir miyim? ben de fakir jaws ve alf multi arasında çok karasız kaldım.. çok uzun süredir buharlı temizleyici almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim ne alacağıma. cesaret edemiyorum.alıp da pişman olmaktan korkuyorum galiba

fakirin hangi modelini kullanıyorsunuz öğrenebilir miyim? Ben de fakir jaws ve alf multi arasında çok karasız kaldım.. çok uzun süredir buharlı temizleyici almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim ne alacağıma. Cesaret edemiyorum.alıp da pişman olmaktan korkuyorum galiba

fakir steam mop buharlı temizleyici

X