Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

• Konu Sahibi SEVDALAR.ONADIR
arkadaşlar ben de bişey sorucam,buhar makinesiyle evin duvarlarını temizleyebiliyor musunuz?Eğer temizleniyorsa sonrasında kurulamak gerekiyo mu?Leke falan kalıyor mu?Bilen birilerinden yardım istiyorum lütfen...

benim bi arkadaşım kullanıyor evinde bebeği olacağı zaman satın almış hijyen açısından 1 numara diye ve hem temizlik suresini kısaltıyor ve deterjanlardan eller harap olmuyor. gördüğümde gerçekten bayıldım bu bir mucize.. bende alacağım şimdi fiyat ve marka araştırması yapıyorum..

Ben de almayı düşünüyorum yakın zamanda. Ben arçelik düşünüyorum.
Fiyatı da uygun gibi geldi.

kızlar konuyu güncellemek istiyorum

buharlı makinalara bizde bakıyoruz bu günlerde..

kullananlar lütfen fikirlerini paylaşabilir mi bilmiyorumkismile

görümcemin komşusu almışş 15000 tlye..halı yıkıyorr...koltuk duvar parke silebiliyorrrrrr...fayansları temizliyor..kısacası tüm temizligi yapabiliyormuş çok begendi görümcemmm acaip temiz yapıyor diyor.ama çok pahalı ya 1500 tl biden gidip verilmeski..

görümcemin komşusu almışş 15000 tlye..halı yıkıyorr...koltuk duvar parke silebiliyorrrrrr...fayansları temizliyor..kısacası tüm temizligi yapabiliyormuş çok begendi görümcemmm acaip temiz yapıyor diyor.ama çok pahalı ya 1500 tl biden gidip verilmeski..

nem , o makinenin markasını öğrenebilir misin arkadaşım.. çok lazım bu ara..
zaten fiyatları genelde o civar oluyor bilmiyorumkismile

kızlar bende araştırıyorum fiyatlar ne civarda linke çok güzel anlatılmış ama fiyat iç.in mail bekliyorum merak ettim bilen varmı acaba

kızlar bende araştırıyorum fiyatlar ne civarda linke çok güzel anlatılmış ama fiyat iç.in mail bekliyorum merak ettim bilen varmı acaba

bende bekonun buhar makinası var.
çok memnunum tasarım harikası.
fırını ve buzdolabının içini bile temizledim.
fırınımda yağ kalıntıları vardı bi kere püskürtüyosun herhangi bir bezle bastırmadan siliyorsun hiç birşey kalmıyor.
ince uçlu bir aparatı var fayans aralarını pırıl pırıl yapıyo.
süper bir şey fiyatı da çok uygun.

arkadaslar bende karcher kullaniyorum
utusunude aldim
yag ve kirec diye bisey yok evimde walla
halilari guc kullanmadan temizliyor
sanki supuruyo gibi cokta rahat
yardimci gelio haftada 1 gun kadin bayilio
avizelerim tasli mesela
tek tek silmeye gerek kalmiyo buhari tutunca toz kalmiyor
camlar yok gibi oluyo buharla silince
ve utusude cok basarili carsaflari 4 katken bile jilet gibi yapio
en zor utulenen seyler bile kolayca utuleniyor
ve storlarida cok guzel temizliyor
yani evdeki her alani oyle guzel temizliyorki
gonul rahatligiyla alabilirsiniza.s.

başka bırşey araştırırken kk da..
buharlı makınenın hunerlerını okudum..
vallaha pek ınanmıyordum tv gordugum reklamlara..
sanırım gerceklık payı yuksek.
teşekkurler arkadaşlar verdıgınız bılgıler ıcın.)

nem , o makinenin markasını öğrenebilir misin arkadaşım.. çok lazım bu ara..
zaten fiyatları genelde o civar oluyor bilmiyorumkismile

tmm cnmm sorayım unutmassam bu sıra düğün telaşım var da:):)

kızlar peki arçeliğin makinası ile yerleri temizlerken arkasından bide kurulamamakmı gerekiyor anlayamadım.birde sizce günlük kullanımlarda rahat kullanılabiliyormu?

Bende almayi düsünüyorum..Suan tek karar verdigim sey Kärcher marka olmasi.

Modele henüz karar veremedim.

Düsünüyorum bakalim...Ev temizliginde kesinlikle kolaylik, özellikle zaman kazanci ve 100% hijyen sagliyor sicak buhar ile!

HAYIRLISI bakalim!

canım 1,5 lt su ile yarım saat kesintisiz buhar verebiliyor. kesinlikle almanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu buharlı temizlik robotlarının vakumlu olanlarından kullanan var mı? Benim mantığıma vakumlu olmanları daha çok yattı, önce buharı verip yumuşatır sonra vakumla içine çeker. Benim incelediğim kadarıyla vakumlu olarak sadece fakirin ve karcher in buharlı makineleri var, kullanan arakadaşlar varsa lütfen buraya yorum yazsınlar bizim de fikrimiz olsun, teşekkürler...

Arkadaşlar bu buharlı temizlik robotlarının vakumlu olanlarından kullanan var mı? Benim mantığıma vakumlu olmanları daha çok yattı, önce buharı verip yumuşatır sonra vakumla içine çeker. Benim incelediğim kadarıyla vakumlu olarak sadece fakirin ve karcher in buharlı makineleri var, kullanan arakadaşlar varsa lütfen buraya yorum yazsınlar bizim de fikrimiz olsun, teşekkürler...

evet bende cevap bekliyorum kullanan yok mu kızlar yaaaaaaaaa :26:

arkadaşlar ariete fakir ve karchr vakumlu 1.500 tl den başlıyo
ama bunlar ağır büyük falan nese
beko arçelik aynı zaten
özellikleri fiyatı
vakumsuz bezle siliyo buhardan sonra
içinize sinen bir temizlik için ideal 200tl civarı bunlar
ben beko alcam sanırım duruyorum daha :=)

Arkadaşım bende birkaç gündür buharlı ve vakumlu makineleri araştırıyorum. İşyerinden bir arkadaşım vaporetta kullandığını ancak seneler önce yurtdışından aldığını bu yüzden vakumlama özelliği olmadığını anlattı, buna rağmen senelerdir ütüsünü kullanıyormuş, çok güzel ütülüyormuş ve hala bozulmamış. sitesinden araştırdım yeni modeli çıkmış buharlı süpürge ve vakumlama da yapıyor bar basıncı da oldukça yüksek..fiyatı hiçbiryerde yazmıyor bunun için sitesindeki iletişim sayfasından bilgi talebinde bulundum..cevap gelirse sizlerle de paylaşırım..yine de araştırmaya devam etmekteyim çünkü herhangi bir yerde bu ürünle ilgili başka yorum bulamadım, hiç mi kullanan yok anlamadım..
Bu arada burda ariete ismi geçince şimdi onu araştırmaya başladım,buradaki yorumlar olumlu görünüyor ama halen kararsızım..
ilk karcher ı araştırıp ona meyil etmiştim ki, arıza durumlarında sıkıntı yaşandığı duyumunu aldım..
tek emin olduğum vakumsuz bir makine almak istemediğimdir, çünkü komşumda buharlı mop var, ilk aldığında halısı üstünde denedik sırılsıklam yapıp bıraktı, koridorundaki derzlerinde renginde bir açılma olmadı. sanırım karar vermeden önce en iyisi evde tanıtım istemek..
ayrıca bilgi veren arkadaşlara teşekkür ediyorum, biraz daha fikir sahibi olmamızı sağladınız..

amazonkedi vaporetta'yı hiç duymamıştım öğrendiklerini paylaşırsan sevinirim, ben de karcher'i almayı düşünmüştüm ama dediğin gibi servis arıza sıkıntıları olduğunu duydum ve vazgeçtim, büyük robotlara hantal diyolar küçüklerine kazanı küçük buhar hemen bitiyo diyolar neye kara vereceğimi ben de şaşırdım vazgeçicem bu gidişle...

X