Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

ben de istiyorum bu buharlı temizleyicilerden :KK43: fakiri'inkini... şimdilik. alfle ilgili daha ayrıntılı geribildirimler bekliyorum...

ben de araştırmalarım sonucu alfin hero ve handy modellerini aldım, malesef hepsi kabloluymuş:KK43: (reklamlarda kadın salonu silerken kablo falan göstermiyo kandırıkçılar:KK43:)ama kablo uzunluğu iyi sürekli o fişten çek o fişe tak gibi bir durum olmuyor ben çok memnun kaldım iki üründen de hero nun buhar çıkışı çok iyi valla pırıl pırıl oldu laminatlarım üstelik kullanımı çok rahat vileda gibi dakka başı sil ıslat sık tekrar sil durumu yok başla bitir yani:)handy ye gelince küçük olduğu için suyu sık bitiyo ama çabuk hazır konuma geldiğinden o da sıkıntı değil diye düşünüyorum

ama bu iki model toplamda çok pahalıya geliyor :KK43: siz ne kadara aldınız?

ben de iki ayrı alet almamak için multi almayı düşünüyorum. alf den genelde memnun kalınıyor galiba. inşallah ben de memnun kalırım. alınca ayrıntılı bilgi veririm burada da.

aldığım alf hero içine su doldurmayı her türlü denedim ama pratik hale getiremedim.. evin bir kenarında duruyor.. bin pişman oldum ben aldığıma.
keşke internetten alsaydım anında iade eder, fakir alırdım. bu ürünü düşünenler önce su ve detarjan doldurma bölümlerini inceleyin, deneyin uğraşırım derseniz alın. benden söylemesi.....!!!!

canım yaa bende de aynı şey olmuştu ben aldığım yerle görüştüm güzelce anlattılar çok kolaymış aslında;Önce cihazı azıcık geriye yatırıp su haznesinin kapağı açıkken dezenfektanını koyuyorum sonrada su haznesine suyunu koyuyorum gayet de basit aslında bi dene bence kendini üzme..böyle oldu mu insanın canı çok sıkılıyo bi hevesle alıyosun sonra moralin bozuluyo.o yüzden dediğim gibi denesene bide..

Bekonun buhariko'su var daha 1 kere kullandık annemin arkadası almış önerdi annemde gitti aldı normal fiyatını bilmiyorum ama pazarlıkla falan 200tl ye almış annem. Banyoda kullandık önce fayans aralarına kuvvettli olarak verdik buharı ilk denemede bembeyaz bi sonuc alamadık tabiki ama o sarı fayans aralarına fışkırtınca buharı buhar soguk zemine düştüğü için su olustu ve o su sapsarı renkliydi 2. Ve 3. Kullanımda giderek beyazlıcagını düşünüyorum. Halıların rengını actı(güzel manada) parlattı resmen halılarımız temizdi pek bi fark göremedik ama en azından bakterılerın gittiğinden emin oluyosunuz eğer kirada falansanız öneririm hijyen olur resmen. Duvarları silmek içinde işe yarıcagını düşünüyorum dha pratik temiz ve sağlıklı :)

h2o aldım bende ama ikinci kez arıza verdi ..buharlı temziliğide görünce insan vazgeçemiyor artık oyüzden daha kaliteli ve uzun süre kulanabileceğim bir ürün arıyorum ..fakir alf ve arçelik araştırmalarım arasında..malum hem bütçe hemde icraatı önemli..bu markaları alan kullanan ve memnun kalan sorun yaşayanlar paylaşırsa çok memnun olurum..
1 saat içinde mutfak banyo halı kapı yer gök kısacası heryeri temizlemenın verdiği kolaylığı yaşamak çok güzeldi..bird edevamlılığı olsaydı süper olacaktı..:KK43:(

çok az kullanılmış karcher sv 1902 satılıktır. şişli .fiyatı 1.400 tl

slm kızlar.dün ariete 703 için tanıtıma geldiler hoşuma gitti aldım.uzun zamandır araştırıyordum.henüz cok fazla inceleyemedim ama güzel bişeye benziyor.ben günlük temizlik için stedim insallah kullanıslıdır.benim koltuğum koyu lacivert denemek için azıcık üstünden geçirdim rengini parlattı.yer silmek için denedim yerleri ıslak bırakmıyor o yönden de güzel.deterjan olmadığı için iz kalmıyor yerlerde.ama çekme özelliği yok kirler ucundaki beze geliyor.kendi bezi yok eski kullanılmış havlu takılıyor ucuna.o yüzden önce sıkıca süpürülmesi gerekiyor evin.tanıtıma gelen kişiye rezil oldum halıdan bir kir çıktı anlatamam.elimle silince o kadar kir çıkmıyordu.duvarları sildi duvardan bile ne biçim kir çıktı.camları çok güzel siliyor hiç iz kalmıyor.deterjansız silindiği için cama dokununca parmak izi de kalmıyor.makine internette göründüğünden çok daha küçük o yüzden kullanımı da aynı elektrik süpürgesi gibi zorlamıyor insanı.şimdilik deneyimim bu kadar.iyice bir inceleme yaptıktan sonra yazıcam size.inşallah verdiğim paraya deymiştir.

slm kızlar.dün ariete 703 için tanıtıma geldiler hoşuma gitti aldım.uzun zamandır araştırıyordum.henüz cok fazla inceleyemedim ama güzel bişeye benziyor.ben günlük temizlik için stedim insallah kullanıslıdır.benim koltuğum koyu lacivert denemek için azıcık üstünden geçirdim rengini parlattı.yer silmek için denedim yerleri ıslak bırakmıyor o yönden de güzel.deterjan olmadığı için iz kalmıyor yerlerde.ama çekme özelliği yok kirler ucundaki beze geliyor.kendi bezi yok eski kullanılmış havlu takılıyor ucuna.o yüzden önce sıkıca süpürülmesi gerekiyor evin.tanıtıma gelen kişiye rezil oldum halıdan bir kir çıktı anlatamam.elimle silince o kadar kir çıkmıyordu.duvarları sildi duvardan bile ne biçim kir çıktı.camları çok güzel siliyor hiç iz kalmıyor.deterjansız silindiği için cama dokununca parmak izi de kalmıyor.makine internette göründüğünden çok daha küçük o yüzden kullanımı da aynı elektrik süpürgesi gibi zorlamıyor insanı.şimdilik deneyimim bu kadar.iyice bir inceleme yaptıktan sonra yazıcam size.inşallah verdiğim paraya deymiştir.

fiyatı ne kadar canım

karcher kullanıyorum, çok çok çok ama çoooo..k memnunum. yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. bir kere yormayan bir makine. kendini zorlarsan itmek için gitmiyor. kasmadan, bastırmadan süpürüyorsun. vitrini açıyorum, en tepeden buhar püskürtüyorum (içindeki hiç bir şeyi çıkarmıyorum), tozu alıyor dışarı atıyor. buhar çıkınca, vitrini kapatıyorum. cam siliyor yahu:KK16: çeşitli aparatları var, mesela parke aparatı ayrı, karo aparatı ayrı... halı, koltuk, kanepe ne varsa mis gibi yapıyor. evcil tüylerini çok güzel topluyor. daha bir sürü özelliği var. benim açımdan memnun olmadığım tek kısmı, temizlik sonrası o kazanı, süngeri, hortumu... yıkamak, o kadar. onu da kendi yapsaydı iyimiş:KK1:

çok az kullanılmış karcher sv 1902 satılıktır. şişli .fiyatı 1.400 tl

Bu makineyi alma sebebim oğlumun astım olmasıydı.Ama makine gerçekten güzel.Çok az bir süre kullanmama rağmen astımı tamamen iyileşti.Ben de kuru sistem süpürgeye geçmek istediğim için satmaya karar verdim.

kızlar ariettenin olumsuz bir yönü var mı acaba ? üç çeşidi var hangisini almak lazım ?
Bir de bu aleti kullandıktan sonra ayrıca bezle de mi siliniyor ?Islak mı bırakıyor?

bende merak edıyorum buharlı temızlığı:)

kızlar ariettenin olumsuz bir yönü var mı acaba ? üç çeşidi var hangisini almak lazım ?
Bir de bu aleti kullandıktan sonra ayrıca bezle de mi siliniyor ?Islak mı bırakıyor?

yerleri kesinlikle ıslak bırakmıyor cnm ayrıca koltukları silincede ıslak kalmıyor.kuru buhar püskürtüyor.ben 703 aldım

yerleri kesinlikle ıslak bırakmıyor cnm ayrıca koltukları silincede ıslak kalmıyor.kuru buhar püskürtüyor.ben 703 aldım

peki fiyatı ne kadar? bir de hantal bir alet mi? kullanımı temizliği vs kolay mı?

X