bulamadım; yol gösterin bana

nazlxixm28

BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
290
1
arkadaşlar konuya nerden nasıl başlayacağım bilmiyorum
biliyosunuz ben erken doğumla ikinci bebğimi de kaybettim ilk bebğimide 3 aylıkken kaybetmiştim
benim sizden istediğim bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz aramöadığım sormadığım hiç bi yer kalmadı
ben ankara dışkapıda oturuyorum ve eski adıyla zübeyde hanım kadın doğum hastanesine gidiyorum bu hastane bu arada etliğe tasındı
ben eski yerindekine gidiyorum sami ulus cocuk hastanesiyle birleşti burası
ben ikinci bebğimi kaybettikten sonra bi cok test tahlil yapıldı ve cok sükür hiç bişey cıkmadı yanlız eski dr um bana rahim agzı yetmezliği olabilir dedi buda gebelikte anlasılıyomus ve ultrasonla çıok iyi bakılınca görünüyomus ve gebeliğin 2. üç aylık döneminde müüdahale ediliyomus dikiş atılıyomus
benim bulmaya calıstığım bu hastanede cok iyi bi dr bilen varmı riskli gebeliklerle ilgilenen ve tekrar bi gebelik olusumunda gebeliğimin bütün devrelerinde bana yardımcı olacak ve özel bir muaynehaneside olan bi dr arıyorum bu hastanede
ankarada diğer hiç bi hastaneye gidemem durumum gereği gebelik olursa kalkmamam gerekiyomus zaten iki gebeliğimde cok sıkıntılı gecti ne zaman ayağa kalksam leke geliyodu su geliyodu sürekli kasılmalarda vardı
bu hastane bize cok yakın yürüyerek iki dakika mesafedearanızda giden bilen vardır burayı iyi bir dr arıyorum ne olur bana bi yardımcı olun
oturduğumuz yerdeki herkese sordum bana normal bi dr öneriyolar benimle riskli gebeliklerle ilgilenen bi dr olması lazım rahim agzı yetmezliğiyle ilgilenen bi dr olması lazım muayenehanesi olan yardımcı olursanız cok sevinirimmmmmmmm

canım geçmiş olsun öncelikle.
riskli gebelikle ilgili yada rahim agzı yetmezliğiyle ilgili dr ların okuduğu bir bölüm yokki.
bu söylediklerini her kadın doğum uzmanı yapar.bunlar kadındoğumcuların uzmanlık alanı zaten.
söylediğin hastaneyi biliyorum.oradaki dr hepsi işinde uzman.ama sana zeka tahir i de önerebilirim.orada da çok iyi dr var.orası zaten bir araştırma hastanesi
.

Öncelikle geçmiş olsun...
Bizim burada perinataloglar bakıyor böyle riskli gebelik lere. Aynı sorun bende de vardı diğer doktorlar sadece yat yapacak başka bir şey yok derken perinatolog sağolsun tedavi etti.
Çok şükür şimdilik herşey yolunda.

X