Doğuma Hazırlık Bulduğumuz İsimleri burada Paylaşalım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bizim bebişde erkek olacak bizde bir türlü karar veremedik isiminin ne olacağına.Benim eşimde Alperen istiyo ama ben bir türlü sevemedim bu ismi.Bende Yaman istiyorum.

bizimde allah kısmet ederse oğlumuz olacak adını TOPRAK düşünüyoruz toprak çağlar olacak inşallah oğlumuz

bende eğer kızım olursa adını ayşim (doğmamış ay) istiyorum ama erkek de hem fikiriz kayra ( ALLAHın bir lutfu , hediyesi ) olacak inşallah eğer bigün olursa :)

kızlar asya ismi nasıl yorumlarınızı beklıyorum eger kararımız değişmezse asya koymayı düşünüyoruz

bence güzel bi isim aslında kızım olsaydı bende düşünüyodum ama oğlum olucak inşallah
ve adını kerem koymayı düşünüyoruz...aslında mert olmasını istiyorum ama baba istemediği için ortak bi karalrla kerem ismine karar vrdik

benim kızım olacak bende banu düşünüyorum yada buse yada ece eşim yağmur yada esra diyor yani kafam çok karışık halen kararsızım..

gamze canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik kızın olacakmış hayırlısı olsun canım
görüşemiyoruz form da kendine iyi bak küsmüyüz.

benim kızım olacak bende banu düşünüyorum yada buse yada ece eşim yağmur yada esra diyor yani kafam çok karışık halen kararsızım..

Bence Esra koynaniknanik
Kendi ismim oldugu için öyle dedim tabiki, diger isimlerde çok güzel.
Kafan karisiksa çift isimde koyabilirsin.

Bizde düsundük düsündük isme karar veremedik, erkek olucak bebisimiz iki hafta kaldi doguma, Berat efe yada Semih Efe???

hangisi guzel sizce???CADIARZUCADIARZU

eşimle eskiden beri kızımız olursa zeynep ece olsun diye konuşuyorduk, oğlumuz olacağını duyunca kararsızız şimdi ben batuhan diye düşünüyorum ama karar veremedik

Ecrin : Allah'in Hediyesi
Berra : Bereketli Olan
Cansel:hayat Veren Su
Feyza :bolluk,bereket
Nilay :işikli Mavi
Sena :övmek,yücelik,aydinlik

Bu Isimler Yardimci Olur Inşallah

-BUĞRA
-BORAN
-BAYBARS
-BARÇIN
-BOĞAÇ
-BOĞAÇHAN
-BARAN
-BORGA

Şimdiik aklıma bunlar geldi.Hatırlarsam yine yardımcı olmaya çalışırım..
Allah tamamına erdirsin..:=

X