Bulgur ile kolay kilo ver!

kızlarbir liste cıkrıcam yarın ve bu listeye uyucam kaaorilerinide yazmay calışırım yarındn itibareen kilom ve listeyi yazarım ..birlikte yapalım kızlar.bkalım spor ve diyetle nekadar kilo vericez.....:)

arkadasim ben varim bu iste :KK70:
sen listeyi hazirla bende seninle birlikde harfi harfine uyarim ok? :KK70:

liste cikarmada pek kabiliyetli degilim maalesef :eek:

listeyi yap bende takipteyim çok kilom var vermek istiyorum bakalım başarabilecekmiyim bulgur işi benimde hoşuma gitti:dance:

arkadaslar bır bulgur diyetidir, gidiyorda ben birsey anlamadım bu diyetten biri bana anlatsın

aleynacım anladığım kadarıyla bulgur yiyerek kilo veriliyor.yani tek besin diyeti gibi.ama bu daha besleyici tabi.domatesli biberli oh mis :)

Tamam da aekadaslar bulgur dedik yani,
siz gene hemen yanin kiyamsini zaartini zurrtunu koydukdan sonra o yemegin diyetimi olur,

bence nasil o pirinc lapasini yapiyoruz bunuda ayni sekil yapmamiz gerek diyet icin,
yani hasla bulguru icine baharat koy, veya iste domates yogurt yesillik neysede,
ama öyle protein koyarsan yanin bu diyetden ne anladim?

Bulgurun yanina ne yersen ye, kilo veriyorsun diye birsey yok ki kizlar.

dün akşam buluguru haşaldım sabahta 2 kaşık yoğurtla birlikte yedim inş faydası olur kilo vermem durdu :KK43:

sabah kalkınca

1 litre suya limon suyu sıkılır ve içilir

aradan 1 saat geçince

haşlanmış bulgura seçenekler

1....baharat (tuz hariç ) ve yoğurt katılarak yenir.

2. marul maydanoz derotu katılır limon sıkılarak yenir.

arada seçenekler(öğlen 1. seçeneği isteyenler arada 1. seçmeliler)

1.1 domates 1 tutam dereotu

2.1 bardak ayran

akşam da aynı seçenekler geçerli.

3 gün uygulayacağım.sonra normal bir menü.

diyetimde serbest olanlar.

şekersiz cay ,5 i bir yerde cayım,bolca su.

umarım kilo veririz kızlar.

şu andaki kilom 68.8

belimi flan sonra ölçiyim kızlar.

umarım veririz kiloları

not: nekadar güvenli olduğunu kendimin bile bilmediğim

bu diyet listesinden doğacak sorunlardan mesul değilim.

arkadaşlar ben yarın başlıycam harfiyende uyucam bakalım sonuç ne olacak bugün başlıyamamın sebei evde cok işim var ve mutfakta bişilerle uğraşmaya vaktim yok .sizede söz verdiğim den listemi oluşturmak için geldim.sonra yine uğrarım........

ben sabah aakşam yaparım sanırım ancak bulguru.öğlen iş yerinde olduğum için gerçi yediklerimde sınırda 1 kepçe çorba 1 kepçe yemek ve hoşaf pilava dokunmadım bile.akşam iş çıkışı 45 dk yürüyüş evdede yarınsaat egzersiz yapsam kilo verebilirmiyim kızlarr kafayı yemek üzereyimm :KK70:

arkadaşım sana bişi söylimmi bir doktor anlatırken dinlemiştim.(adını hatırlamıyorum)
stres kilo almayı tetikliyormuş.stres anında vücut herşeyi yağ olarak depolarmış.stres yapma.boyun kaç ki cokmu göze batan bir kilon var? ben mesela öncelikle kendim için kilo veriyorum.sağlık için yani bende kalp rahatsızlığı var.
önce rahat ol.istersen sana bu üçgünden sonra neler yiceğimide yazarım.birlikte kilo veririz.sıkma canını............

hııımmm okey anlamısammmm ,bulgur ye zayıfla tek besin hııı zor yaaaa tek besin saglıksız zayıflama bence

canim ama tam tek besin sayilmaz cünkü limon var, yogurt var, baharat, marul var, domates,dere otu.... ooo daha ne olsun :KK70:

pirinc lapasi olayindada sadece pirinc var....

kızlar naptınız ben suyumu içip bulguruma marul maydanoz limon ve domates ekledim.yedim .kücük bir kase oluşturdum bana yetti.birazdan dışarı cıkıcam.bir ayran içerim artık
öğlenide bildiririm.

kizlar biliyorsunuz bende basladim bugün bu diyete..

sabah limonlu suyumu icdim bi güzel sonra bulgurumuda hasladim ben gene cok bilmislik yapip listeye tekrardan bakmadim öglen domates ile birlikde yedim :eek:

aradada ayran yerine (yogurta alerjim var) bir bardak diyet süt ictim....

ve halende tokum :KK70:D

ama sunu söylemem gerek bagirsaklari bi güzel calisdiriyo bu diyet :KK70:D

kızlar kimse yokmu yaa.ben bugün 68.6 cıktım bilmiyorum ama bugünde misafirlerim var akşamada yemekteler nasıl yapıcam bilmiyorum ama söz atlatayım 3 gün üstüste bırakmadan yapıcam.siz naptınız tartıda ne görünüyo arkadaşlar....................

akasyali canm buna göre 400 gr almis oluyorsu degilmi yanlis anlamadim yani.cizelgende en son kilon 68,2 yaziyordu.
Kac gün uyguladin bu diyeti??

yok canım başlangıç 68.8 daha önceki mesajlarımda var canım cizelgemi değiştirmediğim için karışıyo hemen değiştiriyorum.

daha 1 günümdü bugün 2 günüm olmalıydı ama misafirlerim var yemeğe ve gündüzde misafirlerim var oyüzden bugün yapabilicegimi sanmıyorum.

ya bırsey soracagım arkadaslar hergun sadece bulgur mu yenecek yanı pılavı kısırı salatsı falan mı bilgilendırın benı......

bulgur kadar insana yarayan bişey yok ya. ya bana yarayıp kilo olarak dönen. ben ne zaman bulgurla yapılmış pilav kısır vs. yemeğe başlasam müthiş kilo alırım. bulgur diyeti diye başlasam bu diyete. bu diyet de kilo aldırma diyeti olur bana. bünyenize göre yapın arkadaşlar bu diyeti.

X