Saç Kesim Şekilleri Buna bittim! Artk krepe ile uramak yok :)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
fazla kabarık değil mi yahu o ne öyle =/
yurtta bi kız vardı saçının tepesi hep böyleydi bizde kızlarla neden böyle acaba diye düşünürdük :KK70::KK70:
burhanın makbıyleye dediği gibi dolmaları sarıp sarıp saçına saklamış gibi :p

bu tama benlikmi s ya bende sacimi boyle kaldirmayi seviyorum aceba nerden alinirki ben yurt disindayim ,tamda bu aralar boyle bisey lazim bana

işte tam böyle birşeye ihtiyacım varrrrdelikafadulden
bekleyelim vallahi çinliler bunu 2 aya kalmaz yapar yollar bizesengözlerimebaksanab

Ömürsün valla...Hem de ne..Gerçi.Eminönü Tahtakalede ki plastik üreticilerine bi göstersek..
Çinlilere bile gerek kalmaz...

Dur ben bunun üzerinde biraz çalışayım...öyle 20 dolar,40 dolar plastik parçasına verilirmi....:sm_cool::sm_cool:

tam benlik ya saçımı kabatmayı çok sewiyorum ama istediğim gibi olmuyo hiç bizaman çok istiyorummmmm buralarda yok mu ??

ya ben kesin kızlar bi kaç güne bulurlar diye düşünmüştüm ama hala ses seda yok kafamçokkarıştı

Eğr saç kesimi çok kat katsa biraz havaya kaLdırarak da bu $ekLi yapabiliriz ama bu da hoşmuş tabe :KK70:

tam aradığım şey saçım çok az ve böle kullanmak için çaba sarfedenlerdeyim lütfen bi çare bulalım gece gece başladım düşünmete ama aklıma bişe gelmio yaaaa bacılar duyan gören lütfen paylaşsınalkisalkisalkis

ben getirttim çok gzel kullanışlı arkadaşlar resimlerini çekip koyucam buraya incelersiniz...

Benim gibi saçı ince ve seyrek olanlarda nasıl durur ki bu, bu aparatı kamufle etmek için bolca saç lazım, rüzgarda peruğu uçuşan adamlar gibi olmayalım sonra :bbo:

Arayan arkadaşlar, ben bu aleti gittigidiyorda görmüştüm sanki.

tam aradığım şey ama nerden bulurum bilmem:KK43: krepleyince saçı çok yıpranıyor kıyamıyorum ben...

X