bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

fatmaguumllfak131032064_zpse725215a.jpg

fatmaguumllfak131027488_zpsee10322c.jpg

fatmaguumllfak131031533_zps73bc951d.jpg

fatmaguumllfak131031574_zpse291b4e8.jpg

fatmaguumllfak131031653_zps1add50a1.jpg

fatmaguumllfak131031910_zpse0aa2102.jpg

Son düzenleme:
Kızlar ben de size bir şey sormak istiyorum.Bu kız makyaj yapmasını iyi biliyor kesinlikle ama burnu fotoğraflarda pırıl pırıl ışıl ışıl parlıyo, burunu pudralamak aklına mı gelmiyor, sanmıyorum :KK9:
Ben bunun burun ameliyatı olan kişilerde olduğunu hissediyorum (Birkaç arkadaşımda da ameliyat sonrası bu parlaklığı gördüm kendi gözlerimle :KK17: )
Böyle bir şey var mı hakikaten merak ettiğim bi konu

Evet evet benim de dikkatimi çekti.Ben burnumun parlamasından hiç hoşlanmam.Yazın benimki de parlıyor ama pudra sürüyorum.Yarım saat sonra tekrar parlıyor.Belki başa çıkamıyordur.Bu durum estetikli burunlarda sıkça mı görülüyor bilmiyorum ama estetikli olsun olmasın çoğu insanda oluyor.Yağlı ciltli insanlarınki hele parıl parıl.:KK52: Fatmagülün de cildi yağlı bence.

burun ucunun parlaması bir yana, burnunun ucunu hiç beğenmiyorum, hiç sevmediğim türden, dışarda da böyle çok sivri üçgen burun uçları gördüğümde güzel bir kadın olsa bile bakasım gelmiyor kafamı çeviriyorum, benim de böyle olur diye çok korkmuştum hatta, çocukların elişi dersinde kesip de yüze oturttuğu gibi geliyor hele ki yusyuvarlak yüzde böyle sipsivri uçlu burun yüze yapıştırılmış gibi duruyor bence, çoğu insan olmuşken sipsivri olsun istiyor ucunu, zevk meselesi tabi benim eski burnumda sorun yoktu küçüktü zaten hafifçe kırılmıştı fazla değişmesini istememiştim çok da iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum, bu kadar üçgen uçlu burunla çok mutsuz olurdum, söz konusu kıza gelince adriana lima nın burun ucu da bu kadar sivri mi çok az daha yuvarlak diye hatırlıyorum, eğer sivriyse de yüzüne yakışıyordur yüzü çok yuvarlak çok yanaklı değil onun çünkü, onun burnu doğal diye hatırlıyorum yüzüne uygun olarak

kızlar burnuna şimdi siz söyleyince dikkat ettim ve gözümü alamıyorum fark ettikten sonra . nedne öyle parıl parıl yağlı gibide değilde sanki elmayı üstüne silersinde cilalaı gibi yağ olmadan ışıl ışıl parlarya . acilen matlaştırıcı bi ürün kullanmalı fark ettikten sonra gözüm hep oraya gitti ve iğrenç duruyor

Son düzenleme:
Bu kız eğitimini tamamlamadan neden sunuculuk işine girdi hiç anlamıyorum.
Bugün izledim hiç beğenmedim sunumu çok heyecanlıydı kafası omzu ayrı oynuyordu resmen.
Keşke eğitimini bitirip başlasaydı adadan geleli 1 ay bile olmadı balıklama atladı hemen.

Bugün izledim hiç beğenmedim sunumu çok heyecanlıydı kafası omzu ayrı oynuyordu resmen.
Keşke eğitimini bitirip başlasaydı adadan geleli 1 ay bile olmadı balıklama atladı hemen.

evet kesinlikle haklısınız ben bu kızı aslında begeniyorum survivora katılmadan tuncay sanlı ile haberlerini görmüstüm bana estetik gibi geliyor ama tabi bilemem.. sunamadı bir ara bastan aldı falan saclari zaten hic olmamıstı bence spikerlige hic uygun bi kız degil ama kendi bilir tabi hayırlısı olsun

buarada kızlar fatmagülün saçı mavi siyah renk mi ? saçlarini çok begeniyorum dümdüz pürüzsüz cok guzel duruyor brezilya fönü mü yaptırdı acaba

Evet ,kendini izleyince görecektir.Kafa,omuz hareketlerini çokça yaptı.Garip görünüyordu.Hayır onu yapmak da bir hünerdir.Kendimi kassam yapamam ama :KK52:
Güzel kadınlar her zaman bir adım öndedir bu hayatta.Kim ne derse desin.Evet belki de haksızlık ama durum bu...

Evet ,kendini izleyince görecektir.Kafa,omuz hareketlerini çokça yaptı.Garip görünüyordu.Hayır onu yapmak da bir hünerdir.Kendimi kassam yapamam ama :KK52:
Güzel kadınlar her zaman bir adım öndedir bu hayatta.Kim ne derse desin.Evet belki de haksızlık ama durum bu...

İsteyince ne güzelde aynı dili konuşuyoruz Duygu :KK1:
Bu yorumun altına imzamı atmak istiyorum.. :KK1:

zevk meselesi tabi bana özellikle o burunla çok basit bir güzelliği var gibi geliyor, bir kalite göremiyorum, biz izmir de alışkınız bu tarz tabirlere, ben izmir sokaklarında artık çok daha bilinçli yapılmış estetikler görüyorum kalite daha ön planda,bir beş on yıl öncesinin yaptırılan sivri burunlarını bile insanlar değiştirip düzelttiriyorlar, basitleşmiş görünümdeki tipler çok alelade yapılmış estetikler vs. bizim çevremizde güzellikten sayılmıyor, ama basit güzellik bile bir yere getiriyorsa ne ala bizim medyamıza

Son düzenleme:
Canım Gül'ün gözleri lens. Arkadaşı zaten çevir gazı yanmasın yaparken bizim söylediklerimizi teyit etmiş oldu. İlk başta yok doğal zart zurt dedi, sonra estetik olmuş olmamış kime ne ye getirdi olayı. Ben ona resim koy doğalsa dedim hesabını kapatmış. Kısacası kızlar arkadaşı farkında olmadan, söylediğimiz her şeyi onayladı. :KK34:

Ayrıca bu kızın gözleri doğal mavi, ağzı burnu saçları Gül ile alakası yok. Burçin abdullah'ın küçüklüğü olabilir.

Bir şey daha ekliyeceğim eğer bu kız geçekten gül olsaydı program program gezip bakın bu benim çocukluğum derdi. :))

Aynen aynen sözde güzelliğini aldığı Lady Gaga'dan bozma annesinin resmini bile programda devv ekran gösterdi bu kız, kendi çocukluğu böyle olsa çocukluk fotograflardından oluşan 2 saatlik kolajlar izletir katıldığı programlarda :KK9:

Kızlar bugün Kenan Erçetingöz'le yüz yüze programını izledim. Plastik cerrahı vardı konuklar arasında botokstan felan bahsediyordu.
Bir tane izleyici Gül'de estetik olup olmadığını sordu, Kenan bey doktora Gül'ün bir resmini gösterdi. Doktor Botoks var kaşlarını çatamamış dedi ve daha sayacaktı o sırada, Kenan bey o değil burnu dedi sanki pot kırmasın gibi doktorda burnu da estetikli gibi duruyor dedi. Kenan bey Gül estetik yok dedi deyince doktor güldü ''aaa o zaman yoktur'' dedi. Hemen konuyu değiştirdiler zaten. Doktor biraz bozuldu pot kırdığını anlayınca.
Anlayacağınız sadece burun dudak esteği yokmuş, botoksta varmış. Bunu ben değil doktor söyledi.
İzlemek isteyen olursa videosunu bulup izleyebilir. Programın son 10 dakikası içinde oldu bu olay.

Ayrıca ne kötü sunuculuk yapıyor ya.
Bugün resmen izlerken ben üzüldüm haline. :KK31:
Daha ilk survivor haberini sunarken iç içe kattı toparlayamadı etrafına bakmaya başladı...
Keşke eğitimini bitirseymiş yazık survivorda zaten yeterince rezil oldu şimdi daha beter rezil oluyor.
Ayrıca git gide gözüme çirkin gelmeye başladı bugün ki saçından kaynaklı olabilir. Ortadan ayırıp arkadan sıkı örgü yapmıştı. Beğenmedim kısaca bugünkü halini..

ondan güzeli var muhakkak ama kendisi de çok güzel gerçekten minicik burnu çok hoş özellikle,acaba estetiği varmı?

Kızlar abisiyle ilgili bir şey söylemek istiyorum kardeş kardeşe benzeyecek diye bir durum yok.
Ben de kardeşimle hiç benzemiyorum hatta uzaktan yakından alakamız yok en başta ten rengimiz saç rengimiz bile farklı.
O yüzden böyle meselelere girmeyin derim. Öz kardeşiymiş değilmiş benziyormuş benzemiyormuş...
Abisiyle benzemiyor olması bence gayet normal, ama ben benzettim abisiyle dişleri gülüşü kaş şekilleri benziyor..

Son düzenleme:
X