BUNLAR AŞK YUVAMIZ İÇİN :)) (Gizemin çeyizi)

canım bildiğim kadarıyla evlenmiştin ama hala postunu takip ediyorum da al al bitmemiş vallahi şaşırıyorum bizde de mi böyle olacak diye :KK43: birde bir şey soracağım yanlış anlamazsan eğer evini evlendiğine tarihe göre biraz geç yerleştirdin sanki yani bikaç sayfa önce salonunun tam tamamlanmayan hali var ya o yüzden merakımdan soruyorum:KK15: meslek sebebiyle falan farklı şehirdeydin de yeni mi fırsat buluyorsunuz yerleştirmeye ? ondan mı bu denli uzun sürdü yoksa hep böyle uzun mu sürüyor bu işler merakımı cezbetti :KK48:

eylül ayinda evlendim canim 7 ay olucak evet...
Evlendikten sonrada eksikler bitmiyor bu dogru ama bizim böyle olmamizin sebebi farkli...
Nişanli iken ev aldik düğünümüze yetişmedi , belli bir süre esyali ev kiraladik kendi evimizi yeni teslim aldik sayilir bu sebeple de içi anca tamamlaniyor :)

eylül ayinda evlendim canim 7 ay olucak evet...
Evlendikten sonrada eksikler bitmiyor bu dogru ama bizim böyle olmamizin sebebi farkli...
Nişanli iken ev aldik düğünümüze yetişmedi , belli bir süre esyali ev kiraladik kendi evimizi yeni teslim aldik sayilir bu sebeple de içi anca tamamlaniyor :)

anladım eşyalı bir evde olduğunuz için de eşyalarınızı geç almaya başladınız yerleşiminiz de geç oldu :super: neyse ne derler geç olsun güç olmasın :21:

Bizimde etrafimizda hic kullanan yok canim, insanlar genelde sabit fikirli arcelik siemens samsung bu tarz markalara daha cok yöneliyorlar ilk duyduklari markalara da güvenemiyorlar...

Burada beni bir cok kisi bilir arastirmadan asla bir sey almam bu konuda cok titizim ve arastirmalarim dogrultusunda örnegin az önce saydigim markalar arcelik samsung siemens vb. markalar ankastre üretimi yapmiyormus ve bu markalara da ankastreyi silverline gibi sirf ankastre üzerine üretim yapan firmalar veriyormus...

Buradan yola cikarak direkt ankastre üreticisi ile muhatap olmak bize daha mantikli geldi ve secimimizi bu yönde kullandik...

Franke, Teka, Silverline bu tarz markalar sadece ankastre üreticisi aklinizda bulunsun...

canım bizim oturduğumuz evde de silverline marka ankastre kullanılmış ben çok memnunum. fırın ocak gayet iyi, mikrodalga da var oda sorunsuz, yani kötüsü nasıl olur bilmiyorum ama sorunsuz ürünler, ihtiyacı gayet güzel karşılıyorlar.

canım bizim oturduğumuz evde de silverline marka ankastre kullanılmış ben çok memnunum. fırın ocak gayet iyi, mikrodalga da var oda sorunsuz, yani kötüsü nasıl olur bilmiyorum ama sorunsuz ürünler, ihtiyacı gayet güzel karşılıyorlar.

Bende çok memnunum canım fırını özellikle çok sevdim. Sadece temizliği canıma okuyor :)

İşte evimin son hali...

Screenshot_20170609-160850.png
PhotoGrid_1496412307797-min.jpg
PhotoGrid_1496410972849-min.jpg
PhotoGrid_1496411015290-min.jpg
PhotoGrid_1496363661471-min.jpg
PhotoGrid_1496363987144-min.jpg
PhotoGrid_1496404501204-min.jpg
DSC_0212-min.JPG
IMG-20170601-WA0005-min.jpg
PhotoGrid_1496365314754-min.jpg
PhotoGrid_1496365045843-min.jpg
PhotoGrid_1496364774324-min.jpg
PhotoGrid_1496364710981-min.jpg
PhotoGrid_1496407841431-min.jpg
PhotoGrid_1496407913703-min.jpg
PhotoGrid_1496408015751-min.jpg
PhotoGrid_1496364486324-min.jpg
PhotoGrid_1496364528672-min.jpg

Canım o kadar emeğin sonunda böyle her şeyin bittiğini görmek çok güzel değil miiiii:)) güle güle otur çok beğendim, sade cici çok güzel bir evin olmuş, güzel günlerde oturun

canım bayıldım bayıldım gerçekten daha öncede söylemiştim çok beğendiğimi ama cidden aşkla ve zevkle yerleştirdin evini her aşamasına bizi şahit ettin ve inanılmaz güzel sonuçlar doğdu valla :) hani yakın otursak zorla kendini davet ettirip yakından görmek isterim evini o derece beğendim :halay:

canım bayıldım bayıldım gerçekten daha öncede söylemiştim çok beğendiğimi ama cidden aşkla ve zevkle yerleştirdin evini her aşamasına bizi şahit ettin ve inanılmaz güzel sonuçlar doğdu valla :) hani yakın otursak zorla kendini davet ettirip yakından görmek isterim evini o derece beğendim :halay:

Canım çok teşekkür ederim :KK68:
O zaman yap bir çılgınlık otobüs,uçak neyse atla gel, ne olacak sanki?:) Nerede oturuyorsun bu arada?

X