Bunlarin amacı nedir

Ne kadar sert görünsen de belli etmişsindir ilgini. O yüzden yüz bulup böyle laubali oluyorlar zaten. Kendinize bir iyilik yapın ve başka insanlara şans verin. Kurtarın kendinizi. 30 lu yaşların sonunda olmayacak birisi için kendinizi daha fazla heba etmeyin.
doğrusun diyorum yaa zaten o insanla asla olmaz

Ayy neden gel dediye takılmışsın ya. Adam açıkça arkadaşınıza istemiyorum demiş zaten neyi oldurmaya çalışıyorsun

bence ilginizin farkındalar ve aralarında bu konunun muhabbeti dönüyor. ne kadar çocukca hareketler. bence hepsinden uzak durun. terbiyesizler.
benim evli ile bir alakam yok ki
Ayy neden gel dediye takılmışsın ya. Adam açıkça arkadaşınıza istemiyorum demiş zaten neyi oldurmaya çalışıyorsun
yahu takılmadım davranışlar ve konuşmalar tutarlı değil diyorum şu saatten sonra o kişi benim için yok hükmünde zaten olmaz da sadece ismimin geçmesi hoşuma gitmedi

yahu takılmadım davranışlar ve konuşmalar tutarlı değil diyorum şu saatten sonra o kişi benim için yok hükmünde zaten olmaz da sadece ismimin geçmesi hoşuma gitmedi
E dalgaya alınmışsın işte. İyi ki takılmamışsın takılsan ne olur acaba

tamam var demedim zaten. komple kafanızda da uzak durun bu insanlardan. çalıştığım iş yerinde benzer bir durum yasadim. hatta evli olan beni elledi. salak ben hiç anlamamış gibi yaptım olay çıkmasın diye. sonra tüm iş yerine benim ona yürüdüğümü benim basit bi kız olduğumu söyledi. hiçbir sey yapmadim ve tamamen görmezden gelmeye basladim. bir sey sorduklarında bile cevap vermemeye basladim.

sizin ilginizi fark edip aralarında dalga geçmişler çok çok büyük ihtimalle. ışık hızıyla ikisinden de uzaklaşın. yoksa daha çok kalbiniz kırılır.

tamam var demedim zaten. komple kafanızda da uzak durun bu insanlardan. çalıştığım iş yerinde benzer bir durum yasadim. hatta evli olan beni elledi. salak ben hiç anlamamış gibi yaptım olay çıkmasın diye. sonra tüm iş yerine benim ona yürüdüğümü benim basit bi kız olduğumu söyledi. hiçbir sey yapmadim ve tamamen görmezden gelmeye basladim. bir sey sorduklarında bile cevap vermemeye basladim.
sen beterini yaşamıssın ALLAH böylelerinin belasını versin sapıklar çok özellikle evli olanları istediğini elde edemeyince saldırganlaşıyorlar

sizin ilginizi fark edip aralarında dalga geçmişler çok çok büyük ihtimalle. ışık hızıyla ikisinden de uzaklaşın. yoksa daha çok kalbiniz kırılır.
ben zaten uzağım yakın değilim ki neredeyse iletişimim yok sadece o evli olan geldi o söyledi benim onunla da bir iletişim çok yok sadece işle ilgili konuşuruz

sen beterini yaşamıssın ALLAH böylelerinin belasını versin sapıklar çok özellikle evli olanları istediğini elde edemeyince saldırganlaşıyorlar
çok çirkin insanlar var gercekten. Allah her zaman iyi insanlarla karsilastırsın

Mesafe konusunda çok iyi değil gibisiniz takıntı konusunda da sanki madem yorum serbest kendi iyiliginiz için o beş yıllık çocuk dahil bu evli kişi dahil iş dışında kesinlikle konuşmamanizi öneriyorum bir adım sonrası siz birşey yapmazken bile dedikoduların ana karakteri bulacaksınız kendinizi bana öyle geldi anlattiginiz karaktere olay lazım malzeme lazım konuşacak .....iş yerinde olmaz böyle sert biriyim diyorsunuz size öyle geliyor sanki iş yerinde yüzünüze soylenenlerden çok arkanızdan konusulanlarla tanınır insan uzak durun pis kokular var sevmedim anlattiginiz kişileri.....Dalga konusu var olayda

X