Bunun adı kıskançlık mı?

Merhaba kızlar güzel ve ciddi bir ilişkim var.Erkek arkadaşım futbola çok ilgili.İş dışında mutlaka halı sahaya gidip maç yapar.Akşam konuşurken beğendiği hayran olduğu futbolcuları falan söyledi.Sonra bana sordu senin hayran olduğun örnek aldığın bir ünlü var mı diye.Ben de biraz düşündüm bir manken adı söyledim.İnşallah ilerde üç çocuğumuz olduktan sonra ben de onun gibi olurum dedim gülerek.
Biraz bozuldu.Sonra canım bak senin iyiliğin için söylüyorum.Gereğinden fazla güzellik takıntın var.Çok harcama yapıyorsun.Sorun değil ama böyle dikkat çekici bir kız olmaya çalışman beni rahatsız ediyor.Örnek aldığın kişiler mankenler.Neden bir aile büyüğünü kendine örnek almıyorsun?Neden ışıltı bir hayat istiyorsun
Daha neler neler dedi.Anlayamadım.Küçük bir yerde yaşıyorum asla açık seçik giyinen biri değilim ama süslüyüm ve bakımlıyım doğru.Bundan mı rahatsız oluyor kıskançlık mı yapıyor hiç anlamıyorum
Ne demenizi bekliyordu. İlber Ortaylı gibi yürüyen bir kütüphaneyi, Celal Şengör gibi bir ilim adamını, İbn-i sina gibi bir tıp adamını örnek alıyorum falan mı? Saf mı bu adam.

Kiskanclik degil de
Adam gorselligine onem verme takinti yapma zihnine genel kulturune iyi yasam tarzina onem ver oyle birini ornek al
Ala ala mankeni mi ornek aliyorsun demis
Gayet az bulunan bir bakis acisi bence

Ben katılıyorum. Mankenlik bomboş bir iş, sosyal medyadaki mankenlerin çoğu da bedenlerini sergileyerek gündemde kalıyor🤐 bedenini sağlıklı ve bicimli tutmak güzel ama bu hayatın sadece bir parçası, manken birini örnek almaktansa topluma gercekten faydası olan birini örnek almak daha iyi olmaz mıydi🤐 Mesela Merkez Bankası başkanlığına bir kadın getirildi, hem de çok basarılı ve yüksek eğitimli bir insan, konu sahibesi olsam onun cvsine bakardım, onu tanıtan videolar izlerdim. Toplumdaki kadınlara çok çok süper bir örnek var madem, ona bakardım.

Kıskançlık değil de mallık. Ne alaka kendisi çok önemli işler mi yapıyor top oynuyor alt tarafı ayrıca muhabbetin yönü o şekildeymiş. Sanki kendisi aziz sancar hayranı da size laf etmiş.

Elemanın kendi mal zaten 1 saat topçu anlatıp sonra da börkk manken kim ki demesi abes😁 yine de kamu spotumu yaptım, arayanlar için toplumda artık çok sayıda iyi isler başaran kadın rol modelleri var onları takiplesin kızceler💗

Ben katılıyorum. Mankenlik bomboş bir iş, sosyal medyadaki mankenlerin çoğu da bedenlerini sergileyerek gündemde kalıyor🤐 bedenini sağlıklı ve bicimli tutmak güzel ama bu hayatın sadece bir parçası, manken birini örnek almaktansa topluma gercekten faydası olan birini örnek almak daha iyi olmaz mıydi🤐 Mesela Merkez Bankası başkanlığına bir kadın getirildi, hem de çok basarılı ve yüksek eğitimli bir insan, konu sahibesi olsam onun cvsine bakardım, onu tanıtan videolar izlerdim. Toplumdaki kadınlara çok çok süper bir örnek var madem, ona bakardım.
Ben de katılıyorum ama eksik sevgilisinin yorumu. Kendisi de bir ilim irfan adamını örnek almamış, ışıltılı hayattan futbolcu seçmiş. Konu saçmalaşıyor öyle olunca da. Aynı boyutta takılmışlar ama çocuk manken adı duyunca rahatsız olmuş bence.

Elemanın kendi mal zaten 1 saat topçu anlatıp sonra da börkk manken kim ki demesi abes😁 yine de kamu spotumu yaptım, arayanlar için toplumda artık çok sayıda iyi isler başaran kadın rol modelleri var onları takiplesin kızceler💗
En azından manitler sorunca onların adını versinler askdlflglgş

Ünlü hayranlığı deyip cevabı sığ bulması, karşılığında akşama kadar topçu ismi sayması...
Sanki kendi atomu parçalıyor.
Tezat yani.
O sormadan böyle bir cevap verseniz ve bu yorumları yapsa, aklı başında biri derdim ama hem sorup hem eleştirmesi saçmalamak olmuş.
Kıskançlık demeyelim de, neyse. Ayıp etmek istemiyorum.

Merhaba kızlar güzel ve ciddi bir ilişkim var.Erkek arkadaşım futbola çok ilgili.İş dışında mutlaka halı sahaya gidip maç yapar.Akşam konuşurken beğendiği hayran olduğu futbolcuları falan söyledi.Sonra bana sordu senin hayran olduğun örnek aldığın bir ünlü var mı diye.Ben de biraz düşündüm bir manken adı söyledim.İnşallah ilerde üç çocuğumuz olduktan sonra ben de onun gibi olurum dedim gülerek.
Biraz bozuldu.Sonra canım bak senin iyiliğin için söylüyorum.Gereğinden fazla güzellik takıntın var.Çok harcama yapıyorsun.Sorun değil ama böyle dikkat çekici bir kız olmaya çalışman beni rahatsız ediyor.Örnek aldığın kişiler mankenler.Neden bir aile büyüğünü kendine örnek almıyorsun?Neden ışıltı bir hayat istiyorsun
Daha neler neler dedi.Anlayamadım.Küçük bir yerde yaşıyorum asla açık seçik giyinen biri değilim ama süslüyüm ve bakımlıyım doğru.Bundan mı rahatsız oluyor kıskançlık mı yapıyor hiç anlamıyorum
Adam gayet mantıklı konuşmuş

Benim eşim de idolü olarak mankenleri veya YouTube’ları veya infulecer ları gösterse bir soğurum aslında

Some Terazi problems 😍
"Neden o hayatı istiyorsun" da ne demek yahu, sanane?
Klasik mansplaining yapmış size, böyle tavsiyeler dengin birine değil küçük çocuğa filan verilir. Ya sizi dengi görmüyor, kendinden daha düşük seviye filan görüyor, ya da klasik manipülasyon yapıyor.

Siz isterseniz dikkat çekici olursunuz, istemezseniz olmazsınız.
İstediğiniz kadar da harcama yaparsınız.
İstediğiniz kişiyi de örnek alırsınız.
Yetişkin olduğunuzu ve onun yönlendirmesine ihtiyaç duymadığınızı hatırlatmanız gerekiyor.

Klaisk yaninda bakimli guzel birini gormekten haz etmeyen erkek kendisi futbolcuyu ornek aliyor siz yaslansamda bakimli olucam diyince bozuluyor kompleksli cunku. Harcamalarim beni ilgilendirir ben zaten hep bakimli biriyim bu seni neden rahatsiz ediyor seninle ilgili degil deseydiniz

Yaşınız 25 in altı ve lise mezunu musunuz? 25 üstü veya üniversite mezunu musunuz? Ona göre cvp vereceğim de

X