Buradan Kaliteli Arkadaşlar Edinen Var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

uniquetoitself

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2023
21
11
Selam herkese. Eminimki zamanında edinenler vardır. Lütfen anlatır mısınız? Nasıl ilerledi, görüştünüz mü?
En yakın arkadaşlarımla farklı şehirlerde olduğumuz için derinden eksikliği var bunun içimde... hemcins arkadaş edinmek gerçekten çok zorlaştı. Herkes yapay geliyor. Sosyal medyayla birlikte her şey plastikleşti. Önyargısız, iyi kalpli, derin, sanatla içli dışlı hemcinslerim neredesiniz?

ekleme: Arkadaşlar burası sandığımdan da çürük bir yermiş ama ben arkadaş arıyorum/görüşelim filan yazmadım ki? Zamanla olur direkt yazılmaz diyenleri haklı buluyorum bu yüzden ama sürekli buraya harcayacak bi vaktim yok açıkçası. O yüzden belli başlı şeyler yazdım. İçinden gelen mesaj atabilir sonuçta? Bu niye büyük olaya döndü zorla bir şey yaptıramaz ki size kimse...

Son düzenleme:
Selam herkese. Eminimki zamanında edinenler vardır. Lütfen anlatır mısınız? Nasıl ilerledi, görüştünüz mü?
En yakın arkadaşlarımla farklı şehirlerde olduğumuz için derinden eksikliği var bunun içimde... hemcins arkadaş edinmek gerçekten çok zorlaştı. Herkes yapay geliyor. Sosyal medyayla birlikte her şey plastikleşti. Önyargısız, iyi kalpli, derin, sanatla içli dışlı hemcinslerim neredesiniz?
Bobrek.avi

6 Eylül Çarsamba 23.50 de üye olmuşsunuz. Bu kadınlar kulübündeki ilk üyeliğiniz mi ?Forumda arkadaş edinmek isteyen birisiniz ancak tüm bilgileriniz kapalı; ilginç bir yaklaşım.

Herkes kalbinin ekmeğini yer gerçekten... boşuna iyi kalp demiyorum.
Diger arkadaşa kızmayın haklı. Daha bir kaç gün önce aynen böyle arkadaşlık kurmak isteyen biri çıktı ama ne yazikki erkekti. O yüzden insanlar önyargılı hep. Ve haklılık payları yüksek

Kitap kulübündeki arkadaşlarımızla zamanla oluşan güvenle görüşmeye başladık. Ama böyle dan diye hadi görüşelim arkadaş olalım demedikç öyle biri dese bana "hayırdır gardaş erkek misin böbreğimin peşinde misin" derim

Sosyal medyayla birlikte her şey plastikleşti
Burasi da sosyal medya 🤷‍♀️
Buradan iki üye tanisip arkadas olup ev ziyaretlerine kadar yapmislardi
Baya kanka olarak takildiktan sonra ters dusmuslerdi ve ikisi de birbiri hakkinda konu acip onun kocasi soyle bunun kocasi boyle diye birbirlerinin kirli camasirlarini ortaya dokmusler sonra da uyelik iptaliyle gitmislerdi isimlerini animsayamadim
Bu da boyle bir kesitti iste
Tekrar dusunun 😁

Diger arkadaşa kızmayın haklı. Daha bir kaç gün önce aynen böyle arkadaşlık kurmak isteyen biri çıktı ama ne yazikki erkekti. O yüzden insanlar önyargılı hep. Ve haklılık payları yüksek
Şu devirde zaten kimse kimseye güvenmiyor, bu çok normal ama bir yazıyı okuduğunuzda bile az çok hissedemiyor musunuz gerçekten? Şuna böbrek abi yazan da troll gibi geliyor bana mesela. Bismillah yani ne alaka?

Burasi da sosyal medya 🤷‍♀️
Buradan iki üye tanisip arkadas olup ev ziyaretlerine kadar yapmislardi
Baya kanka olarak takildiktan sonra ters dusmuslerdi ve ikisi de birbiri hakkinda konu acip onun kocasi soyle bunun kocasi boyle diye birbirlerinin kirli camasirlarini ortaya dokmusler sonra da uyelik iptaliyle gitmislerdi isimlerini animsayamadim
Bu da boyle bir kesitti iste
Tekrar dusunun 😁
Ya onlarınki baştan falsoluydu. Dertlerinin ne olduğu belliydi 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X